Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne - Łomianki

Adres: Krzywa 14C, 05-092 Łomianki, Polska.
Telefon: 227511558.
Strona internetowa: tanienoclegiwarszawa.com.
Specjalności: Hotel, Motel.

Opinie: Ta firma ma 124 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne

Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne to urocze miejsce na nocleg, które znajduje się pod adresem Krzywa 14C, 05-092 Łomianki, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 227511558. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: tanienoclegiwarszawa.com.

Specjalizują się w obsłudze hotelowej i motelowej. Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, z 124 recenzjami na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.7/5.

Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne oferuje komfortowe pokoje i przyjazną atmosferę dla swoich gości. Zlokalizowane w malowniczej okolicy, jest doskonałym miejscem na wypoczynek po dniu zwiedzania lub pracy.

Dla osób poszukujących niedrogiego, ale przyjemnego noclegu w okolicach Warszawy, Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne to idealny wybór. Można liczyć na serdeczną obsługę i wygodne warunki pobytu.

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na pobyt w okolicy Łomianek, warto rozważyć Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne. Z ich pozytywnymi opiniami i atrakcyjnymi usługami, nie będziesz zawiedziony.

Rekomendacja: Zachęcamy do skontaktowania się z Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować swój pobyt i cieszyć się przyjemnymi doświadczeniami podczas podróży.

Recenzje dla Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne

Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne - Łomianki
Grzegorz M
5/5

Jak byłem byli w czasie remontu, ale jak za tą cenę to nie było źle , tv ,ciepła woda , wifi.
Co tam chcieć więcej.

Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne - Łomianki
Eryk Ogo
1/5

Proszę tam unikać noclegu !!! Pluskwy więcej informacji mogę prywatnie podesłać . Sprawa będzie zgłoszona do sanepidu . Powinni wyłączyć ten obiekt jak najszybciej z użytku

Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne - Łomianki
Anna Balcerzak
5/5

Mam kilka informacji dotyczących opinii.
1. Naczynia zmywają po sobie ludzie więc proszę o nie narzekanie, że Pani Barbara nie zmywa.
2. Jest kuchnia wspólna. To są pokoje gościnne, a nie mieszkanie/apartament więc nie ma anexu w każdym pokoju.
3. Są remonty, ponieważ właścicielka chce ulepszać swoje pokoje oraz hotel.
4. Cena wzrasta tak jak inflacja, pokoje nie mogą też być za 20zł więc nie oczekujcie tego + aby było jak w luksusie za kilka set złoty. Prąd miesięcznie w takim hotelu moze kosztować nawet kilkanaście tysięcy.
5. O ręcznik można poprosić właścicielkę, ponieważ nie ma ich w pokojach.
6. Właścicielka (Pania Basia) jest miła i pomocna. Jeśli już to pracownica może być mniej przyjazna.

Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne - Łomianki
krzysztof pakulski
4/5

Warunki całkiem dobre, właścicielka przemiła ? Polecam.

Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne - Łomianki
Rafał
2/5

Przeciętnie. Mieszkałem tam kilka razy jak dla ludzi którzy pracują od rana do nocy lub od nocy do rana to średnio. Jest kuchnia wspólna dla wszystkich i to duży minus powina być w pokoju jakiś anex. No ale oczywiście trzeba by usunąć łuzka których w większości pokoi jest po 5 jedno na drugim. Pięć osób na kilku metrach kwadratowych to zdecydowanie za wiele pokoje powinny być max 3 osobowe.Pozatym nie jest za ciepło w pokojach czy łazienkach z ciepłą wodą to też tak różnie. Gdybym miał wybór to osobiście szukał bym czego innego .W skali 10 ja daje 3.5 .

Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne - Łomianki
Piotr Szprengel
5/5

Miejsce z potencjałem, pani Basia widać inwestuje w budynek bo kolejne pokoje są remontowane. Pokój w standardzie Hotelu 3 gwiazdkowego czyli wszystko to co jest niezbędne. W okolicy markety spożywcze, apteki i park wodny. Idealne miejsce dla osób które chcą zwiedzić stolicę a zależy im tylko na stałym noclegu bez zbędnych wodotrysków ?

Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne - Łomianki
Mikołaj Nesteruk
3/5

Typowa noclegownia bez papieru toaletowego brak ręczników woda ciepła w kranie raczej nie do kąpieli.
Wieczorem trzaskanie drzwiami i głosy mieszkańców tego budynku lubiących wysokoprocentowe trunki.
Nie polecam standard zbyt niski za wysoką cenę.

Balcerzak Barbara Pokoje Gościnne - Łomianki
Michal
2/5

Byłem w pokoju jednoosobowym bez łazienki. Pokoik mały, ale schludny, wszystko to co trzeba: łóżko, szafa, stolik z krzesłem. Natomiast łazienka i kuchnia brudne i odrażające. Panuje woń spoconych ciał, nieświeżych skarpet i zalatującego dymu tytoniowego. Królują tu panowie z branży budowlanej. Ale chociaż jest swojsko i można z każdym panem słówko bez obaw zamienić. Trzeba lubić takie klimaty 🙂

Go up