Folwark Składowice - Składowice, Lubin

Adres: Składowice 7A, 59-300 Lubin, Polska.
Telefon: 601647852.

Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 63 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Folwark Składowice

Folwark Składowice to hotel znajdujący się w malowniczej okolicy wsi Składowice, w pobliżu Lubina, w województwie dolnośląskim.

Adres tego miejsca to Składowice 7A, 59-300 Lubin, Polska. Można się do niego dostać bez problemu, korzystając z dobrej infrastruktury drogowej.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, możesz skorzystać z informacji telefonicznej. Telefon: 601647852. Pracownicy hotelu pomogą Ci wyjaśnić jak dotrzeć na miejsce.

Na stronie internetowej można znaleźć wszelkie informacje na temat oferty hotelu. Polecam obejrzeć jej ofertę, ponieważ jest ona bardzo bogata i różnorodna.

Do najważniejszych specjalności Folwarku Składowice należą: organizacja uroczystych imprez, wesel, konferencji oraz oferowanie noclegów w wygodnych i nowoczesnych pokojach.

Hotel posiada również duży ogród, w którym można spokojnie spędzić czas w otoczeniu pięknej natury.

Jak wynika z recenzji na Google My Business, Folwark Składowice ma 63 opinie i średnia ocena wynosi 4.1/5. Klienci chwalą tu między innymi: dobrą sytuację geograficzną, przyjazne personel oraz czystość i wygodę pokoi.

Jeśli szukasz miejsca na organizację imprezy, spędzenie nocy w pięknym i spokojnym miejscu, to Folwark Składowice jest idealnym wyborem. Polecam obejrzeć jego ofertę i skorzystać z usług tego miejsca. Zostaniesz pewien, że nie będziesz rozczarowany.

Zachęcam do zapoznania się z ich stroną internetową i skorzystania z oferty. Polecam również skontaktować się z hotelem drogą telefonicznej lub korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Recenzje dla Folwark Składowice

Folwark Składowice - Składowice, Lubin
Monika Szubert
5/5

Jestem tu pierwszy raz i nie ostatni po mimo ,że pokoje skromne.Klimat atmosfera a to otoczenie bajeczne.Polecam tym co chcą odpocząć wyłączyć się choć na chwilę.Piekne miejsce z historią a te ruiny ta zieleń kwiaty prawdziwy folwark cudownie .

Folwark Składowice - Składowice, Lubin
Pracownia Kosmetyczna
5/5

Opinia dotycząca pobytu w końcówce stycznia 2023r. W pokoju ciepło, czysto, wi-fi działa. Podłoga na piętrze czasem skrzypnie, bo musi (drewniany strop). Sygnał tv i gsm słaby. Goście przestrzegali reguł cieszy nocnej, także w weekend (większość to pracownicy okolicznych firm). Miejsce bardzo urokliwe, duży park, wiejski spokój.
Joannes Jonstonus straszy tylko w pałacyku

Folwark Składowice - Składowice, Lubin
Mateusz „Kuchcik” Kucharski
1/5

Co tu dużo mówić zimno na ręczniki trzeba było czekać ponad godzinę, budynek nie ogrzany brak zasięgu dodatkowo tv to dramat leci tylko 1 i 2 za praktycznie brak rzeczy codziennych do użytku nie polecam tego miejsca

Folwark Składowice - Składowice, Lubin
Larysa Kytaieva
5/5

Cichi , przytulny zakątek, ma świeże, czysty pokoje, swoją autentyczną atmosferę i baardzo miły włascitieli. Duuży plac, gdze można nastawić, chyba, Boeing))
Dziękuję
Połecam.

Folwark Składowice - Składowice, Lubin
Norbert Zdziebkowski
5/5

Miły kontakt przyzwoity nocleg.

Folwark Składowice - Składowice, Lubin
Piotr Holubowicz
1/5

Jest straszna lipa zasięgu nie ma internet muli i telewizji nie ma tylko TVP.Nie polecam....

Folwark Składowice - Składowice, Lubin
Jarek Bobak
5/5

Bardzo ciekawe miejsce spokój, cisza i kultura .I ceny przystępne gorąco polecam.

Folwark Składowice - Składowice, Lubin
Radek Kwiecina
2/5

Jak dla pracowników to tak ale dla przedstawicieli albo na odpoczynek to słabo brak zasięgu i hałas

Go up