Dworzysko - Szczawno-Zdrój

Adres: aleja Spacerowa 22, 58-310 Szczawno-Zdrój, Polska.
Telefon: 608330044.
Strona internetowa: dworzysko.pl.
Specjalności: Hotel, Sala bankietowa, Catering, Organizator imprez.

Opinie: Ta firma ma 2504 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Dworzysko

Cześć Dziękujemy, że wybrałeś/aś pomoc mojego asystenta. Dziś przynosę Ci pełną informację na temat Dworzysko, lokalizacji przy alei Spacerowa 22 w 58-310 Szczawno-Zdrój w Polsce. Możesz je skontaktować pod numerem telefonu 608330044 lub odwiedzić ich stronę internetową: dworzysko.pl.

Dworzysko to miejsce, które oferuje szeroki zakres usług, w tym hotel, salę bankietową, catering oraz organizację imprez. Jest doskonałym wyborem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla tych, którzy szukają miejsca na organizację uroczystości rodzinnych lub firmowych.

Charakterystyczne cechy Dworzysko to nowoczesny wystrój, przyjazny personel oraz dogodna lokalizacja. Goście mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu, a w pobliżu znajdują się także atrakcje turystyczne i tereny rekreacyjne.

Co do opinii innych klientów, Dworzysko ma na koncie 2504 recenzji na Google My Business, co świadczy o dużym doświadczeniu w świadczeniu usług hospitality. Średnia ocena wynosi 4.5/5, co jest znakomitym wynikiem.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł komfortowo i zadowolony, to Dworzysko jest idealnym wyborem. Polecamy zapoznać się szczegółowo z ich ofertą i skontaktować się z nimi drogą elektroniczną lub telefonicznie. Zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji oraz zarezerwować swoje miejsce.

Nie zapomnij także sprawdzić opinii innych gości, aby potwierdzić wysoką jakość świadczonych usług. Dworzysko to miejsce, w którym będziesz się czuł jak u siebie, więc zdecyduj się dziś na wybór tej wyjątkowej lokalizacji.

Na koniec, zachęcamy Cię do skorzystania z ich usług cateringowych, organizacji imprez oraz zaoferowania im możliwości przygotowania Twojej następnej uroczystości. Twoi goście będą zachwyceni, a Ty zadowolony z doskonałego przyjęcia. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z Dworzysko – twoje satysfakcji jest im najważniejsza

Recenzje dla Dworzysko

Dworzysko - Szczawno-Zdrój
karolina barczak
1/5

Poziom obsługi w restauracji jest na skandalicznie niskim poziomie. Dzisiaj, pomimo zrobienia rezerwacji stolika na 6 osób z gośćmi z zagranicy na obiad - opuściliśmy lokal. Stolik, mimo zrobienia rezerwacji nie był kompletnie przygotowany na nasze przyjście. Obsługa nakrywała stolik przez 10 minut w naszej obecności. Kolejne 10 minut czekaliśmy na karty. Zamówienie mogliśmy złożyć po 30 minutach od przyjścia do lokalu - pomimo kilkukrotnej prośby skierowanej w kierunku obsługi i zapewnień obslugi „za sekundkę do Państwa wracam”. Kilka minut po złożeniu zamówienia kelner wrócił do nas z informacją, których z zamówionych dań nie ma. Po kolejnych kilku minutach przyniósł napoje i oświadczył, że czas oczekiwania na zamówienie to 1,5 godziny. Po krótkiej naradzie doszliśmy do wniosku, że zmienimy lokal. Wychodząc usłyszeliśmy od zdesperowanego kelnera, że czas oczekiwania na dania skrócił się do 40 minut. Nadmienię tylko, że niewielki ogródek restauracji Dworzysko obsługiwało 4 kelnerów, a mimo wszystko na samą wodę czekaliśmy 40 minut. Szefom restauracji polecam wypróbować czeskie lokale oddalone 30 minut od Wałbrzycha - może uda się poprawić jakość i sprawność obsługi. Na dzień dzisiejszy szczerze odradzamy wizytę w restauracji Dworzysko.

PS. Po zmianie lokalu udaliśmy się do restauracji Bohema, w której zostaliśmy przesympatycznie i sprawnie ugoszczeni.

