Camping - Uraz

Adres: Portowa 1, 55-120 Uraz, Polska.
Telefon: 713108383.
Strona internetowa: miasteczkoportowe.pl.
Specjalności: Noclegi.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 348 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Camping

Cześć Czy szukasz idealnego miejsca na camping Nasz kandydat to Miasteczko Portowe - idealne miejsce na każdy rodzaj wyprawy campingowej.

Lokalizacja Miasteczka Portowego to Portowa 1, 55-120 Uraz, Polska. Jest ono łatwo dostępne i znajduje się w idealnej lokalizacji, aby zapewnić Państwu przyjemne doświadczenie.

Firma ta specjalizuje się w noclegach i oferuje szeroki zakres usług dla campingowiczów. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz - od miejsc parkingowych po wygodne miejsca na biwak.

Jednym z wielu atutów Miasteczka Portowego jest jego dostępność dla osób na wózkach. Firma zapewnia łatwy dostęp do wejścia i parking dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Co więcej, Miasteczko Portowe ma 4.2/5 gwiazdek na podstawie 348 recenzji na Google My Business. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu klientów.

Jeśli szukasz miejsca na camping, które oferuje komfort, wygodę i wysoką jakość usług, to Miasteczko Portowe jest idealnym wyborem. Możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio przez ich stronę internetową lub zadzwonić pod numer 713108383.

Nie zapomnij odwiedzić Miasteczka Portowego i doświadczić niezapomnianej wyprawy campingowej. Zapraszamy

Recenzje dla Camping

Camping - Uraz
Krzysztof Chilinski
5/5

Fajne miejsce żeby przyjechać tutaj na chwilę relaksu. Na miejscu jest smaczna pizza i nie tylko.

Camping - Uraz
A. T.
1/5

Dla czego nic przez tyle lat nic nie zrobicie z tym pomostem do cumowanie łodzi po zwodowaniu. Ten metalowy trudno to nazwać pomostem uszkadza łodzie.Brak odbojnic. Czy tak trudno to żelastwo jakoś zabezpieczyć .Zwłaszcza jak jest pochylony i częściowo pod wodą stanowi zagrożenie uszkodzeniem kadłuba. Miejsce ciekawe. Marina jak sama nazwa wskazuje, tu zwodujesz swoją wymarzoną łódkę. Jak ci sie uda jej nie uszkodzić, będziesz zadowolony .
Cena slipu 40 zł. Nie mało, ale na Boga zróbcie coś z tym bo to kwas .
Pozdrawia wasz klient od 17 lat.

Camping - Uraz
Jacek Krawiński
3/5

Trochę bałagan, pierwsze wrażenie dość kiepskie

Camping - Uraz
Adrian
1/5

Jeśli chodzi o kajaki to nie polecam, wiosła słabej jakości drewna przez co po godz ma się optarcia na kciukach, przy kajakach jest strasznie dużo roślin wodnych i ciężko przez to wypłynąć, kajaki mają też bardzo nie wygodne siedzenie przez co bardzo bolą plecy

Camping - Uraz
Rafal Chwalinski
5/5

Dobra smażona ryba. Przyjezdne miejsce turystom i motorowodniaków. Możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego i przejście instruktarzu jak pływać po rzece Odrze.

Camping - Uraz
Dariusz Koscielny
4/5

Miejsce blisko Wrocławia. Gastronomia na miejscu. Parking bezpłatny choć niezbyt duży. Wypożyczalnia sprzętu pływającego. Przeprawa promowa możliwość zabrania rowerów. Miejsce zabaw dla dzieci. Możliwość leżakowania. Standard nie powala ale jest przyjemnie sielsko niezobowiązująco. Przyjemny wypad za miasto.Polecam.

Camping - Uraz
Bodziek „Bogunek” Kowalski
1/5

To nie miasteczko tylko wieś portowa. Bałagan budowa nic specjalnego. Ładne tylko na zdjęciach. Zmanierowana pani za barem podaję tylko rybkę jeden gatunek do wyboru a na prośbę o kawę z ekspresu odpowiedziała Chce się Panu kawy?Pan z wypożyczalni sprzętu robił wrażenie po coś żeś tu przyszedł przeszkadzasz mi w oglądaniu serialu. Jedynie dobre gofry w pizzerni i obsługa sympatyczna . Tyle.

Camping - Uraz
Wrr „food”
2/5

Nudy, zero organizacji, z ryb tylko dorsz, pewnie wczoraj w Odrze złowiony... Mogliby pstrągi z Kudowy albo karpie z Milicza przywieźć a nie oferować mrożone ryby. Wędzarnia jest, ale jeden pstrąg, kilka makreli i kilkanaście sielaw? sieji?

Go up