Hotel Soray - Wieliczka

Adres: Krakowska 14c, 32-020 Wieliczka, Polska.
Telefon: 122843340.
Strona internetowa: soray.pl.
Specjalności: Hotel, Noclegi ze śniadaniem, Centrum biznesowe, Sala bankietowa, Sale konferencyjne, Obsługa ślubów.

Opinie: Ta firma ma 1820 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Hotel Soray

Hotel Soray to hotel znajdujący się w Wieliczce, przy adresie Krakowska 14c. Jest to miejsce idealne zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystów. Hotel oferuje noclegi ze śniadaniem, dzięki czemu można spokojnie rozpocząć dzień.

Przy hotelu znajduje się centrum biznesowe, co jest szczególnie przydatne dla osób odwiedzających miasto w celach służbowych. Hotel Soray ma również do swojej dyspozycji sale konferencyjne, które są idealne do organizacji zarówno małych spotkań, jak i dużych konferencji.

Dla tych, którzy planują ślub, Hotel Soray oferuje usługi obsługi ślubów. Sala bankietowa i profesjonalna obsługa zapewniają, że twoje wesele będzie niezapomniane.

Hotel Soray pochwala się również pozytywnymi opiniami na portalu Google My Business, gdzie ma 1820 recenzji ze średnią oceną 4.6/5.

Co więcej, Hotel Soray znajduje się w strategicznym miejscu - w samym centrum Wieliczki. Dzięki temu można łatwo dotrzeć do najważniejszych atrakcji turystycznych w mieście.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł jak w domu, z profesjonalną obsługą i dogodnymi warunkami, to Hotel Soray jest idealnym wyborem. Zalecamy zapoznanie się z ich ofertą i skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową. Polecamy

Recenzje dla Hotel Soray

Hotel Soray - Wieliczka
Alicja Pilch
5/5

Bardzo dziękuję za bardzo dobrą organizację podwójnych urodzin 80+60, bardzo dobrą i sympatyczną obsługę, pyszne jedzenie które bardzo ładnie zostało podane. Jestem bardzo zadowolona i bardzo Państwa hotel oraz restaurację polecam.
Rodzina, która nocowała w Państwa pokojach również bardzo zadowolona. Serdecznie pozdrawiam. Alicja

Hotel Soray - Wieliczka
Marzena Kuczaj
5/5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji naszego cudownego wesela . Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Ludzie którzy tam pracuja byli bardzo pomocni oraz zorganizowani, służyli dobrą radą w kwestiach organizacyjnych, byli otwarci na moje propozycje. ❤️ Bywały dni ze dzwoniłam po kilka razy ? Zawsze bylam wysłuchana oraz każdy mój pomysł został zrealizowany. Pani Elżbieta oddała mi na ten czas całe swoje serce ! ❤️?
Było dużo jedzenia, pysznego jedzenia ❤️
Wszystko było na najwyższym poziomie.
Było tak jak sobie My tego życzyliśmy.
Nasze wesele Było caly czas niespodzianką dla mojego męża. Miało być pięknie i Było! ?
Oczywiście nie mogę ominąć Pana Krzysztofa który wykonał kawał dobrej roboty razem ze swoją załoga kelnerów. Brawa dla wszystkich ❤️ Poprostu petarda ?
Z czystym sumieniem polecamy Soray oraz pozdrawiamy wszystkich którzy tam pracuja dosłownie wszystkich ?❤️ oraz pozdrawiamy właścicieli. Kawał dobrej roboty .
Jednego żałuję....ze tak szybko to przeleciało?
Zrobiłabym jeszcze raz bez zastanowienia takie wesele tylko i wyłącznie tam.❤️

Hotel Soray - Wieliczka
Agnieszka Gajdek
5/5

Bardzo ładny hotel polecam Bardzo miła obsługa czyste pokoje wszystko jest czyste.Polecam

Hotel Soray - Wieliczka
Artur Kowalski
5/5

Ciekawy hotel w amerykański stylu. Łatwe spisie z pokoju do samochodu, na śniadanie niestety trzeba ubrać kurtkę. Śniadania smaczne. Pokoje czyste zadbane. Wygodne łazienki.

Hotel Soray - Wieliczka
Marcin Biechowski
5/5

Bardzo dobry hotel ze świetną restauracja-ladny design,duży pokój,w którym nie brak niczego,duży parking,szybki internet,świetna restauracja i super śniadania,fajnie bo blisko drogi ekspresowej i stacji benzynowej.

Hotel Soray - Wieliczka
Krzysztof Kozłowski
5/5

To nie jest hotel do jakiego przywykliśmy tylko motel rodem z Kalifornii. Trochę martwiłem się tym, czy ten model sprawdzi się w naszym klimacie, jednak noc spędzona przy -20 stopni Celsjusza na zewnątrz rozwiała wszelkie wątpliwości. Było ciepło i przyjemnie. Pokoje były czyste. Obsługa uprzejma. Polecam.

Hotel Soray - Wieliczka
Paulina Ogińska
5/5

Świetna obsługa, super mega pokoje w innym klimacie, śniadanko i menu bardzo pyszne. Polecam serdecznie zajrzeć do tego hotelu.

Hotel Soray - Wieliczka
Marian Ruszczak
5/5

Bardzo dobry hotel super obsługa super jedzenie trochę niżej za lokalizację ciężko dojechać i pokój czysty ale trochę wyposażenie w starym stylu

Go up