Agroturystyka u Felka - Golczowice

Adres: Plażowa 11, 32-310 Golczowice, Polska.
Telefon: 662219432.
Strona internetowa: meteor-turystyka.pl.
Specjalności: Noclegi pod dachem.

Opinie: Ta firma ma 18 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Agroturystyka u Felka

Agroturystyka u Felka to idealne miejsce dla osób, które szukają spokoju i harmonii z naturą. Jest to miejsce, w którym można odpocząć od hektyku codziennego życia i zrelaksować się w malowniczej okolicy.

Agroturystyka u Felka znajduje się w Golczowicach, na ulicy Plażowej 11. Jest to miejsce idealne do wypoczynku w kontakcie z naturą, dzięki czemu będziesz mógł odżyć siły i odmienić sobie nawyki. Agroturystyka u Felka oferuje noclegi pod dachem, dzięki czemu będziesz mógł spędzić noc w ciepłym i przyjaznym otoczeniu.

Na stronie internetowej Agroturystyki u Felka - https://meteor-turystyka.pl/ufelka-golczowice,golczowice. - można zapoznać się z ofertą i usługami, które są dostępne w tej agroturystyce. Można również skontaktować się z właścicielem przez telefon pod numerem 662219432.

Agroturystyka u Felka ma 18 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.4/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i przyjaznym otoczeniu, w którym można się odpocząć i relaksować.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł odpocząć od codziennego hektyku i zrelaksować się w kontakcie z naturą, to Agroturystyka u Felka jest idealnym wyborem. Polecamy zapoznać się z ofertą i skorzystać z usług, które są dostępne w tej agroturystyce. Zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową - https://meteor-turystyka.pl/ufelka-golczowice,golczowice..

Recenzje dla Agroturystyka u Felka

Agroturystyka u Felka - Golczowice
Ewelina Bob
5/5

Czysto, przyjemnie, łóżka wygodne, bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Nie ma problemu z zaparkowaniem auta. Super baza wypadowa jak również nocleg w podróży. Przesympatyczni właściciele i ich uroczy piesek. Pobyt bardzo krótki ale zdecydowanie polecam.

Agroturystyka u Felka - Golczowice
Magdalena Dąbrowska
1/5

Aż nie wiem od czego zacząć. Jedynym pozytywem tego miejsca jest Pani gospodyni. No i jeszcze usytuawnie też przy rzeczce.
Domek przygotowany dla gości w latach 90. I od tamtego czasu nic w nim nie zmieniano. To można by jeszcze przeżyć gdyby nie wszechobecny bród. Wszystko trzeba było najpierw porządnie umyć. Garnki (choć to chyba określenie na wyrost dla przyrządów kuchni) obrośnięte dużą warstwą starego, tłustego brudu. Niektóre w ogóle nie nadawały się do użytku. Nawet kosz na śmieci w kuchni lepił się od brudu.
W ubikacji pęknięta muszla, z której ciągle ciekło i tym samym ciągle śmierdziało. O dziwo prysznic dość czysty ale też gdzieś pęknięty, bo po każdej kąpieli na podłodze było jezioro.
Agroturystyka bez ogródka. Dla gości dostępny jest wypuzlowany podjazd i maleńki trawniczek.

Agroturystyka u Felka - Golczowice
Przemyslaw K.
4/5

Mili ludzie i bardzo komfortowy nocleg. Duża kuchnia i piękny salonik do dyspozycji. I bardzo sympatyczny psiak który wita nas na podwórku. Jedynie kilka miejsc gdzie przydałoby się zetrzeć kurz (np. półeczka nad wieszakami).

Agroturystyka u Felka - Golczowice
Krzysztof Augustyn
5/5

Zdecydowanie polecam. Fajna baza wypadowa na całą Jurę Krakowsko-Częstochowską, okolica spokojna. Domek po remoncie, przyjemny tuż obok rzeczki Biała Przemsza. Mili gospodarze z wyczuciem gości. Ja, jak będzie możliwość wracam za rok.

Agroturystyka u Felka - Golczowice
Adam Lewicki
5/5

Fajne miejsce na nocleg,przy szlaku orlich gniazd,cena 60zlotych

Agroturystyka u Felka - Golczowice
Urszula Rams
5/5

Cisza i spokój, to atuty tego miejsca. Świetna baza wypadowa do wielu ciekawych miejsc. Gospodarze sympatyczni i pomocni.

Agroturystyka u Felka - Golczowice
Zohan
5/5

przyjemne położenie, blisko do okolicznych atrakcji, domki zadbane oraz dobrze wyposażone, nie ma do czego się przyczepić, polecam!

Agroturystyka u Felka - Golczowice
Ilona Karolczyk
5/5

Fantastycznie. Bardzo urocze miejsce do wypoczynku i wyciszenia.

Go up