Agroturystyka Łazowianka - Łazy

Adres: 7, DW544 7, 06-212 Łazy, Polska.
Telefon: 514048648.

Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 35 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Agroturystyka Łazowianka

Agroturystyka Łazowianka to urokliwe miejsce położone w miejscowości Łazy, w Polsce. Znajduje się pod adresem: 7, DW544 7, 06-212 Łazy, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 514048648.

Specjalizują się głównie w agroturystyce, co oznacza, że oferują gościom możliwość wypoczynku na wsi, z dala od zgiełku miasta. To doskonała okazja, aby w spokojnej atmosferze cieszyć się naturą i tradycyjnym stylem życia wiejskiego.

Opinie o Agroturystyce Łazowianka są bardzo pozytywne - firma ma aż 35 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi imponujące 4.7/5. To dowodzi wysokiej jakości usług oferowanych przez ten obiekt.

Dla osób poszukujących relaksu i odprężenia, Agroturystyka Łazowianka jest idealnym miejscem do spędzenia wakacji. Położenie wśród przyrody, cisza i spokój, a także tradycyjne jedzenie sprawiają, że pobyt tutaj będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Jeśli szukasz autentycznego doświadczenia wiejskiego życia w Polsce, Agroturystyka Łazowianka jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować pobyt.

Recenzje dla Agroturystyka Łazowianka

Agroturystyka Łazowianka - Łazy
Andrzej
5/5

Swojsko, ciepło i przytulnie. Jak w domu.

Agroturystyka Łazowianka - Łazy
Eugeniusz Rewucki
1/5

Byliśmy po 17 ,wyszła starsza pani i po przeszukaniu gospodarstwa stwierdziła że gospodarzy czyli jej dzieci nie ma . Powinno według map być otwarte do 18 , nadrobiłem niepotrzebnie trasy .

Agroturystyka Łazowianka - Łazy
Krystian TakpoProstu
5/5

Polecam pełen profesjonalizm. Powietrze świeże w bliskiej okolicy lasy grzybowe, pokoje czyste, dobrze wyposażone, parking. Właściciele mili i uczynni. Polecam.

Agroturystyka Łazowianka - Łazy
Robert Bog
5/5

Miejsce iście bajkowe - Zagłębie wędliniarskie, ewenement w skali Polski. Czy chcesz wypocząć na łonie natury, czy zatrzymać sie na noc.. a moze skosztować smaków dawnych lat, spotkać wspaniałych ludzi i cieszyć sie zdrowiem w płucu, sercu, glowie i na talerzu? U Państwa Piątkow, jak w rodzinnym domu - u Pana Boga za piecem.
Jeżeli ktoś poprosi o jedno słowo na określenie tego miejsca - powiem "RADOŚĆ".

Agroturystyka Łazowianka - Łazy
Maciej Niegot
5/5

Super miejsce na odpoczynek. Właścicielka bardzo miła, służy pomocą. Możliwość pogrania w bilard. Pokoje czyste i zadbane

Agroturystyka Łazowianka - Łazy
Waldemar Gwiazdowski
5/5

Świetnie nadaje się do wypoczynku, wypadu do lasu, nauki kulinariów . Czysto smacznie . BARDZO MILI gospodarze. Polecam

Agroturystyka Łazowianka - Łazy
Wiesław Kenik
5/5

Cicho miło przyjemnie można odpocząć
A jeśli ktoś chce atrakcje to gospodarz doradzi wędlinkę uwędzi palce lizać

Agroturystyka Łazowianka - Łazy
Arkadiusz Reiter
5/5

Rewelacyjne miejsce z niesamowitymi i otwartymi właścicielami. Bardzo polecam!

Go up