Agroturystyka "Folwark Żabowo" "Noclegi Glinojeck" - Strzeszewo

Adres: Strzeszewo 4, 06-450 Strzeszewo, Polska.
Telefon: 515645305.
Strona internetowa: noclegifolwarkzabowo.pl.
Specjalności: Agroturystyka, Usługi rolnicze, Domek wiejski, Gospodarstwo rolne, Apartamenty wczasowe, Apartament wczasowy, Apartament wakacyjny.

Opinie: Ta firma ma 77 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Agroturystyka "Folwark Żabowo" "Noclegi Glinojeck"

Agroturystyka "Folwark Żabowo" to urocze gospodarstwo agroturystyczne położone w miejscowości Strzeszewo, w Polsce. Oferuje noclegi w przytulnych pokojach oraz apartamentach, zapewniając gościom autentyczne doświadczenie życia na wsi.

Odwiedzający mogą skorzystać z różnorodnych usług rolniczych oraz zwiedzić gospodarstwo rolne, gdzie mogą zapoznać się z tradycyjnymi praktykami rolniczymi. Dodatkowo, Folwark Żabowo oferuje komfortowe domek wiejski oraz apartamenty wczasowe dla tych, którzy szukają relaksującego pobytu na wsi.

Adres gospodarstwa to: Strzeszewo 4, 06-450 Strzeszewo, Polska. Aby skontaktować się z nimi, można zadzwonić pod numer telefonu: 515645305. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: noclegifolwarkzabowo.pl.

Specjalnością Folwarku Żabowo są agroturystyka, usługi rolnicze oraz komfortowe apartamenty wakacyjne. Firma cieszy się dobrą opinią, posiadając aż 77 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.9/5.

Dla osób poszukujących spokojnego wypoczynku na łonie natury, Folwark Żabowo jest doskonałym wyborem. Znajduje się w malowniczej okolicy, idealnej do spacerów i relaksu. Przyjazna atmosfera oraz autentyczne doświadczenie wiejskiego życia sprawiają, że to miejsce jest idealne dla rodzin, par oraz solo podróżujących.

Jeśli szukasz wyjątkowego pobytu na wsi i chcesz doświadczyć życia na farmie, nie wahaj się skontaktować z Agroturystyką "Folwark Żabowo". Odwiedź ich stronę internetową i zarezerwuj niezapomniany pobyt już dziś!

Recenzje dla Agroturystyka "Folwark Żabowo" "Noclegi Glinojeck"

Agroturystyka
Jan Kowalowski
5/5

Świetnie miejsce, piękne i klimatyczne... i Świetni ludzie! Bardzo dziękujemy za miły, choć krótki pobyt. Pozdrowienia!

Agroturystyka
Przemek Śliwa
5/5

Bardzo dobry hotel i miły właściciel

Agroturystyka
Agnieszka Inez
5/5

Fantastyczne miejsce prowadzone przez fantastycznych ludzi! Tak w skrócie?. Pokoleniowe dziedzictwo pięknie zrewitalizowane z dbałością o szczegóły prowadzone przez rodzinę przywiązaną do tego miejsca, mądrą, kultywującą pamięć o znamienitych przodkach. Dodatkowo prowadzą uprawy ogórków i pomidora bez "chemii". Cisza, dużo przestrzeni, wielki luz z brakiem "napinki" o wymeldowanie itp. Pokoje czyściutkie, dobrze wyposażone we wszystko co trzeba. Ogrom serdeczności a wieczorem niepowtarzalne nawoływania żab z dwóch stawów?. Znaczy będziemy tu wracać!

Agroturystyka
Krzysztof Okorski
5/5

Bardzo miła obsługa, przyzwoite pokoje.
Polecam Krzysztof ?

Agroturystyka
Stefan Siwek
5/5

BARDZO POLECAM TO MIEJSCE MIŁY SPOKOJNY WYPOCZYNEK BARDZO DOBRY WYBÓR POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ MIŁEGO PIĘKNEGO SŁONECZNEGO DNIA BUUUUUZIAKI ?

Agroturystyka
Antek Kawulok
5/5

Miejsce do którego aż chce się wracać po pracy i miło spędzić wieczór w super warunkach ?

Agroturystyka
Pan Paweł
5/5

Idealne miejsce na wyciszenie duszy...
Dla wędkarzy...
Na wspólne ognisko...
Osobiście byłem pod dużym wrażeniem czystości jak i wykończenia pokoi...
Napewno jeszcze nie raz odwiedzę 🙂

Gospodarze bardzo mili ludzie 😉

Agroturystyka
Mariusz Socha
5/5

Super miejsce!!
Spokój cisza, las woda super pokoje i przemili i pomocni gospodarze. Serdecznie polecam napewno tam wrucicie.

Go up