Apartamenty KopeX - Kostrzyn

Adres: Poznańska 57, 62-025 Kostrzyn, Polska.
Telefon: 602655740.
Strona internetowa: kopex.info.pl.
Specjalności: Hotel, Noclegi ze śniadaniem, Pensjonat, Hostel, Motel.

Opinie: Ta firma ma 67 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Apartamenty KopeX

Apartamenty KopeX to wyjątkowe miejsce, które oferuje szeroką gamę usług noclegowych w idealnej lokalizacji. Znajduje się one w Poznańskiej 57, w Kostrzynie, w Polsce.

KopeX to nie tylko hotel, ale również pensjonat, hostel i motel, dlatego jest idealne dla każdego, kto poszukuje wygodnego i przystępnego miejsca do spania. Firma ta dysponuje 67 recenzjami na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.6/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu gości.

Apartamenty KopeX oferują również noclegi ze śniadaniem, dzięki czemu Twoje poranne posiłki są zapewnione. To znaczy, że możesz rozpocząć swój dzień od wygodnego i pełnego sił śniadania, aby być pewnym, że jesteś gotowy do dnia pełnego wyzwań.

Co do lokalizacji, Apartamenty KopeX znajdują się w idealnym miejscu. Są one blisko centrum miasta, więc masz łatwy dostęp do wszystkich głównych atrakcji i usług w Kostrzynie. Jednocześnie są wystarczająco daleko, aby zapewnić spokój i ciszę.

Jeśli szukasz miejsca do organizacji imprezy lub spotkania biznesowego, Apartamenty KopeX również są idealne. Firma ta oferuje przestrzenie do wynajęcia na twoje potrzeby.

W celu skontaktowania się z Apartamentami KopeX, prosimy odwiedzić ich stronę internetową: kopex.info.pl. Możesz również skontaktować się z nimi bezpośrednio przez telefon: 602655740.

Zalecamy zapoznanie się z ofertą Apartamentów KopeX i skorzystanie z ich usług. Zapewniamy, że będziesz zadowolony z jakości i poziomu usług, które oferują.

Recenzje dla Apartamenty KopeX

Apartamenty KopeX - Kostrzyn
Anna Daniuk
5/5

Pięknie dziękujemy za gościnność 🙂 super lokalizacja, czyste pokoje i bardzo uprzejmi właściciele. Polecam serdecznie 🙂

Apartamenty KopeX - Kostrzyn
Piotr Kabot
2/5

Pokoje to w większości małe klitki, wejścia bezpośrednio z parkingu, łóżka zajechane, sprężyny wbijają się w plecy.
Jedyny plus to lokalizacja blisko głównej drogi i no skondo mini centrum handlowego

Apartamenty KopeX - Kostrzyn
Sandra Radziszewska
5/5

Naprawdę super miejsce, polecam. Będę wracać

Apartamenty KopeX - Kostrzyn
Muchowskka
5/5

Apartamenty w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum i sklepów. Przesympatyczny właściciel i reszta pracowników. Pokoje bardzo nowoczesne, dobrze wyposażone. Smaczne śniadania. Wszystko na plus, polecam! ?

Apartamenty KopeX - Kostrzyn
Krzysztof Cibor
5/5

Bardzo miło i przyjemnie spędzone noclegi. Właściciel mega kontaktowy. Apartament czysty i zadbany, z telewizorem, lodówką i w pełni wyposażoną kuchnią.

Apartamenty KopeX - Kostrzyn
Ryszard Ziabka
5/5

Polecam super jestem zadowolony

Apartamenty KopeX - Kostrzyn
KK
5/5

Przyzwoite ceny, czysto i nowocześnie. Boiler w każdym pokoju wiec zawsze jest ciepła woda. Zamknięty parking z kamerami. Do dyspozycji kuchenki i czajniki. Polecam.

Apartamenty KopeX - Kostrzyn
Beata Piter
5/5

Wspaniały, bez zastrzeżeń. Przesympatyczna współpraca z panem właścicielem. Jesteśmy z małżonką i przyjaciółmi bardzo zadowoleni. Polecamy 🙂

Go up