Hotel Rychło - Bogatynia

Adres: Pocztowa 15, 59-920 Bogatynia, Polska.
Telefon: 757732072.
Strona internetowa: rychlo.pl.
Specjalności: Hotel, Sala bankietowa, Noclegi ze śniadaniem, Centrum konferencyjne, Pokój spotkań, Klub nocny, Parking, Restauracja, Sauna, Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie.

Opinie: Ta firma ma 457 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Hotel Rychło

Hotel Rychło znajduje się w Bogatyni przy Adres: Pocztowa 15, 59-920 Bogatynia, Polska. Jest to miejsce, które oferuje wiele usług i możliwości dla gości. Można tu zarezerwować noclegi ze śniadaniem oraz skorzystać z restauracji, sauny i parkingu. Dodatkowo, hotel dysponuje centrum konferencyjnym i pokojem spotkań, co czyni go idealnym miejscem do organizowania imprez biznesowych.

Hotel Rychło to także miejsce, w którym można spokojnie spędzić czas wolny. W ofercie znajduje się również klub nocny, w którym można spędzić przyjemny wieczór. Dodatkowo, hotel oferuje zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie, co oznacza, że goście mogą być pewni, że będą mieli wygodne i bezpieczne miejsce na odpoczynek.

Na temat Hotelu Rychło dostępne są również opinie gości. Firma ta ma 457 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.7/5. To świadczy o wysokim poziomie usług i satysfakcji klientów.

W sumie, Hotel Rychło to miejsce, które oferuje wiele możliwości i usług dla każdego, kto szuka miejsca do pracy, wypoczynku lub organizacji imprezy. Dlatego też, jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz czuł się komfortowo i bezpiecznie, zalecamy zarezerwowanie noclegów lub skorzystanie z oferty gastronomicznej w Hotelu Rychło. Możesz to zrobić wygodnie i szybko przez oficjalną stronę internetową: rychlo.pl. Zapraszamy

Recenzje dla Hotel Rychło

Hotel Rychło - Bogatynia
Viviana vivi
2/5

Bez szału.
Niekoniecznie czysto.
Śniadania, obiady niezbyt bogate i niestety zimne.
Na recepcji pani z obsługi plus trzech jej znajomych za ladą, siedzących w telefonach, a przez to zero zainteresowania gośćmi.

Hotel Rychło - Bogatynia
Rafał T
4/5

Śniadania porażka, poduszka bez poszewki nie można się doprosić dobrze ze kolega miał 2 łóżka u siebie i urzyczyl mi wolną. Na jedną noc może być ale na dłużej nie polecam

Hotel Rychło - Bogatynia
Tomasz Nowakowski
3/5

Mocno przeciętnie.
Pokoje hotelowe lata świetności mają za sobą, przydało by się odświeżenie ale tragedii nie ma.
Najważniejsze to że materace były dość wygodne i się wyspałem.
Śniadanie niezłe, smaczne i świeże, do tej jakości. Standardowo do wyboru szwedzki stół. Na dodatkowy plus zasługuje kawa z ekspresu i napoje chłodne takie jak soki.
Obiady także ok, pierwszego dnia nie było wyboru że drugiego dnia zaś były cztery pozycję obiadowe do wyboru robione przed przygotowaniem a nie odgrzewane conjesu dodatkowym plusem

Hotel Rychło - Bogatynia
Mikołaj B
1/5

Lokalizacja i obsługa pierwsza klasa.
Śniadanie smaczne.
Natomiast, sam hotel to jakaś porażka. Brudno, brzydko pachnąco i głęboki PRL.
Stara, śmierdząca, niewymieniana od lat brudna wykładzina.
Toaleta z takim kamienieniem i nalotem, że się niedobrze robi.
Przy oknach zasłoniętymi, brudnymi, pożółkłymi firanami grzyb.
Za tą cenę nie spodziewałem się luksusów ale to jest kpina z klienta.

Hotel Rychło - Bogatynia
Bartek Izycki
1/5

Bardzo słabo nic się nie zgadza smród Bródno i ubóstwo nie polecam jedzenie tragiczne śniadanie nędza pokoje tragedia brak czajnika

Hotel Rychło - Bogatynia
Janusz Szcz
5/5

Hotel ma miłą obsługę. Jedzenie bardzo dobre. Polecam

Hotel Rychło - Bogatynia
Katarzyna Kłosowska
5/5

Czysty,przyjemny hotel.Smaczne śniadania i niedrogi w stosunku do standardu.

Hotel Rychło - Bogatynia
Zbigniew Szczepanik
1/5

Po pieciu dobach pobytu wtym hotelu ludzie spierdalajcie z tego miejsca porażka

Go up