Hotel Szybownik - Jeżów Sudecki

Adres: 58-521 Jeżów Sudecki, Polska.
Telefon: 605036522.

Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 32 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Hotel Szybownik

Hotel Szybownik to znakomity wybór dla każdego, kto poszukuje komfortowego i niezapomnianego pobytu w okolicach Jeżowa Sudeckiego w Polsce. Znajduje się w idealnej lokalizacji, umożliwiającej szybki dostęp do najbliższych atrakcji turystycznych i przyrodniczych.

Hotel dysponuje eleganckimi i wygodnymi apartamentami, które zapewniają odpoczynek i relaks po całym dniu zabawy i przygód. Każdy apartament jest wyposażony w najnowsze i najbardziej wygodne wyposażenie, takie jak łazienki z suchymi zmywalniami, telewizory LCD oraz darmowy dostęp do WiFi.

Goście mogą również skorzystać z różnorodnych usług oferowanych przez Hotel Szybownik, takich jak restauracja, która serwuje wyśmienite dania regionalne i międzynarodowe, siłownia, sauna i basen. Wszystko to zapewnia kompleksową opiekę i komfort dla każdego gościa.

Specjalnością Hotel Szybownik są organizacja imprez i uroczystości, takich jak wesela, konferencje i szkolenia. Personel hotelu zapewni pomoc i profesjonalne podejście do każdego wydarzenia, aby zrobić je niezapomnianym i wyjątkowym.

Hotel Szybownik ma również bardzo dobre opinie gości. Na portalu Google My Business ma 32 recenzji, a średnia opinia wynosi 4,6/5.

W związku z powyższym, jeśli szukasz wyjątkowego i komfortowego miejsca do spania w okolicach Jeżowa Sudeckiego, Hotel Szybownik jest idealnym wyborem. Zaleca się skontaktowanie z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować apartament. Nie pozostawiaj tego do ostatniej chwili i zarezerwuj teraz swoje miejsce w Hotel Szybownik

Recenzje dla Hotel Szybownik

Hotel Szybownik - Jeżów Sudecki
Karol Chojnacki
1/5

Obsługa niesympatyczna, wręcz niegrzeczna. Poczuliśmy się jak intruzi. W restauracji pytanie o możliwość zjedzenia obiadu wywołało irytację. Może dlatego, że nie byliśmy gośćmi hotelu...

Hotel Szybownik - Jeżów Sudecki
Lukasz De
5/5

Bardzo polecam. Cena bardzo dobra. Przemili właściciele. W pokojach łazienka. Przy wejściu jadalnia. Przemiłe miejsce z pięknym widokiem.

Hotel Szybownik - Jeżów Sudecki
Zbigniew Antczak
5/5

Miejsce wręcz magiczne .atmosfera ,widoki i wspaniali właściciele. Pozdrowienia dla Jacka i Małgosi. Polecam wszystkim.

Hotel Szybownik - Jeżów Sudecki
Adam Mościcki
5/5

5 gwiazdek ...ale dla ludzi z pasją, ktorzy potrzebuja tylko skromnego przytulnego czystego noclegu 🙂

Hotel Szybownik - Jeżów Sudecki
Paweł KvK
5/5

Fantastyczne miejsce do którego będę wracał bardzo często. Cisza i spokój a do tego widoki.....

Hotel Szybownik - Jeżów Sudecki
Violette Bres
5/5

Wspaniale miejsce i jeszcze wspanialsi gospodarze. Dziekujemy Malgosi i Jackowi za goscine i polecamy serdecznie Hotel Szybownik.

Hotel Szybownik - Jeżów Sudecki
Jakub Kiryluk
5/5

Świetna lokalizacja i przemili właściciele 😉 Wszystko na bardzo wysokim poziomie.

Hotel Szybownik - Jeżów Sudecki
Tomasz Słabuszewski
5/5

Miejsce od lat zapewnia rodzinną atmosferę dzięki właścicielom.

Go up