Dębowy Zakątek - Noclegi i Wypoczynek w Dolinie Baryczy - Ruda Milicka

Adres: Ruda Milicka 54, 56-300 Ruda Milicka, Polska.
Telefon: 791955266.
Strona internetowa: olx.pl.
Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 13 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Dębowy Zakątek - Noclegi i Wypoczynek w Dolinie Baryczy

Dębowy Zakątek to idealne miejsce dla osób, które szukają odpoczynku w spokojnej i malowniczej okolicy. Jest to agroturystyka znajdująca się w Dolinie Baryczy, przy Adres: Ruda Milicka 54, 56-300 Ruda Milicka, Polska.

Dębowy Zakątek oferuje swoim gościom noclegi i wypoczynek w ciepłym i przyjaznym otoczeniu. Firma specjalizuje się w agroturystyce, dzięki czemu goście mogą spędzić czas w środowisku naturalnym, korzystając z oferowanych usług.

Aby skontaktować się z Dębowym Zakątkiem, można wykonać telefoniczny kontakt pod numerem Telefon: 791955266 lub odwiedzić ich stronę internetową: olx.pl.

Dębowy Zakątek ma 13 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.7/5. Klienci wysoko oceniają przyjazny serwis i piękne otoczenie.

Cechy i zalety Dębowego Zakątka:

Lokalizacja: Dębowy Zakątek znajduje się w malowniczej Dolinie Baryczy, co daje gościom możliwość wycieczek i zwiedzania okolicy.
Usługi agroturystyczne: Dębowy Zakątek oferuje usługi agroturystyczne, dzięki czemu goście mogą spędzić czas w środowisku naturalnym i skorzystać z oferowanych usług.
Przyjazny serwis: Klienci wysoko ceniają przyjazny serwis i pomoc w zakresie planowania wyjazdu i pobytu w Dębowym Zakątku.
Średnia opinia: Średnia opinia wynosi 4.7/5, co świadczy o wysokiej jakości usług i satysfakcji klientów.

Dla osób, które szukają miejsca do wypoczynku i relaksu w spokojnej i malowniczej okolicy, Dębowy Zakątek jest idealnym wyborem. Firma oferuje usługi agroturystyczne, a przyjazny serwis i piękne otoczenie zapewniają satysfakcję i wygodę podczas pobytu. Rekomendujemy skorzystać z oferty Dębowego Zakątka i odwiedzić ich stronę internetową, aby zaplanować indywidualny wyjazd i pobyt.

Recenzje dla Dębowy Zakątek - Noclegi i Wypoczynek w Dolinie Baryczy

Dębowy Zakątek - Noclegi i Wypoczynek w Dolinie Baryczy - Ruda Milicka
Patrycja Lorenc
5/5

Wspaniałe miejsce do odpoczynku w ciszy i na łonie natury. Okolica jest wyjątkowo urokliwa, dająca wiele możliwości spędzania czasu aktywnie. Pokoje czyste, ładnie i nowocześnie urządzone. Wspólna kuchnia dobrze wyposażona. Teren Dębowego Zakątka zadbany, pełen zieleni i miejsc do wypoczynku. Istnieje możliwość grillowania z której skorzystaliśmy 🙂
Obiekt przyjazny dla zwierząt ♥️
Pan Bartosz (Właściciel) przyjazny, miły i pomocny człowiek.
Aż trudno uwierzyć, że tak szybko minął nam urlop w tym cudownym miejscu... Napewno wrócimy i serdecznie wszystkim polecamy Dębowy Zakątek ?

Dębowy Zakątek - Noclegi i Wypoczynek w Dolinie Baryczy - Ruda Milicka
marek drabek
1/5

