Hotel Rodan - Skrzynki

Adres: Poznańska 5D, 62-035 Skrzynki, Polska.
Telefon: 618190821.
Strona internetowa: hotel-rodan.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 930 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Hotel Rodan

Hotel Rodan to znakomity hotel, który znajduje się w Poznaniu, przy adresie Poznańska 5D, 62-035 Skrzynki, Polska. Można go skontaktować pod numerem telefonu 618190821. Strona internetowa hotelu dostępna jest pod adresem hotel-rodan.pl.

Hotel Rodan specjalizuje się w oferowaniu noclegów i usług związanych z ich zapewnianiem. Znajduje się w idealnej lokalizacji, umożliwiającej szybki dostęp do głównych atrakcji turystycznych Poznania.

Hotel Rodan jest szczególnie ceniony za swoją czystość, wygodę i przyjazny serwis. Goście chwalą go za miłe i pomocne personel oraz za wygodne łóżka i przestronne łazienki. Wiele osób podkreśla także korzystne położenie hotelu, co pozwala łatwo dotrzeć do centrum miasta i innych interesujących miejsc.

Na stronie internetowej hotelu dostępne są szczegółowe informacje na temat jego oferty i usług. Można tam również znaleźć informacje na temat dostępnych pokoi, cen i dostępnych ofert specjalnych.

Na Google My Business Hotel Rodan ma 930 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.5/5. To wspaniały wynik, który świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez hotel.

Jeśli szukasz miejsca do spania w Poznaniu, Hotel Rodan jest idealnym wyborem. Zapewnia on czystość, wygodę i przyjazny serwis w idealnej lokalizacji. Skontaktuj się z nimi za pomocą strony internetowej, aby zaplanować swoje przejazdy i skorzystać z ich oferty. Nie pozostawisz tam złego wrażenia

Recenzje dla Hotel Rodan

Hotel Rodan - Skrzynki
tomek
5/5

Oceniam restaurację, z hotelu nie korzystałem.
Jadłem tu wielokrotnie, zwykle wpadałem w weekend, ale zdarzało się też, że byłem na imprezie. Nigdy się nie zawiodłem.
Ciekawe smaki, różnorodne warzywa, bardzo dobra obsługa.

Hotel Rodan - Skrzynki
Łukasz Skibiński
5/5

Dzień dobry. Gorąco polecam ten hotel osobą w trakcie pobytu w Kórniku i okolicach. Usytuowany przy trasie S11 ale w taki sposób że dojazd bardzo łatwy a przy tym cisza w pokojach. Bardzo dobre zaplecze fitness. Pyszna kuchnia i miła obsługa. Czego chcieć więcej !?! POLECAM!!!

Hotel Rodan - Skrzynki
Tomasz Ważniewicz
1/5

Moja poprzednia opinia została usunięta. Jedna gwiazdką za brak spokoju i imprezy dochodzące z całego hotelu do 5 rano. Rezerwowałem duzo wcześniej pokój z informacją że będzie brał imprez.

Hotel Rodan - Skrzynki
Jakub Szczecki
5/5

Bardzo fajny hotel w ciekawej lokalizacji. Wszystko ok. Polecam

Hotel Rodan - Skrzynki
Adam Żki
5/5

Bardzo ładny hotel, miła obsługa , cena przystępna. Gorąco polecam.

Hotel Rodan - Skrzynki
Kris Czajna
4/5

Obsługa w recepcji profesjonalna i bardzo miła przyjazna dla gości Pokój fajny Cisza spokój Śniadanie dokupione uważam ze ma wyglądać na dużo ale o smaku ktoś zapomniał wszystko na jednym talerzu z powodu braku gości nie ma szwedzkiego stołu Ale wystarczy podać na małych talerzykach osobno sery wędlinę i sałatki a nie wszystko do jednego ,,gara niech się świnka naje ,,Może warto tylko odwiedzić jak jest dużo gości myśle o restauracji .Jutro zobaczymy podobno jest full Dziś był szwedzki stół i uważam że jest Ok

Hotel Rodan - Skrzynki
Mateusz P
1/5

Ściany są z papieru, nic nie wygłuszone i przez to nie da sie spac w nocy jesli ktos obok w pokoju glosniej rozmawia.

Hotel Rodan - Skrzynki
Gabriela Baran
5/5

Obsługa Hotelu:
- Wszystkie Panie bardzo miłe.
Pokoje:
- Pokoje czyste.
Restauracja:
- Super miłe i pomocne dziewczyny w obsłudze. Kelnerki bardzo kontaktowe, uśmiechnięte, dbały o każdy szczegół. Bardzo wysoka kultura osobista każdej z Pań.
- Podawane dania są smaczne, pyszne śniadania.
Lokalizacja:
- Piękna okolica, ładny hotel. Spokój i miejsce na spacery, dostępny parking.

Go up