Hostel Nocka - Głuchowo

Adres: Komornicka 16, 62-052 Głuchowo, Polska.
Telefon: 618904004.
Strona internetowa: hostel-nocka.pl.
Specjalności: Hotel, Pensjonat, Schronisko narciarskie, Motel.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Hostel Nocka

Czy szukasz opcji noclegowych w Polsce Poznaj Hostel Nocka To miejsce oferuje wiele możliwości noclegowych, takich jak hotel, pensjonat, schronisko narciarskie i motel. Znajduje się przy Komornicka 16, 62-052 Głuchowo, Polska. Możesz je zlokalizować bez problemu.

Hostel Nocka to idealne miejsce dla podróżujących samotnie lub w grupie. Zapewnia on komfort i wygodę w atrakcyjnej cenie. W pobliżu znajdują się również interesujące miejsca do odwiedzenia, takie jak parki, muzea czy centra handlowe.

Jeśli interesuje Cię kontakt z Hostel Nocka, możesz to zrobić przez telefon 618904004 lub poprzez oficjalną stronę internetową. Na stronie tej znajdziesz wszelkie informacje na temat usług i ofert, które firma ma do oferty.

Hostel Nocka ma 4 recenzje na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.5/5. Klienci podkreślają tu komfort i czystość miejsc, przyjazny serwis oraz dogodną lokalizację. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł jak w domu, to Hostel Nocka jest idealnym wyborem.

Zalecamy zwiedzenie oficjalnej strony internetowej Hostel Nocki, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych pokoi, opcji rozrywkowych oraz cen. Jeśli szukasz miejsca do spokojnego wypoczynku w Polsce, to nie możesz przeoczyć Hostel Nocki. Kontaktuj się z nimi dzisiaj i zaplanuj niezapomniany pobyt

Recenzje dla Hostel Nocka

Hostel Nocka - Głuchowo
wilczek wilczek
5/5

Polecam szczególnie jako miejsce do noclegu w czasie delegacji. Pokoje 3-4 osobowe. Ładne i wygodne łóżka.

Hostel Nocka - Głuchowo
Александр Балашов
3/5

Hostel Nocka - Głuchowo
Марина Крайнюк
5/5

Hostel Nocka - Głuchowo
Joanna W
5/5

Go up