Dom Pracy Twórczej Reymontówka - Chlewiska

Adres: Chlewiska 22, 08-130 Chlewiska, Polska.
Telefon: 662017970.
Strona internetowa: reymontowka.art.pl.
Specjalności: Hotel, Galeria sztuki, Promocja sztuki, Dom kultury, Sala koncertowa, Pensjonat, Planowanie spotkań, Park, Sala weselna, Planowanie wesel.

Opinie: Ta firma ma 516 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Dom Pracy Twórczej Reymontówka

Dom Pracy Twórczej Reymontówka to miejsce o wyjątkowym charakterze, które znajduje się pod adresem Chlewiska 22, 08-130 Chlewiska, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 662017970. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: reymontowka.art.pl.

Wśród ich specjalności znajdują się: Hotel, Galeria sztuki, Promocja sztuki, Dom kultury, Sala koncertowa, Pensjonat, Planowanie spotkań, Park, Sala weselna, Planowanie wesel. To miejsce oferuje szeroki zakres usług, idealne zarówno dla osób poszukujących noclegu, jak i miłośników sztuki oraz kultury.

Ta firma cieszy się dużą popularnością, posiada aż 516 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.7/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu klientów, którzy odwiedzili Reymontówkę.

Reymontówka to nie tylko miejsce na odpoczynek, ale także na inspirację i kreatywność. Zlokalizowana w malowniczej okolicy, oferuje unikalne doświadczenia artystyczne i kulturalne. Dzięki różnorodnym możliwościom, każda wizyta w tym miejscu pozostaje niezapomniana.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na wypoczynek, relaks, czy organizację wydarzenia kulturalnego lub weselnego, Dom Pracy Twórczej Reymontówka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zaplanować swoją wizytę.

Zachęcamy do skorzystania z ich usług i odkrycia magii Reymontówki!

Recenzje dla Dom Pracy Twórczej Reymontówka

Dom Pracy Twórczej Reymontówka - Chlewiska
Antoni Wócik
5/5

Jedynym minusem tego miejsca jest fakt że jest na odludziu, najbliższy sklep jest oddalony 3 km od ośrodka LECZ to jedyny minus. Jedzenie bardzo dobre, domowe i nie ma problemu z dołożeniem czegoś bo już jest zjedzone, pokoje bardzo dobre, czyste i wszystko w nich jest co ma być. Atmosfera bardzo dobra, park wokół budynków malowniczy i jest w nim dużo zeczy do zwiedzenia. Polecam serdecznie

Dom Pracy Twórczej Reymontówka - Chlewiska
Sylwester Paluszek
5/5

Piękne miejsce, plenery. Sprzyja odpoczynkowi. Byłem tam gościem na dwóch weselach. Obsługa najwyższej klasy, kuchnia tradycyjna polska - super. Jedynie odnoszę wrażenie, że pokoje wymagają odświeżenia a z pewnością łóżka wymiany materacy, bo zamiękkie.

Dom Pracy Twórczej Reymontówka - Chlewiska
Martyna Skrobecka
5/5

Piękne miejsce zwłaszcza w czerwcu. Nasi goście byli zachwyceni otoczeniem dworku, i pysznym jedzeniem. Szefowa kuchni bardzo konkretna kobieta, gdy trzeba doradzi. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie. Pokoje hotelowe schludne i czyste. Polecam to miejsce na wesele w stylu rustykalnym.

Dom Pracy Twórczej Reymontówka - Chlewiska
Ewa Borzynska
5/5

Wspaniałe miejsce na integrację w grupach, wesele, komunie, kolonie i inne okazje, spotkania. Piękna roślinność, czyste powietrze, dobra energia, smaczne posiłki i sympatyczna obsługa. Zabytek, piękne obrazy, fortepian i koncerty muzyczne.

Dom Pracy Twórczej Reymontówka - Chlewiska
Bartosz Brzeziński
5/5

Wyśmienity klimat, bardzo klasyczny dwór, sporo historycznej tkanki udało się zachować.

Dom Pracy Twórczej Reymontówka - Chlewiska
Kasia Szani
5/5

Cudowne miejsce, klimatyczne, idealne na weekend dla tych, co lubią Podlasie i jego tradycje.

Dom Pracy Twórczej Reymontówka - Chlewiska
Janusz B
5/5

Prowadziłem tam uroczystość weselną, smacznie, czysto, super obsługa. Cóż więcej trzeba ?

Dom Pracy Twórczej Reymontówka - Chlewiska
Monika Mychlewicz
4/5

Romantyczne miejsce z klimatem na organizację imprezy rodzinnej. Piękny, zadbany teren zielony, ogród, boiska, grill, korty tenisowe. Obsługa super, jedzenie nie w moim guście.

Go up