Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn - Osła

Adres: Osła 127, 59-706, Polska.
Telefon: 690623590.

Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 20 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn

Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn jest fantastycznym miejscem do odwiedzenia, szczególnie jeśli szukasz spokojnego i zielonego otoczenia. To agroturystyka znajduje się w Osła 127, w 59-706 Polsce i jest łatwo dostępne. Możesz je zlokalizować dzwoniąc pod numerem 690623590.

Żabi Młyn szczególnie znany jest ze swojej agroturystyki, ale oferuje też wiele innych usług. Firma ta specjalizuje się w agroturystyce, co czyni ją idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu. Otoczenie jest malownicze, a wielu gości ceni sobie możliwość pobytu w spokojnym i przyjaznym miejscu.

Na stronie Google My Business Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn ma 20 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.7/5, co świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez firmę. Liczba recenzji i średnia ocena są bardzo ważne, ponieważ dają Ci wyobrażenie o jakości usług i doświadczeniu innych gości.

Żabi Młyn to nie tylko agroturystyka. Można tu też znaleźć wiele innych interesujących aktywności. Na miejscu znajduje się stajnia, w której można wypożyczyć konia i popłynąć konno przez piękny krajobraz. Firma oferuje również wiele innych aktywności dla całej rodziny.

Jeśli szukasz miejsca na wypoczynek i relaksu, a także miejsca, w którym możesz spędzić czas na świeżym powietrzu i w naturalnym otoczeniu, to Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn jest idealnym wyborem. Firma oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby odpocząć i odświeżyć siły. Dlatego zalecamy, abyś skontaktował się z nimi i zaplanował wizytę.

Aby dowiedzieć się więcej o Agroturystyce i Stajni Żabi Młyn, odwiedź ich stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami ich usług. Możesz też zadzwonić pod numer 690623590 i zaplanować wizytę.

Recenzje dla Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn

Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn - Osła
Kacper Electronika
5/5

Najlepsze miejsce do spędzania wakacji, kąpiel w stawie czystym, dużo zwierząt, dojenie krowy, ciekawe zajęcia, jedzenie smakuje inaczej niż ze sklepu, cisza, las, dużo zieleni. Bardzo polecam

Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn - Osła
Szymon I
5/5

Miejsce w którym kończy się asfalt a zaczyna natura! Stary młyn nad stawem a w koło lasy, łąki, pola i pastwiska z pięknymi końmi.
Klimat starej wsi, gdzie czas biegnie wolniej, jedzenie smakuje inaczej, bo w większości jest od podstaw robione na miejscu a zwierząt nie trzyma się w klatkach.
Polecam to miejsce ludziom zakochanym w koniach, chcących zapomnieć o mieście, nie bojących się wsi, gotowym na kontakt z naturą.

Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn - Osła
andrzej piotrowski
5/5

Bardzo urokliwe miejsce i sympatyczni właściciele. Miejsce godne polecenia.

Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn - Osła
Marek Kawa
5/5

Miejsce dla turysty niemasowego, potrafiącego docenić współżycie z przyrodą ale gwarantujące (być może nieco aktywny) głęboki odpoczynek dla mieszczuchów. Jeśli nie przeraża Cię byle pajęczyna a chciałbyś organoleptycznie dowiedzieć się skąd się bierze mleko (i przy okazji pokazać to dzieciakom), jeśli lubisz domy, kochasz zwierzęta to miejsce dla Ciebie.

Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn - Osła
Lucas B.
1/5

Uwaga na właścicielkę! Zrobiliśmy rezerwację dla rodziny 3 miesiące przed przyjazdem. Właścicielka dzwoni o godzinie 18 przed dniem naszego przyjazdu i wciska kit o zalaniu pokoju i braku możliwości zakwaterowania. Dziękujemy za zepsute wakacje!!!

Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn - Osła
Grzegorz Kucharski
5/5

Miejsce przepiękne, wrażenia niesamowite jeśli chodzi i o dzieci jak i dorosłych. Jedzenia tyle, że ciężko przejeść. Przejażdżki konne, kąpiel w stawie, dojenie krowy, strzelanie z łuku. A na koniec trafiliśmy na sąsiednim polu na szybką akcję kombajnem

Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn - Osła
Dorota Gudaniec
5/5

Wspaniałe, pełne ciepła, prostoty i wartości miejsce. Czas się tu zatrzymuje ale w najlepszym momencie. Można tu odpocząć, pracować ( twórczo i kreatywnie ) Można....wiele, naprawdę wiele można 🙂 Ja tu wrócę aby znowu złapać chwilę oddechu.

Agroturystyka i Stajnia Żabi Młyn - Osła
tomasz lichocki
5/5

Świetne miejsce. Panie gospodynie bardzo Mike i przyjazne. Cudny klimat gospodarstwa. Miejsce przyjazne rowerzystom. Gorąco polecam

Go up