Domek Na Zarzeczu - Bałtów

Adres: Bałtów 171, 27-423 Bałtów, Polska.
Telefon: 515127236.
Strona internetowa: infonocleg24.pl.
Specjalności: Agroturystyka, Dom wakacyjny, Apartament wczasowy, Apartament wakacyjny.

Opinie: Ta firma ma 97 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Domek Na Zarzeczu

Recenzje dla Domek Na Zarzeczu

Domek Na Zarzeczu - Bałtów
baletnica3 C
5/5

Lokalizacja bardzo dobra. Kompleks JuraPark Bałtów po drugiej stronie ulicy. Niestety mieliśmy wątpliwości czy aby na pewno dobrze trafiliśmy gdyż nie znaleźliśmy żadnego oznaczenia obiektu. Parking niewielki. Nie jestem w stanie powiedzieć nic o właścicielu domu gdyż nas nie przywitał. Dostaliśmy informację wyłącznie przez SMS. Klucz do pokoju był drzwiach. Pokój czysty lecz mały nawet na dwie osoby. Prysznic niski. Mąż o wzroście 192 cm ledwo się w nim mieścił. Na 1 noc za tą cenę może być. Kuchnia dobrze wyposażona. Bez problemu można było przygotować śniadanie.

Domek Na Zarzeczu - Bałtów
Magda Haniecka
5/5

Świetne miejsce na wypad do parku jurajskiego w Bałtowie. Czysto i blisko wszelkich atrakcji, parking przy domku, też robi robi robotę, bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Pomocna i uprzejma właścicielka , służąca swoją znajomością parku i bogatą wiedzą. Miejsce jak najbardziej godne polecenia.

Domek Na Zarzeczu - Bałtów
Henryk Rezler (bezdogmatowblogspot)
5/5

Najlepsza możliwa lokalizacja. Nie tyle obok, co w środku BKT. Ciepło, czysto, przytulnie, niedrogo. Miła bezproblemowa obsługa. Czego chcieć więcej?

Domek Na Zarzeczu - Bałtów
Joanna Kaplon
5/5

Wspaniałe miejsce, bardzo blisko kompleksu Jura Park. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia, komfortowe pokoje, miejsce na grilla oraz trampolina dla dzieci.

Domek Na Zarzeczu - Bałtów
Agie W
5/5

Domek położony jest w centrum kompleksu. Wszędzie chodziliśmy na piechotę z dziećmi 8 i 3 latka. Po drugiej stronie drogi było wesołe miasteczko,wrotkarnia,samochodziki (synek przejechał chyba 100 okrążeń.5 minut na piechotę główna brama do świata dinozaurów.
My,dorośli najbardziej zadowoleni byliśmy z Browaru Bałtów położonego dosłownie 50m od bramy domku. Jedzenie w Browarze i piwko pierwsza klasa

Domek na zarzeczu należy do programu ambasador. Kupujemy bilety w dniu przyjazdu i są one ważne przez wszystkie dni pobytu. Nie trzeba się spieszyć z ogarnięciem wszystkich atrakcji w jeden dzień.

Obok domku jest dużo restauracji, rollercoaster,zoo,świat czarownic(Sabatówka)oraz amerykańskie school buses które zabierają nas do zoo położonego wyżej(wspaniałe przeżycie). Wszystko jest w cenie biletu kompleksowego,za nic nie trzeba dopłacać(oprócz kajaków,jedzenia i jazdy konikiem).Parking jest na podwórku,zmieszczą się 4 auta. Jest również.kiejsce do grillowania,ognisko,ławeczki,huśtawki oraz wielka trampolina(na której dzieci spędzały czas z rana i wieczorem.Pokój był duży i znajdowało się w nim 2 pojedyncze łóżka i jedno piętrowe. Był również tv i prywatna łazienka.

Właścicielka pomocna,jak coś trzeba było była pod telefonem.

Domek Na Zarzeczu - Bałtów
Łukasz Kowalczyk
5/5

Super miejsce, idealna lokalizacja, ugodowa i kontaktowa właścicielka.
Pokoje w wysokim standardzie.

Domek Na Zarzeczu - Bałtów
Tomasz
5/5

Coś niesamowitego!
Byłem z synem 3 dni.
Lokalizacja względem parku lepsza niż niejeden domek parku, a namiot to już w ogóle.
Na miejscu wszystko co potrzebujesz, a nawet więcej. Wystarczy zabrać ubrania, kto chce jakieś jedzenie (na miejscu lodówka, miejsce aby zjeść śniadanie czy kolację, grill na ogródku...) i pojechać.

Domek Na Zarzeczu - Bałtów
Emilia Michalak
5/5

Miejsce zdecydowanie broni się dzięki podejściu właścicielki oraz bardzo dobrej lokalizacji. Warto odwiedzić. Dzieci czują się tam świetnie. Duzym plusem była możliwość przygotowania śniadania samodzielnie i zjedzenia go na świeżym powietrzu, gdzie park rozrywko jest dosłownie po drugiej stronie ulicy 🙂

Go up