Hotel & Restauracja Dobrodziej - Krzemieniewo

Adres: Leszczyńska 110, 64-120 Krzemieniewo, Polska.
Telefon: 655360089.
Strona internetowa: hotel-dobrodziej.pl.
Specjalności: Hotel, Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 662 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Hotel & Restauracja Dobrodziej

Hotel & Restauracja Dobrodziej to urocze miejsce położone przy ulicy Leszczyńskiej 110, w miejscowości Krzemieniewo w Polsce. Oferuje nie tylko komfortowe zakwaterowanie, ale także pyszne dania w restauracji. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 655360089 lub odwiedzić ich stronę internetową hotel-dobrodziej.pl.

Hotel & Restauracja Dobrodziej specjalizuje się w obsłudze klientów zarówno w zakresie noclegów, jak i gastronomii. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i relaksu w malowniczej okolicy. Hotel oferuje wygodne pokoje oraz profesjonalną obsługę, a restauracja serwuje pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

Ponadto, warto wspomnieć, że Hotel & Restauracja Dobrodziej cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Zdobyli oni aż 662 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.3/5. To świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez ten obiekt.

Dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca na pobyt w urokliwej okolicy, Hotel & Restauracja Dobrodziej jest doskonałym wyborem. Zarówno pokoje hotelowe, jak i dania serwowane w restauracji z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować niezapomniane doświadczenie.

Recenzje dla Hotel & Restauracja Dobrodziej

Hotel & Restauracja Dobrodziej - Krzemieniewo
DOROTA
1/5

Obsługa restauracji fatalna, zero obsługi i zainteresowania, kelnerka jak by jej nie było, albo za kare tam była, zerowe zainteresowanie klientem. Nie polecam długi czas oczekiwanie żeby ktoś klientem się zainteresował.

Hotel & Restauracja Dobrodziej - Krzemieniewo
Sylwia Cha
4/5

W pokojach nie byłam, byłam na proszonej kolacji. Sama obsługa ok, w lokalu czysto. Wg mnie jedzenie byłoby zdecydowanie lepsze jeśli kucharz używałby przypraw. Widać, że jest wszystko świeże, ale mdłe.

Hotel & Restauracja Dobrodziej - Krzemieniewo
Nikodem Kozak
3/5

Bardzo słabe jedzenie warto pomyśleć nad zmianą kucharza moja mama zamówiła czerninę to by się otruła taka straszna proszę się przejechać do dudziarza do kościana i wypróbować Dania

Hotel & Restauracja Dobrodziej - Krzemieniewo
Martin En
5/5

Bardzo fajny hotel Miła obsługa pokoje czyste i schludne Śniadania też bardzo wporzadku ?

Hotel & Restauracja Dobrodziej - Krzemieniewo
Eeva
2/5

Nie oceniam hotelu.
Byłam na urodzinach jako gość. Klimatyzacja nie działała (w holu było chłodniej niż na sali ), obsługa (dwóch nie doświadczonych kelnerów).
Jedzenie - jadałam lepiej. Dowiedziałam się, że były zmiany w menu, nie uwzględniono też wszystkich oczekiwań organizatora.

Hotel & Restauracja Dobrodziej - Krzemieniewo
Karol Bulanda
5/5

Zatrzymaliśmy się tu na noc z dziećmi, trochę spontanicznie po drodze , miejsce okazało się strzałem w dziesiątkę 🙂 Ładny hotel, świetna bardzo miła obsługa. Bardzo dobre śniadanie , to wszystko w dobrej cenie. Ładne naturalne otoczenie. Po prostu czuliśmy się tu dobrze i spędziliśmy miły czas - a to wcale nie takie łatwe. Nasze dzieci też troszkę nabroiły, a obsługa podeszła do tego bardzo wyrozumiale. Często nocujemy w różnych hotelach i niejedne duże marki mogłyby się uczyć od tego zespołu i miejsca . Polecamy 🙂

Hotel & Restauracja Dobrodziej - Krzemieniewo
Monika Wittenberg
5/5

Jedzenie bardzo dobre,obsluga mila,ceny przystepne.

Hotel & Restauracja Dobrodziej - Krzemieniewo
Jakub Walkiewicz
4/5

Korzystałem tylko z restauracji. Dobre jedzenie, ceny dań adekwatne do tego co dostajemy. Polecam

Go up