Dworek pod Herbem - Wziąchowo Wielkie

Adres: Wziąchowo Wielkie 35, 56-303 Wziąchowo Wielkie, Polska.
Telefon: 713849231.
Strona internetowa: konferencje.wroc.pl.
Specjalności: Noclegi pod dachem.

Opinie: Ta firma ma 134 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.3/5.

Lokalizacja Dworek pod Herbem

Dworek pod Herbem to urocze miejsce położone w malowniczej miejscowości Wziąchowo Wielkie, w Polsce. Znajduje się pod adresem Wziąchowo Wielkie 35, 56-303 Wziąchowo Wielkie. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 713849231. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: konferencje.wroc.pl.

Dworek pod Herbem specjalizuje się w oferowaniu noclegów pod dachem, zapewniając swoim gościom komfortowe warunki i przyjazną atmosferę. Firma ma 134 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.3/5.

Jego położenie w urokliwej okolicy sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokoju i relaksu. Znajduje się w niedalekiej odległości od atrakcji turystycznych, co sprawia, że jest doskonałym punktem wyjścia do zwiedzania okolicy.

Jeśli jesteś w drodze lub planujesz pobyt w okolicy Wziąchowa Wielkiego, Dworek pod Herbem to miejsce, które warto rozważyć. Zapewniając noclegi pod dachem, gwarantują komfortowy wypoczynek i przyjemne doświadczenie.

Rekomendujemy skontaktowanie się z Dworem pod Herbem poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować pobyt. Nie zwlekaj, skorzystaj z ich gościnności i ciesz się wyjątkowym pobytem w sercu pięknej Polski

Recenzje dla Dworek pod Herbem

Dworek pod Herbem - Wziąchowo Wielkie
Marek Kawęcki
2/5

Obiekt kompletnie nie przygotowany do pobytu z dziećmi. Jest tam niezabezpieczona studnia. Zacieki na oknach, właściciel to jakiś burak ładnie mówiąc. Pokojówka wyśmiewająca innych gości też nie pomaga. Parking płatny 30zl o czym w ogłoszeniu nie było mowy. Całość dopina zapchlony kot którego poglaskalem, a potem drapalem się przez pół nocy. Nie przyhadebjux tam i odradzam każdemu.
Acha a ta ukrywająca się klamka w szafie to rozumiem że tak to ma być.

Dworek pod Herbem - Wziąchowo Wielkie
Ewelina Jach
5/5

Super urokliwe miejsce, w cichej okolicy. Sam wjazd na Dworek pod Herbem, wprowadza jakby w inny Świat ? Pani Wiktoria, wypełnia klimat całego obiektu. Śniadanko bardzo dobre. Parking dodatkowo płatny.

Dworek pod Herbem - Wziąchowo Wielkie
Andrzej Sulima
1/5

Właściciel to kawał..... Mimo wcześniej rezerwacji przez portal internetowy nie przyjął nas. Stwierdził że godzina przybycia 21.30 jest zbyt późna i niestety nie przygotował nam pokoju. Bo za późno zrobiliśmy rezerwację. Nikomu nie polecam i biorąc pod uwagę inne opinie nie jestem uniwersalny. Żenada!!!!

Dworek pod Herbem - Wziąchowo Wielkie
Wojtazek 13
1/5

Brak ciepłej wody w budynku. Obsługa chamska jak zawsze.Jadalnia na dworze nie zadbana. Wychudzone, brudne , nie zadbane koty i do tego śmierdzące. Właściciel okazał się być bardzo nie miły w stosunku do lokatorów.

PS.
Właściciel codziennie jeździ do Niemiec podobno handluje ukraińcami

Dworek pod Herbem - Wziąchowo Wielkie
Paweł Gzieło
1/5

Brak możliwości płatności kartą, ukryta cena parkingu, kasują jak za centrum Wrocławia. Dziękuje nie skorzystałem a szkoda bo wyglądało mega obiecująco ….

Dworek pod Herbem - Wziąchowo Wielkie
Alex Everyman
4/5

Jechałem po przeczytaniu kilku negatywnych opinii i nie potwierdziły się.
Pani z obsługi i właściciel mili. Nie wiem czego ludzie oczekują, witania chlebem i solą po staropolsku? Pokój czysty, wnętrza i park piękne. In minus łóżko wąskie, łazienka do odświeżenia, mostki do naprawy. Domowa atmosfera z kotem czekającym przy drzwiach. Atrakcyjna cena noclegu.

Dworek pod Herbem - Wziąchowo Wielkie
Krystian Zaborowski
3/5

Dworek bardzo ładny lecz potrzebujący odświeżenia. W pokoju nieco brud, sporo sierści od zwierzęcia.

Dworek pod Herbem - Wziąchowo Wielkie
Kamil Kaczmarek
1/5

Obiekt bardzo zaniedbany, ma duży potencjał ale widać, że gospodarzowi zależy wyłącznie na inkasowaniu wpływów niż na jakichkolwiek inwestycjach w dworek. Teren w okół dworku zaniedbany tak samo jak budynek. Ogromna zielona przestrzeń, z kilkoma altankami, do których nie można niestety dojść ze względu na uszkodzone pomosty. Właściciel gburowaty. Kasuje dodatkowo za parking dla samochodów, o czym nigdzie nie informuje. Czystość w pokojach pozostawia wiele do życzenia. Podczas 3 dniowego pobytu nam się niestety nie zdarzyło doświadczyć świeżego ręcznika czy nowego worka na śmieci. Dużo pięknych luster w pokoju jednak swojego odbicia nie mogłem prawie dostrzec, aż sam miałem ochotę wziąć i wyczyścić to lustro. Serdecznie nie polecam tego miejsca.

Go up