Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie - Słopnice

Adres: Słopnice 541, 34-615 Słopnice, Polska.
Telefon: 692552668.

Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 38 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie

Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie jest idealnym miejscem, jeśli szukasz relaksujących i autentycznych wakacji w środowisku wiejskim. Oferują oni usługi agroturystyczne na wysokim poziomie przy Address: Słopnice 541, 34-615 Słopnice, Polska.

Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie to miejsce, w którym możesz cieszyć się czystym powietrzem górskim, spokojnymi terenami i tradycyjną polską kuchnią. Firma ta specjalizuje się w agroturystyce i oferuje opcje noclegowe w ciepłych i komfortowych apartamentach z pełnym wyposażeniem.

Na miejscu znajdują się również stajnie z koniem, boiska sportowe oraz możliwość organizacji imprez okolicznościowych. Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ale również dla osób, które szukają aktywnego wypoczynku wśród piękna natury.

Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie ma 38 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 5/5. Ocena ta świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu gości.

Jeśli szukasz relaksujących i autentycznych wakacji w środowisku wiejskim, to Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie jest idealnym wyborem. Możesz skorzystać z oferowanych opcji noclegowych i korzystać z wszystkich możliwości, które oferuje ten zakład.

Aby skontaktować się z Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie, zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej lub skorzystania z telefonu: 692552668. Polecamy wysłanie wiadomości e-mail lub kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej, aby zapewnić szybką i efektywną komunikację.

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z okazji, aby odwiedzić Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie. Będziesz mógł cieszyć się relaksującym środowiskiem, tradycyjną kuchnią i wieloma możliwościami aktywnego wypoczynku. Nie pozostawiasz tego doświadczenia bez wrażenia

Recenzje dla Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie

Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie - Słopnice
Jakub Kręcisz
5/5

Przyjechaliśmy z grupą przyjaciół- 3 rodziny z małymi dziećmi. Spędziliśmy miło czas, właścicielka bardzo kontaktowa, życzliwa i pomocna. Widać, że bardzo stara się o pozytywne odczucia gości.
Nie mogliśmy się nudzić, bo w gospodarstwie znajduje się dobrze urządzony ogród pomyślany dla dzieci i dorosłych. Domek wyposażony dobrze, w zasadzie jest wszystko czego potrzeba, a nawet zestaw wody, kawy i herbaty. Czasem znajdzie się również coś słodkiego spod lady 🙂

Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie - Słopnice
Patryk Kowalski
5/5

Super miejsce i ludzie, zwierzaki, alpaki, owieczki, koniki, i cudowny piesek labrador, bardzo goscinne małżeństwo, pokoje czysciutkie pachnace i nowoczesne, piekny ogrod oraz widoki Bardzo polecamy to miejsce na wypoczynek jest tez balia oraz sauna ?

Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie - Słopnice
prymusdw
5/5

Super miejsce , ładne pokoje oraz przemiła i wesoła właścicielka. Pani przyjęła nas bez rezerwacji po telefonie o 21 za co jesteśmy ogromnie wdzięczni i na pewno kiedyś jeszcze wrócimy. Polecam

Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie - Słopnice
Mateusz Zarychta
5/5

Wspaniała agroturystyka prowadzona z pasją przez równie wspaniałych właścicieli.
Dawno nie czuliśmy się tak przez kogoś ugoszczeni. 🙂
Polecam z całym sercem, zwłaszcza dla miłośników zwierząt!

Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie - Słopnice
Katarzyna
5/5

Polecam! Czysto i przyjemnie! Piękne widoki. Miła i pomocna Gospodyni! Cudowne zwierzaki! No i sauna z widokiem na góry (element obowiazkowy pobytu)! <3

Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie - Słopnice
Mateusz P
5/5

Byliśmy pod koniec października, super miejsce, pięknie otoczone górami, z widokiem na Mogielicę. Super zwierzaki i bardzo mili właściciele z pasją opowiadający o zwierzętach i agroturystyce 🙂

Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie - Słopnice
Michał Papka
5/5

Bardzo fajne miejsce, cudowni gospodarze. Super bazą noclegową dla osób biegających na nartach biegowych. W pobliżu znajduje się początek trasy do okoła Mogielicy.

Agroturystyka - Zagroda Miłkowskie - Słopnice
jaro szi
5/5

Bardzo czyste i zadbane gospodarstwo agroturystyczne. Korzystaliśmy z dużego, nowocześnie wyposażonego apartamentu. Poza tym były dostępne przestronne pokoje. Alpaki, koniki, owce, króliki, piesek i kot - cała drużyna przyjaźnie nastawiona dla gości.
Dla wybrednych sauna i jacuzzi. Dookoła piękne widoki i czyste powietrze. Szczerze polecamy to miejsce. Byliśmy tam z naszym pieskiem który był zachwycony towarzystwem innych czworonogów.
Chętnie wrócimy bo wiemy że warto. Pozdrowienia dla sympatycznej właścicielki.

Go up