Dworzysko - Szczawno-Zdrój
Marcin
4/5

Jako klienci Szwajcarki możemy życzyć temu miejscu żeby jeszcze lepiej wykorzystało potencjał. Przepiękna klimatyczna architektura, ale obsługa mogłaby popracować nad jakością. Dworzysko to cały kompleks rekreacyjno-gastronomiczno-eventowy. Z atrakcjami dla dzieci (kucyki, konie, alpaki), grillem, dmuchańcami. Na pewno duży sukces. W tym wszystkim malownicza Szwajcarka jednak trochę ginie. Plastikowe meble ogrodowe, brak obsługi kelnerskiej a do tego relatywnie spore ceny. Warto popracować bo potencjał jest ogromny!

Dworzysko - Szczawno-Zdrój
Małgocha Dębicka
1/5

Eko-gril totalna porażka. W niedzielę czekaliśmy na 3 kiełbaski i 1 szaszłyk 56 minut. Jak poszłam do środka porozmawiać co z moim zamówieniem to nikt mnie nie słuchał wszyscy głusi. W końcu poprosiłam z kierownikiem to też tam gdzie przygotowują posiłki totalnie mnie polski jakbym była duchem. Dopiero podeszłam do lady gdzie się zamawia i prawie wrzasnelam że chce z kierownikiem. Wtedy jakąś Pani mnie w końcu wysłuchała i powiedziała że nam przyniesie zamówienie. Owszem przyniosła małe spalone kielbaski przykryte dużą ilością zieleniny a szaszłyk nie do zjedzenia. Jak syn poszedł i powiedział żeby kucharz to zjadł. To oddali mu pieniądze. Czy o to chodzi aby klientów jak szmaciarzy potraktować. Co to w ogóle było wszystkim będę odradzać. Skoro się tak ludzi traktuje. My nie zjedliśmy posiłku a zapłacone było. Dziadostwo totalne. Proszę wszystkich aby nie korzystali z tego też. Eko-grila nie wiadomo jeszcze czy wszystko jest tam przygotowane zgodnie z faktyczną "ekologia".dno

Dworzysko - Szczawno-Zdrój
Mariola Brykalska
5/5

Korzystałam z restauracji, obsługa profesjonalna, gości witają już przed drzwiami, miejsca wewnątrz i na zewnątrz. Ceny może lekko wyższe, ale smaczne, miła niespodzianka, startety dla gości. Pyszny chlebek pieczony chyba na miejscu.

Dworzysko - Szczawno-Zdrój
Gena Ole
5/5

Za mała skala ocen. Ośrodek super pod każdym względem. Bardzo miła obsługa, menadżerowie otwarci na każdego gościa, dostępni i pomocni. Przyjemne pokoje, otoczenie zadbane. Miejsce na uboczu uzdrowiska, nieograniczone możliwości spacerowe.
OŚRODEK PRZYJAZNY PSOM!!!.
Na uwagę zasługuje Restauracja Babinicz. Zjawiskowe jedzenie, próbowaliśmy kilku dań (prawie wszystkie z karty) i za każdym razem miłe zaskoczenie. Wszystko bardzo dobre. Dania wigilijne te które próbowaliśmy były doskonałe, niestety wszystkich nie byliśmy w stanie spróbować z uwagi na własne ograniczenia. Kawiarnia Szwajcarka ma super herbaty i bogatą ofertę słodkości.
Polecam na krótkie i dłuższe wypady.

Dworzysko - Szczawno-Zdrój
Sylwia Czu
5/5

Bardzo dobra miejscówka na odpoczynek. Kulturalna obsługa, wszystko na wysokim poziomie, a w razie drobnych awarii w pokoju szybko reagują i naprawiają. Bardzo polecam restaurację. Możliwość jazdy konnej, tylko po wcześniejszym umówieniu. Teren bardzo rozległy, oddalony kilometr od głównej ulicy. Przyjazny dzieciom i zwierzętom.

Dworzysko - Szczawno-Zdrój
Aneta Król
5/5

Lubię to miejsce. Doskonała miejscówka dla każdego: małego i dużego ze względu na duże tereny zielone, obecność zwierząt, smaczną kuchnię.

Dworzysko - Szczawno-Zdrój
Zbyszek Kul
1/5

Jak nie dbają o toalety przy dużej frekwencj
i. 3 Maja
.Bylem na drugi dzień czysciutko to ludzie brudasy nie dbają o czystość

Go up