Pomimo wcześniejszych ustaleń i dopłaty za psa (co jest normalnym), właściciel robił problemy że pies nie może przebywać w częściach wspólnych "bo chcę mieć sterylną kuchnię", zaś co do przebywania na ogrodzie "zapraszam do spacerów po za terenem ogrodzenia". Później jeszcze były jakieś sms'owe insynuacje że niby nie przestrzegamy Jego prośby, pomimo że nas nie było w tym czasie. Jak się o tym dowiedział to nagle chciał szybko skończyć temat. Pies jest wytresowany, a reszta lokatorów była nim zachwycona i nie miała nic przeciwko jego obecności. Ściany w pokojach cienkie i słychać normalną rozmowę, czy używanie prysznica. Pokoje zadbane z ładnym widokiem na las, choć sprzątany raczej "rynek", bo zastaliśmy kłaczki i okruszki po kątach. Miejsce w spokojnej okolicy i wszystko było by ok, gdyby nie niesłowny właściciel ze swoimi dziwnymi insynuacjami. Więc polecamy uważać na Pana.
Edit:
Podróżujemy prawie po całym świecie z psem i jeżeli nocleg akceptuje zwierzęta to je akceptuje wszędzie, lub posiada obostrzenia wyszczególnione w regulaminie. Pan się zgodził na to że pies będzie, żadnych obostrzeń nie ma w regulaminie. Co do rozmiaru psa proszę się doedukować bo pies jest średni (do kolana, a nie duży) i był Pan o tym poinformowany przed przyjazdem. A co do małych dzieci tak była jedna dziewczynka zresztą zadowolona jak i reszta mieszkańców z obecności pieska, a jedyną osobą która była niezadowolona był Pan. Pies jest wytresowany i załatwia się na zewnątrz więc proszę nie kłamać, pech chciał że w dniu przyjazdu dostała cieczkę, ale nasza reakcja była natychmiastowa więc później w budynku przebywała w majtkach z podpaską żeby zachować czystość.
Edit2:
Oj drogi Panie nie ładnie tak edytować swój komentarz wprowadzając w dezinformację swoich potencjalnych przyszłych klientów, ale tak jest jak się nie ma racji i kończą się sensowne argumenty.
No czasem przebywają goście z małymi dziećmi i może im nie przypaść do gustu obcy pies, ale nie miało coś takiego miejsca, a jak już wspominałem wszyscy byli zadowoleni oprócz Pana. Zresztą gdyby ktoś był nie zadowolony z gości myślę że wyraziłby takowe zdanie i dla mnie zabrać psa nie było problemu co nastąpiło po Pana pierwszej prośbie. Przypomnę że pies nie robi pod siebie w budynkach 😉 a cieczka u zwierząt jak i menstruacja u kobiet jest rzeczą naturalną, czego uczą w 4 klasie podstawówki. To że pies za swoim właścicielem chodzi to rzecz normalna i świadczy o przywiązaniu. Okruchy były w pokoju po kątach, a nie w kuchni więc proszę nie obrażać będących w ten czas gości że nie zachowywali należytego porządku. Jeżeli nazywa Pan agresją słowna poproszenie o mopa z wiadrem to przepraszam bardzo że chciałem posprzątać.

Dębowy Zakątek - Noclegi i Wypoczynek w Dolinie Baryczy - Ruda Milicka
Anna Sz
5/5

Spędziliśmy rodzinnie (z malutkim dzieckiem) bardzo dobry weekend u Państwa.
Pokoje w dobrym guście, odpowiadające klimatowi otaczającej przyrody. Wygodne łóżko. W pełni wyposażona kuchnia. Łazienka z widokiem na las przez który kąpiel porankiem ze światłem padającym spomiędzy świerków była warta miliony.
Duży balkon na którym można chłonąć otoczenie lasu i polany usytuowanej obok domku, słuchając śpiewu ptaków. Dopieszczony ogród dla gości. Właściciel wraz z Córką są nieodłącznym elementem dobrej całości. Dziękujemy raz jeszcze.
Jestem pewna że dla kogoś kto potrzebuje naturalnego spa dla głowy, to będzie dobre miejsce.
A to dopiero początek, bo przecież za ogrodzeniem domu jest się już w dzikości Doliny Baryczy...

My tu wrócimy.

Dębowy Zakątek - Noclegi i Wypoczynek w Dolinie Baryczy - Ruda Milicka
Joanna Ostrowska-Jelonek
5/5

Ładnie urządzone, czysto, wygodne łóżka, balkon przy pokojach. Gospodarz Pan Bartosz bardzo miły i pomocny. Sielankowo 🙂

Dębowy Zakątek - Noclegi i Wypoczynek w Dolinie Baryczy - Ruda Milicka
Mysza Ha
5/5

Bardzo miłe, spokojne miejsce na uboczu. W okolicy las, stawy, miejsce na ognisko, plac zabaw, ścieżki rowerowe. Przy domu uroczy ogródek z basenem i altaną. Ciche miejsce na odpoczynek leniwy lub aktywny. Sympatyczny i pomocny gospodarz i cudny kotek 🙂 Polecam!

Dębowy Zakątek - Noclegi i Wypoczynek w Dolinie Baryczy - Ruda Milicka
Katarzyna Marciniak
5/5

Byliśmy w tym uroczym miejscu pod koniec lipca. Zadbane i ładnie zaprojektowane wnętrze. Otoczenie domu bardzo przemyślane i sprzyjające różnym formom wypoczynku. Właściciel obiektu bardzo sympatyczny. Gorąco polecam!

Dębowy Zakątek - Noclegi i Wypoczynek w Dolinie Baryczy - Ruda Milicka
Jerzy Szczudlik
5/5

Cisza spokój w pobliżu stawy miła uprzejma obsługa

Dębowy Zakątek - Noclegi i Wypoczynek w Dolinie Baryczy - Ruda Milicka
Wojciech Banaszak
5/5

Super miejsce.Super pokoje.Super gospodarz.Polecam.

Go up