Dom Gości Opactwa Benedyktynów - Kraków

Adres: Benedyktyńska 37, 30-398 Kraków, Polska.
Telefon: 797590901.
Strona internetowa: domgosci.benedyktyni.com.
Specjalności: Hotel, Noclegi ze śniadaniem, Hotel na wydłużony pobyt.

Opinie: Ta firma ma 178 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Dom Gości Opactwa Benedyktynów

Dom Gości Opactwa Benedyktynów to idealne miejsce na odpoczynek w Krakowie. Znajduje się ono w sercu miasta, pod adresem Benedyktyńska 37, w bliskiej odległości do wielu atrakcji turystycznych. Można tutaj skorzystać z komfortowych pokoi i apartamentów, a także z bogatego bufetu śniadaniowego.

Dom Gości Opactwa Benedyktynów to niesamowity wybór nie tylko dla turystów, ale również dla osób odwiedzających Kraków w celach biznesowych. Oferta Domu Gości obejmuje również możliwość długotrwałego pobytu. W Domu Gości znajdziesz także piękny ogród oraz kaplicę, gdzie można znaleźć spokój i wewnętrzną równowagę.

Dom Gości Opactwa Benedyktynów to miejsce o bardzo dobrych opinach. Na portalu Google My Business firma ma 178 recenzji i średnia ocena wynosi 4.9/5. Klienci podkreślają tu m.in. przyjazny i pomocny personel, czystość i wygodę pokoi, a także dogodne położenie.

Jeśli szukasz miejsca na odpoczynek w Krakowie, to zdecydowanie zalecamy zadzwoić do Domu Gości Opactwa Benedyktynów lub odwiedzić ich stronę internetową pod adresem domgosci.benedyktyni.com. Zapewne znajdziesz tu wszystko, czego szukasz – komfort, wygodę i opiekę.

Telefon kontaktowy Domu Gości Opactwa Benedyktynów to 797590901.

Recenzje dla Dom Gości Opactwa Benedyktynów

Dom Gości Opactwa Benedyktynów - Kraków
Grzegorz Madej
5/5

Super miejsce wygodne pokoje Fantastyczne jedzenie Ilekroć tu przyjeżdżam czuję się jak u siebie

Dom Gości Opactwa Benedyktynów - Kraków
Kris Z.
5/5

Opatówka jest niezwykle kliamtyczna. Skromne pokoje ale jest wszystko czego potrzeba. Wygodne łóżko, szafa, biurko, umywalka. Łazienki bardzo czyste mimo, że na piętro.

Dom Gości Opactwa Benedyktynów - Kraków
Barbara Król
5/5

Pokój mały, ale niczego więcej nie potrzebowałam. Z pokoju piękny widok. Czysto i schludnie, bardzo miła obsługa. Bogate śniadania, smaczne obiady i obfite kolacje. Na pewno jeszcze wrócę.

Dom Gości Opactwa Benedyktynów - Kraków
Łukasz Gołębiewski
5/5

Pobyt w Opactwie wspominam bardzo dobrze.
Pokój jest wyposażony w nowoczesną łazienkę i pojedyncze łóżka. Te niestety skrzypią więc jeśli ktoś ma problemy z zasypianiem to może trochę hałasować.
Śniadanie było bardzo smaczne.
Dodatkowo w cenie noclegu jest możliwość zwiedzenie muzeum oraz ogrodów i kaplicy, które mogą zwiedzać jedynie goście hotelowi.

Dom Gości Opactwa Benedyktynów - Kraków
Aleksandra Kowalska
5/5

Wspaniałe, spokojne miejsce z fantastycznym widokiem. Pokoje są skromne ale gustowne. Wyborne śniadania. Dobra atmosfera dla wszystkich niezależnie od wyznania;)

Dom Gości Opactwa Benedyktynów - Kraków
Krzysztof (kicius49)
5/5

Cisza, spokój,można odpocząć w pokoju bo jest ogrzewana podłoga jak i polecam piesze spacery a także wyjazd do Krakowa liniami 112 i 203 lub do Wadowic linia 203 w przeciwnym kierunku jazdy. Wysiadamy w pobliżu dworca PKP Skawina można kierowcy zapytać gdzie bliżej.
Po wejściu do Tunelu pierwszy peron kierunek na Kraków drugi peron kierunek Kalwaria Zebrzydowska,Wadowice, Bielsko-Biała.

Dom Gości Opactwa Benedyktynów - Kraków
Krzysztof kicius49
5/5

Wybierając się do tego obiektu pragnąłem oderwać się od tego szału codziennego życia.
Zwolnić,zastanowić się nad własnym ja.
Nad sensem swojego życia szczególnie nad tymi błędami które dokonały się że złych wyborów.Pragnąłem zwolnić i spojrzeć wstecz swojego życia.Ta błoga cisza i czas umartwienia daje tą możność. Gdy zdajesz sobie sprawę że znajdujesz się w miejscu które wybrał Bóg dla siebie. Dając je nam którzy chcą zawrócić z tego szału życia i przylgnąć do Tej Jedynej Matki która prowadzi nas do Swego Jedynego Ukochanego Syna Chrystusa.
Jeśli szukasz wyciszenia,umartwienia,jeśli w tych czasach ostatecznych apokaliptycznych chcesz jeszcze zawrócić z błędnej drogi i porzucić wszystko to co oferuje świat chociaż nie będzie to wcale prosty krok.
To jest jeszcze kilka chwil w naszym życiu by tu przyjechać.
Nie znamy tego co się wydarzy w nowym 2023.
Dla wielu będzie to ostatni rok życia... .

Dom Gości Opactwa Benedyktynów - Kraków
P (Paulina P.)
4/5

Bardzo przyjemne miejsce, idealne na wypoczynek zdala od zgiełku codzienności. Dom gości przylega bezpośrednio do budynków opactwa, oferuje bardzo dobre warunki zakwaterowania, smaczne posilki i dużo świętego spokoju wraz z zasadą silentium sanktum!!! Pokoje są bardzo zadbane i dobrze utrzymane, warunki jakie zostaliśmy były zgodnie z ofertą. Serdecznie polecam osobom szukającym wypoczynku w ciszy. Opactwo oferuje bogaty wachlarz szkoleń, warsztatów i rekolekcji. Ich organizacja i przebieg oceniane są bardzo wysoko. Jest możliwość zwiedzania z przewodnikiem obiektu jako historycznej perełki architekrury. Serdecznie polecam.

Go up