Agroturystyka "Pod dębami" - Głęboczyca

Adres: Głęboczyca 54, 05-307, Polska.
Telefon: 257561237.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 11 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Agroturystyka "Pod dębami"

Agroturystyka "Pod dębami" to urokliwe miejsce położone w polskiej miejscowości Głęboczyca. Znajduje się pod adresem Głęboczyca 54, 05-307, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 257561237. Ich oficjalna strona internetowa to facebook.com.

Agroturystyka "Pod dębami" specjalizuje się w świadczeniu usług hotelarskich. Ich obiekt charakteryzuje się przytulnymi pokojami, pięknym otoczeniem oraz serdeczną obsługą. Goście mogą cieszyć się spokojem i bliskością natury, co sprawia, że pobyt tutaj jest wyjątkowym doświadczeniem.

Ta firma zdobyła uznanie wśród klientów, posiadając aż 11 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.7/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług. Opinie klientów potwierdzają, że Agroturystyka "Pod dębami" to idealne miejsce na relaksujący pobyt w otoczeniu przyrody.

Dla osób poszukujących spokoju, ucieczki od codzienności i możliwości bliskiego kontaktu z naturą, Agroturystyka "Pod dębami" jest idealnym wyborem. Znajduje się w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, co pozwala na prawdziwy relaks i odprężenie.

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na wypoczynek, nie wahaj się skontaktować z Agroturystyką "Pod dębami". Ich serdeczna obsługa, piękne otoczenie i wysoka jakość świadczonych usług sprawią, że Twój pobyt będzie niezapomnianym przeżyciem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i dokonania rezerwacji już teraz!

Recenzje dla Agroturystyka "Pod dębami"

Agroturystyka
bejzja
5/5

Piękne miejsce, idealne na imprezy integracyjne. Świetne dla dzieci.

Agroturystyka
Darek Pawlak
5/5

Idealne miejsce na wspólny rodzinny wypoczynek .Bardzo polecam

Agroturystyka
Jerzy Matuszewski
4/5

Ciekawe miejsce.Daleko od zgiełku.

Agroturystyka
Galaktik „Топ завжди”
5/5

Agroturystyka
Marek Łyczkowski
5/5

Lux

Agroturystyka
Mariusz Domański
5/5

Agroturystyka
Piotr Gwara
4/5

Agroturystyka
Joanna
5/5

Go up