Agroturystyka "Lucynka" - Wolibórz

Adres: Wolibórz 2a, 57-431, Polska.
Telefon: 607455768.
Strona internetowa: sleepingbook.pl.
Specjalności: Agroturystyka, Noclegi ze śniadaniem, Pensjonat, Apartament wczasowy.

Opinie: Ta firma ma 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Agroturystyka "Lucynka"

Szukasz interesującego i przyjemnego miejsca na wypoczynek w Polsce Zapoznaj się z ofertą Agroturystyki Lucynka

Agroturystyka Lucynka znajduje się w idyllicznej wsi Wolibórz, w powiecie oleśnickim. To idealne miejsce do odpoczynku i relaksu, otoczone malowniczą przyrodą. Oferta obejmuje: agroturystykę, noclegi ze śniadaniem, pensjonat oraz apartament wczasowy.

Położenie Agroturystyki Lucynka jest jedną z jej wielkich zalet. Wolibórz to mała i spokojna wieś, umiejscowiona wśród łąk, pól i lasów. Jest to idealne miejsce do wypoczynku dla osób, które szukają spokoju i harmoni z naturą. Dodatkowo, ze względu na swoje korzystne położenie, Agroturystyka Lucynka stanowi idealną bazę wyjściową do zwiedzania interesujących miejsc w okolicy.

Co do oferty Agroturystyki Lucynka, firma ta dysponuje komfortowymi i wygodnymi pokojami, zapewniającymi gościom relaksujące i przyjemne warunki pobytu. Na miejscu znajduje się również restauracja, w której serwowane są wykwintne potrawy kuchni polskiej. Dodatkowo, goście mogą skorzystać z szerokiej gamy usług dodatkowych, takich jak: grill, parking, wypożyczalnia rowerów i wiele innych.

Co do opinii, Agroturystyka Lucynka ma na swoim koncie 16 recenzji na Google My Business, ze średnią oceną 4.6/5. To bardzo dobre wyniki świadczą o wysokiej jakości usług i satysfakcji gości.

W związku z powyższym, jeśli szukasz miejsca na wypoczynek w Polsce, zalecamy zapoznanie się bliżej z ofertą Agroturystyki Lucynka. Otoczona malowniczą przyrodą, oferująca komfortowe i wygodne warunki pobytu, a dodatkowo posiadająca wiele zalet i usług dodatkowych, stanowi idealne miejsce do relaksu i wypoczynku. Skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową: sleepingbook.pl i zarezerwuj sobie przyjemny i relaksujący pobyt. Polecamy serdecznie

Recenzje dla Agroturystyka "Lucynka"

Agroturystyka
Paweł Marcinkowski
5/5

Jeżeli szuka się miejsca na punkt wypadowy po okolicy i nie oczekuję się nie wiadomo czego tylko żeby sie mieć gdzie przespać, ogarnąć etc. To ja daje 5 🙂 Czysto, spokojnie i bardzo miła właścicielka. Cena według mnie też spoko. Wieczorem na ogródku można sobie zrobić grilla czy ognisko. Co dla niektórych ważne można przyjechac z psem 🙂

Agroturystyka
Zenon Zabost
5/5

Ja myślę że fajnie cena tez nie wysoka . No i właściciel jest wporzadku jest czysto i schludnie warto tu przyjechać polecam. ?

Agroturystyka
Šílená Žena Barbara
3/5

Nocowalismy w 5 odsob dwie doby. Warunki nie należą do najlepszych. Właścicielka bardzo miła. Można polecić jeśli ktoś nie oczekuję wyższego standardu

Agroturystyka
Agnieszka F
5/5

Czysto ,spokojna atmosfera dużo zieleni ,miejsce na ognisko, mile widziane psy bardzo przystępna cena

Agroturystyka
D.M.
5/5

Przyjazne miejsce dla wszystkich, którzy za rozsądną cenę chcą znaleźć miejsce z dala od zgiełku i hałasu

Agroturystyka
Danuta K
3/5

Cicho spokojnie można wypocząć

Agroturystyka
Wieslaw Budkowski
5/5

Miła pani !!!

Agroturystyka
Joanna Falkowska
5/5

Go up