Gospodarstwo Kaczyński - Wyszel

Adres: 7, 07-416 Wyszel, Wyszel, Polska.
Telefon: 603632121.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 108 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Gospodarstwo Kaczyński

Gospodarstwo Kaczyński to urokliwe gospodarstwo agroturystyczne położone w miejscowości Wyszel w Polsce. Znajduje się pod adresem: Adres: 7, 07-416 Wyszel, Wyszel, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: Telefon: 603632121. Firma posiada również stronę internetową, którą można odwiedzić tutaj: Strona internetowa: facebook.com.

Gospodarstwo Kaczyński specjalizuje się w agroturystyce, co oznacza, że oferuje swoim gościom niezapomniane doświadczenia na wsi. Znajdziesz tam spokój, kontakt z naturą oraz możliwość uczestnictwa w codziennych pracach gospodarskich, co sprawia, że wizyta w tym miejscu staje się wyjątkowa.

Ta firma cieszy się dobrą reputacją wśród swoich klientów. Posiada aż 108 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.8/5. To świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu gości.

Dla osób poszukujących relaksu z dala od miejskiego zgiełku, Gospodarstwo Kaczyński jest idealnym miejscem do odwiedzenia. Położenie w malowniczej okolicy oraz bliskość do natury sprawiają, że to doskonałe miejsce na wypoczynek.

Jeśli szukasz autentycznego doświadczenia agroturystycznego, Gospodarstwo Kaczyński to miejsce, które warto odwiedzić. Oferuje ono nie tylko komfortowe warunki pobytu, ale także możliwość uczestnictwa w życiu wiejskim i poznania lokalnej kultury.

Ostateczna rekomendacja brzmi: jeśli pragniesz odwiedzić to urokliwe gospodarstwo agroturystyczne, zapraszamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową. Nie zwlekaj, zarezerwuj już teraz i ciesz się niezapomnianym pobyt w Gospodarstwie Kaczyński!

Recenzje dla Gospodarstwo Kaczyński

Gospodarstwo Kaczyński - Wyszel
Magdalena Skrzynska
4/5

Świetna lokalizacja, cisza, spokój, rzeka i łąki (niestety pogrodzone, ale da się to obejść) za stodołą. W gospodarstwie liczne zwierzeta: konie, kucyk, kozy, lama, króliki... Gospodarze bardzo mili i zyczliwi. Pokoje z łazienkami, wspólna kuchnia do dyspozycji na korytarzu. Balogate śniadania i obiady na miejscu, bardzo obfite. Minusem są małe pokoje - przeznaczone na 4 osoby, ale wielkością raczej na 2. Przy 3 osobach, nie mieliśmy gdzie rozłożyć walizek, ustawić butów, czy rozwiesić wilgotnych ubrań.

Gospodarstwo Kaczyński - Wyszel
Rav W (RaVek72)
5/5

Super ! Miło, sympatycznie, spokojnie, na łonie natury. Doskonałe miejsce do wypoczynku z dala od stresu i hałasu miasta. Piękne konie do przejażdżek zarówno dla doświadczonych jak i początkujących pod okiem pana Zbyszka. Spływy kajakiem Omulwią - bardzo spokojną i niezwykle widowiskową rzeką o naturalnej, pełnej meandrów lini nurtu. Rozmaite zwierzęta i plac zabaw dla dzieci.

Gospodarstwo Kaczyński - Wyszel
Małgorzata Pawelczyk
5/5

ładne pokoje, smaczne jedzenie! 🙂 W gospodarstwie zwierzaki- kózki, króliki, lama oraz piękne pasące się w dolinie rzeki Omulew

Gospodarstwo Kaczyński - Wyszel
Anka Blanka
5/5

Cudowne miejsce z dala od hałasu, spalin i miasta! Fantastyczna okolica! Gospodarstwo ze stadniną, bocianami, kózkami, lamą. Dodatkowo zorganizowany spływ kajakowy łagodną rzeką Omulew dodał kropki nad "i". Coś pięknego! Konie zadbane i spokojne. Możliwość jazdy konnej na miejscu. Śniadania wspaniałe- wszystko świeżutkie i przesmaczne! To miejsce mnie zauroczyło. Trzeba powtórnie tu wrócić!

Gospodarstwo Kaczyński - Wyszel
Ewa Orczyk
5/5

Cudowne miejsce na odpoczynek, relaks, spokój, przestrzeń, pięknie zagospodarowany teren, zieleń, rzeka,spływy kajakowe i oczywiście zwierzęta- konie, kozy, bociany. Codziennie jazda na koniach 😉 śniadanko i obiad na miejscu, wieczorem grill. Wspaniali właściciele. Jesteśmy zachwyceni tym miejscem, dzieci nie chciały wracać do domu.

Gospodarstwo Kaczyński - Wyszel
Marcin Starzyk
5/5

Warto odwiedzic. Niestety bylo mi dane spedzic w tym urokliwym miejscu zaledwie 1 dzien. Zaluje. Pierwsze moje spotkanie z kajakiem. Byl strach ale było i zaskoczenie i ekscytacja. Właściciel opiekuje sie gośćmi jak rodzina, panie kucharki gotuja jak mama. Zwierzaki do fotografowania, lamy, male kozy. Zasiedlone gniazdo bociana na podworku ! Szok ! Kto przyjedzie nie będzie chcial wyjeżdżać ! Polecam z całego serduszka.

Gospodarstwo Kaczyński - Wyszel
KRZYSZTOF KRAWCZYK
4/5

Cisza i spokój zdala od miejskiego zgiełku. Bardzo dobre miejsce na odpoczynek z dziećmi. Szczególnie jeśli ktoś lubi kontakt z przyrodą i zwierzętami. Możliwość jazdy na koniach oraz spływ kajakowy. Niedaleko dostęp do rzeki. Gospodarze bardzo mili i pomocni. Oferują na śniadanie swojskie wyroby.

Gospodarstwo Kaczyński - Wyszel
Milena L.
5/5

Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi (i nie tylko). Piękna okolica, konie, staw, rzeka, kajaki i rowery. A wszystko w otoczeniu cudownych lasów i pod opieką wspaniałych gospodarzy - p.Basi i p.Zbyszka, którzy są wyjątkowo przyjaźni, otwarci i gościnni. Do tego przepyszne jedzenie. Na pewno wrócimy!

Go up