Dom Weselny Hotel MONIKA - Maków Mazowiecki

Adres: Duńskiego Czerwonego Krzyża 29, 06-200 Maków Mazowiecki, Polska.
Telefon: 502281961.

Specjalności: Organizator imprez, Sala balowa, Sala bankietowa, Hotel.
Inne ważne informacje: Usługi na miejscu, Wizyty online, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 223 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Dom Weselny Hotel MONIKA

Dom Weselny Hotel MONIKA to idealne miejsce dla organizacji imprez specjalnych w Polsce. Znajduje się pod adresem Duńskiego Czerwonego Krzyża 29, 06-200 Maków Mazowiecki, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 502281961.

Specjalizują się w organizacji różnego rodzaju wydarzeń, posiadają sale balową, salę bankietową oraz hotel. Dodatkowo oferują usługi na miejscu, wizyty online, parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach.

Ta firma cieszy się dobrą reputacją, posiada aż 223 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.6/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu klientów.

Dom Weselny Hotel MONIKA jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących profesjonalnego podejścia do organizacji imprez oraz komfortowego zakwaterowania. Bez wątpienia warto skontaktować się z nimi, by dowiedzieć się więcej. Odwiedź ich stronę internetową i zarezerwuj swoje wydarzenie już dzisiaj!

Recenzje dla Dom Weselny Hotel MONIKA

Dom Weselny Hotel MONIKA - Maków Mazowiecki
Tomasz Smoliński
5/5

Lokalizacja świetna. Bardzo łatwy dostęp zjazd z głównej ulicy. Sala bardzo piękna, duża. Impreza była na około 350 osób a miejsca do tańczenia było wystarczająco. Jedzenie smaczne, wiejski stół petarda. Polecam serdecznie

Dom Weselny Hotel MONIKA - Maków Mazowiecki
Janusz Keyser
4/5

Bardzo fajne miejsce na wesele: niezłe jedzenie, bar z drinkami, lodówka z napojami, klimatyzacja, dużo miejsca, plac zabaw dla dzieci. Minus za pokoje, ale ostatecznie można przymknąć na nie oko, bo po zabawie do samego rana, człowiek nie potrzebuje luksusów. Ogólnie na plus. Polecam.

Dom Weselny Hotel MONIKA - Maków Mazowiecki
Aldona Obrębska
5/5

Organizacja wesela w tym miejscu to czysta przyjemność!
✔️ właściciele cudowni ❤
✔️ pokoje czyściutkie,
✔️ jedzenie przepyszne!
✔️ teren wokół sali zadbany, przepiękny
✔️ obsługa przemiła,
A nasi goście zachwyceni - co było dla nas najważniejsze.

Nie mieliśmy żadnych problemów, polecamy z calego serca i na pewno kiedyś wrócimy!!❤️

Dom Weselny Hotel MONIKA - Maków Mazowiecki
Marcin Jaworski
5/5

Smacznie, czysto, elegancko, bardzo łatwy dojazd z dużym parkingiem. Nie korzystaliśmy z noclegów, ale na imprezy rodzinne w sam raz.

Dom Weselny Hotel MONIKA - Maków Mazowiecki
Doctor Caligari
5/5

Jak wesele w Makowie to tylko na sali Monika u państwa Bojarskich.
Jesteśmy zachwyceni podejściem właścicieli.
We wszystkim pomogli, we wszystkim doradzili.
Plusy:
- bardzo dobre jedzenie
- obsługa na najwyższym poziomie
- pomoc i zrozumienie ze strony właścicieli w każdej sprawie
- przystępne ceny
- wysoki standard pokoi dla gości
- wiele atrakcji dla gości na weselu
Brak jakichkolwiek minusów.
My i nasi goście byli zachwyceni. Jak wesele to tylko na tej sali. Dziękujemy za wszystko
Asia i Mateusz Wrońscy
Wesele 30.07.2022r.

Dom Weselny Hotel MONIKA - Maków Mazowiecki
Sylwester Bajda
1/5

Piękne miejsce .,ale Najbardziej Przepyszni Właściciele którzy pomogą we wszystkim i są po prostu ludzcy i fajni . Bardzo polecamy i Pozdrawiamy

Dom Weselny Hotel MONIKA - Maków Mazowiecki
Agnieszka Olędzka
5/5

Przyjęcie weselne zorganizowane na 5. Z czystym sumieniem możemy polecić. Jedzenie bardzo dobre , właściciele mili i pomocni ,panie z obsługi również. Nie mieliśmy żadnych problemów. Wszystko zorganizowane tak ,jak było ustalone . Ceny również konkurencyjne. Zarówno na sali jak i w pokojach hotelowych czysto i schludnie.

Dom Weselny Hotel MONIKA - Maków Mazowiecki
Milena Kapuścińska
1/5

Nie polecam nikomu. Niepoważne oraz nieodpowiedzialne podejście do klienta. 02.04 miała odbyć się kolacja dla kilkunastu osób, wraz z noclegiem dla kilku uczestników (termin ustalono na początku marca). Dwa tygodnie przed imprezą, miały być ustalone wszystkie szczegóły. Po przejechaniu kilkudziesięciu km, okazało się, że Pan zapomniał/nie ma kluczy od sali (zdarza się, tyle km jechaliśmy na próżno). Umówiono spotkanie na następny weekend, czyli tydzień przed imprezą. Na miejscu okazało się, że tym razem nikt z osób zarządzających lokalem nie pojawił się na miejscu, kilka telefonów bez odezwu, w końcu udało się dodzwonić, ale nikt nie raczył przyjechać na salę mimo to. Nikomu nie życzę na tydzień przed imprezą znaleźć się w takiej sytuacji. Szanujmy siebie i swój czas wzajemnie. Goście wzięli wolne, zarezerwowali termin i tydzień przed imprezą taka niespodzianka. Nigdy nie wystawiam negatywnej opinii nikomu, ale poziom rozczarowania skierował mnie do tego kroku.

Go up