Hostel Folklor - Jastrowie

Adres: Roosevelta 6, 64-915 Jastrowie, Polska.

Specjalności: Hostel.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Hostel Folklor

Czy szukasz miejsca noclegowego w Jastrowiu Poznaj Hostel Folklor

Hostel Folklor znajduje się w samym centrum miasta, przy Roosevelta 6, 64-915 Jastrowie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy podróżują zarówno samotnie, jak i w grupie. Oferta Hostela Folklor obejmuje przede wszystkim pokoje wspólne, ale znajdziemy tu również pokoje prywatne.

Gospodarze przywiązują dużą wagę do czystości i komfortu swoich gości. W każdym pokoju znajdziesz łóżka z bielizną, a w łazience - artykuły toaletowe oraz pielęgnacyjne. W budynku jest również dostępny darmowy wi-fi.

Co do cennych informacji, Hostel Folklor znajduje się w pobliżu najważniejszych atrakcji turystycznych Jastrowia. Do centrum miasta można łatwo dojść pieszo, a do najbliższej stacji kolejowej jest tylko kilka minut jazdy autobusem. W pobliżu znajduje się również wiele możliwości rozrywki i zabawy, takich jak kino, bar i restauracje.

Co do opinii gości, Hostel Folklor ma 4 recenzje na Google My Business z średnią oceną wynoszącą 3.5/5. Większość gości chwali czystość, komfort i dogodną lokalizację.

Jeśli szukasz taniego i wygodnego miejsca noclegowego w Jastrowiu, to Hostel Folklor jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi za pośrednictwem ich strony internetowej, aby zaplanować swoją wizytę i zagwarantować sobie miejsca.

Recenzje dla Hostel Folklor

Hostel Folklor - Jastrowie
Оксана Татарчук
3/5

Dobry wieczór podaj mi swój numer telefonu

Hostel Folklor - Jastrowie
Artur Hark
4/5

Hostel Folklor - Jastrowie
Adam Sanford
4/5

Hostel Folklor - Jastrowie
Grzegorz Ciechowski
3/5

Go up