Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów - Gola Dzierżoniowska

Adres: Gola Dzierżoniowska 21, 58-217 Gola Dzierżoniowska, Polska.
Telefon: 717509100.
Strona internetowa: uroczysko7stawow.pl.
Specjalności: Hotel, Zamek, Dzienne spa, Sale konferencyjne, SPA, Spa i centrum odnowy biologicznej.

Opinie: Ta firma ma 1652 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów

Poleca się Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów jako idealne miejsce dla osób szukających relaksu i wyjątkowego doświadczenia. Znajduje się w Gola Dzierżoniowskiej przy adresie Gola Dzierżoniowska 21, 58-217 Gola Dzierżoniowska, Polska.

Hotel dysponuje szeroką gamą ofert, wśród których znajdziemy: Hotel, Zamek, Dzienne spa, Sale konferencyjne, SPA oraz Spa i centrum odnowy biologicznej. Ta unikalna oferta pozwala gościom na przyjemne spędzenie czasu i odpoczynek w uroczym miejscu.

Specjalnością Hotelu Uroczysko Siedmiu Stawów jest oferowanie usług w dziedzinie wellness i relaksu. Goście mogą skorzystać z usług w dziennym SPA, w którym znajdują się sauny, baseny i również tratamenty odnowy biologicznej.

Ciekawą cechą tego miejsca jest również jego historia i piękne otoczenie. Hotel znajduje się w dawnym zamku, który został odnowiony i dostosowany do współczesnych wymóg. Goście mogą korzystać z wspaniałych widoków na siedem stawów, co czyni to miejsce nawet bardziej niezapomnianym.

Na stronie internetowej uroczysko7stawow.pl dostępne są wszystkie informacje na temat oferty i usług hotelowych.

Opinie gości, którzy już mieli okazję poznać Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów są bardzo pochwalne. Na portalu Google My Business firma ma 1652 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.7/5. Wiele pozytywnych komentarzy dotyczy przyjaznego personelu, pięknego otoczenia oraz profesjonalnie przeprowadzonych zabiegów i tratamentów.

W związku z powyższym, jeśli szukasz miejsca na relaks i odpoczynek, a także chcesz doświadczyć czegoś wyjątkowego, Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów jest rekomendowanym miejscem. Skorzystaj z możliwości i sprawdź sam, co oferuje ten unikalny hotel. Zalecamy kontakt przez oficjalną stronę uroczysko7stawow.pl.

Recenzje dla Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów

Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów - Gola Dzierżoniowska
Oliwia
4/5

Miejsce bardzo urokliwe i zapewne sprzyjać będzie za równo parą, jak i rodziną. Jedynym bodźcem jest tu natura, dzięki której można z pewnością odpocząć i zebrać myśli. Jednakże mając już duże doświadczenie w spaniu w pałacach i zamkach to menu restauracji pozostawia wiele do życzenia. Jakość posiłków na najwyższym poziomie, jednak wybór potraw jest bardzo mały, a ceny bardzo wysokie (pierogi - 46 zł, woda - 29 zł). W pobliżu nie ma możliwości zjeść gdzieś indziej, więc większy wybór posiłków byłby mile widziany. Dodatkowo mimo iż na dworze jest miejsce aby usiąść i się czegoś napić to trzeba samemu podejść i poprosić, bo nie ma takiej możliwości zamówień z dworu. Jeśli chodzi o basen to bez zastrzeżeń. Spa - miałam zabieg na twarz i na ciało i było rewelacyjnie, natomiast Panie mało kontaktowe co do doradzenia.
Podsumowując, nigdzie tak nie odpoczęłam jak tu i generalnie bardzo polecam, ale to nie miłość przez żołądek;)

Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów - Gola Dzierżoniowska
Cezary Klepka
5/5

Miejsce z potencjałem, nieco na uboczu, z bardzo dobrymi śniadaniami, fajnym basenem i niezlym spa. Pokoje w odnowionym zamku robią wrażenie. Jedynie centralna klimatyzacja jest pewnym problemem /za gorąco/. Otoczenie sprzyja spacerom.

Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów - Gola Dzierżoniowska
Danuta Konik
5/5

Świetne miejsce z fantastycznym SPA. Pokoje bardzo ładne i czyste, obsługa przemiła.
Jedyne zastrzeżenia - temperatura wody w basenie jednak za niska a marża na cenach napojów w restauracji przesadzona

Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów - Gola Dzierżoniowska
Greta
5/5

Przepiękne miejsce z ciekawą historią. Jeżeli ktoś lubi luksus w kameralnym wydaniu to znajdzie go w tym zamku.

Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów - Gola Dzierżoniowska
Marcin Kądziołka
1/5

Wybraliśmy się na rodzinny urlop, który okazał się totalnym nieporozumieniem. Po pierwszej dobie wymeldowaliśmy się z hotelu. W wielkim skrócie : na basenie woda letnia i niska temperatura.
W pokoju również było zimno - zgłaszaliśmy na recepcji. Stwierdzono, że pan techniczny przyjdzie. Minęły 2 godziny i nikt nie przyszedł. Po kolejnej rozmowie na recepcji przyniesiono nam na nic FARELKĘ. Płacąc tyle za pobyt dostajemy do pokoju farelkę.
Pobyt rezerwowaliśmy dzień wcześniej telefonicznie i pytaliśmy dokładnie czy jest sala zabaw dla dzieci. Pani na recepcji odpowiedziała, że tak. Niestety meldując się w hotelu dostajemy informacje, że sala zabaw jest nieczynna, ponieważ jest tam szkolenie… NAPRAWDĘ ODRADZAM POBYT W TYM HOTELU Z DZIEĆMI.

Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów - Gola Dzierżoniowska
Karin Jesztak
5/5

W hotelu byłyśmy już trzeci raz. Jak zawsze pobyt bardzo udany, jedzenie przepyszne, szczególnie ośmiornica i deser - tarteletka!!

Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów - Gola Dzierżoniowska
Ala Lechbart
4/5

Spokojne odosobnione miejsce, hotel w stylu "château", bardzo czysto, rewelacyjna kuchnia, specjalne uznanie dla "szefa" kuchni za menu i sposób prezentacji potraw? przyznałbym ***

Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów - Gola Dzierżoniowska
Beata S.C.
4/5

Klimatyczne miejsce, czuje się dbałość o gościa hotelowego. Mi osobiście smaki proponowane przez kuchnię nie odpowiadały, ale wszystko ładnie podane, obsługa dyskretna i pomocna.

Go up