Gospodarstwo agroturystyczne. Stafiński H. - Barcice

Adres: Barcice 443, 33-342 Barcice, Polska.
Telefon: 184466490.

Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Gospodarstwo agroturystyczne. Stafiński H.

Gospodarstwo Agroturystyczne Stafiński H. to idealne miejsce dla osób, które szukają odpoczynku w spokojnej i malowniczej okolicy. Jest to typowa agroturystyka, gdzie można zapoznać się z życiem na wsi i zwierzętami gospodarskimi.

Lokalizacja Gospodarstwa Agroturystycznego Stafińskiego H. to Barcice 443, 33-342 Barcice, Polska. Jest ono łatwo dostępne i znajduje się w bliskiej odległości do miasta. Można tu przyjechać zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną.

Przyjeżdżając do Gospodarstwa Agroturystycznego Stafińskiego H., można spodziewać się wygodnych i dobrze urządzonych apartamentów, zapewniających wszelki komfort podczas Twojego pobytu. Każdy apartament wyposażony jest w kuchnię, łazienkę i miejsca siedzące, dzięki czemu będziesz czuł się jak w domu.

Na terenie gospodarstwa znajdują się również place zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej, siłownia na wolnym powietrzu oraz rowery do wypożyczenia. Wszystko to, abyś mógł spędzić czas aktywnie i w miarę możliwości uniknąć nudów.

Gospodarstwo Agroturystyczne Stafińskiego H. oferuje również wiele atrakcji i możliwości aktywnego wypoczynku. Można wziąć udział w zajęciach kulinarnych, wycieczkach rowerowych, grillach, a nawet zajęciach dla dzieci. Wszystko to pozwala na bliższe poznanie otaczającej przyrody i kultury regionu.

Gospodarstwo Agroturystyczne Stafińskiego H. ma 5 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu gości.

Jeśli szukasz miejsca na wypoczynek w spokojnej i malowniczej okolicy, to Gospodarstwo Agroturystyczne Stafińskiego H. jest idealnym wyborem. Dzięki oferowanym apartamentom, atrakcjom i możliwościom aktywnego wypoczynku, na pewno tutaj znajdziesz to, czego szukasz. Skontaktuj się z nimi przez ich stronę internetową i zarezerwuj swoje miejsce na wypoczynek.

Recenzje dla Gospodarstwo agroturystyczne. Stafiński H.

Gospodarstwo agroturystyczne. Stafiński H. - Barcice
Jurand and friends
5/5

Zajazd u Rzeźbiarza w odniesieniu do komentarza pana Bartka RM - Proszę pana pański komentarz jest po prostu kłamstwem. Po pierwsze skoro było tak brudno i takie skandaliczne warunki to dlaczego pan się zgodził przenocować w takim miejscu ? To przecież jest niedorzeczność.Po drugie : Przez wiele lat funkcjonowania naszego zajazdu ,(bo nie działa on od wczoraj ) nie dostaliśmy tak negatywnej opinii ,zawsze dokładamy wszelkich starań aby goście poczuli u nas ciepło domowego ogniska i staramy się by ich pobyt u nas był mile wspominany i by do nas powracali. Po trzecie : przykładamy wielką uwagę do czystości pokojów i wnętrza domu, z całą pewnością nasze pościele nie śmierdzą psami, oczywiście można to sprawdzić po przyjeździe do nas.
Po czwarte : Nazywając kogoś publicznie oszustem wypada mieć co najmniej na to jakieś dowody, w innym wypadku jest to pomówienie i może być karalne. Pana komentarz przepełniony jakiegoś rodzaju niezdrową nienawiścią jest zupełnie nieobiektywny i powstał tylko w jednym celu - aby zniszczyć dobrą opinię zajazdu. Po piąte ceny u nas zawsze są przejrzyste i klient jest o wszystkim poinformowany, wszystkiego można się dowiedzieć dzwoniąc do nas . Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcą spędzić wolny czas z dala od zgiełku miasta w malowniczej miejscowości Barcice.

Gospodarstwo agroturystyczne. Stafiński H. - Barcice
Bartosz Potoniec
1/5

nie polecam!!! okropne warunki, jest bardzo brudno, pościel śmierdząca psami! właściciele nie mili i fałszywi. Biorą opłatę za ten sam pokój od kilku osób. Uważajcie na nich to oszuści!!!

Gospodarstwo agroturystyczne. Stafiński H. - Barcice
Tattoo Wolf
5/5

Bardzo miło i przytulnie jak w domu, a Bartek to chyba spał pod bramą konkurencji że tak ocenia, bo to miejsce jest ,,zarąbiste" i właściciele są mili i nikt tu nikogo nie oszukuje i takie bezużyteczne oceny jak jedna gwiazdka nie powinny spływać na to miejsce , ja najwięcej dałbym 10gwiazdek ale sie nie da, pozdrawiam właścicieli ?

Gospodarstwo agroturystyczne. Stafiński H. - Barcice
AUDIOPUNKT
5/5

Miejsce z klimatem fantastyczni właściciele warto przyjechać chociaż raz w życiu

Gospodarstwo agroturystyczne. Stafiński H. - Barcice
Stefan Ciesielka-Scypta
4/5

Go up