Hotel VECTOR - Tarnowo Podgórne

Adres: Rokietnicka 21, 62-080 Tarnowo Podgórne, Polska.
Telefon: 618164178.
Strona internetowa: hotelvector.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 371 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Hotel VECTOR

Hotel VECTOR to obiekt zlokalizowany pod adresem Rokietnicka 21, 62-080 Tarnowo Podgórne, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 618164178. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: hotelvector.pl.

Hotel VECTOR specjalizuje się w świadczeniu usług hotelarskich. Jest to obiekt, który cieszy się dobrą opinią w sieci. Firma posiada aż 371 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.4/5.

Hotel ten wyróżnia się nie tylko wysokimi ocenami, ale także doskonałą lokalizacją. Zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym, jest idealnym miejscem dla osób szukających komfortowego zakwaterowania w spokojnej okolicy, a jednocześnie bliskość do atrakcji turystycznych.

Dla wszystkich zainteresowanych podróżujących, Hotel VECTOR oferuje wysokie standardy obsługi oraz komfortowe pokoje, zapewniając przyjemny pobyt. Dodatkowo, personel jest profesjonalny i zawsze służy pomocą, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenie.

Jeśli szukasz miejsca na nocleg w okolicy Tarnowa Podgórnego, warto rozważyć wybór Hotelu VECTOR. Ich dobre opinie i wysokie oceny świadczą o jakości świadczonych usług. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować swój pobyt i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem.

Recenzje dla Hotel VECTOR

Hotel VECTOR - Tarnowo Podgórne
Łukasz Woźniak
5/5

Fajny Cichy hotel z parkingiem w cenie oraz kręgielnią. Bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie.

Hotel VECTOR - Tarnowo Podgórne
Maiek Maciek
5/5

Świetna obsługa, smaczne śniadania, czyste pokoje o cisza

Hotel VECTOR - Tarnowo Podgórne
Sławek Ratajczak
5/5

Czysto pyszne śniadania cicho,i bardzo miła obsługa .Jak tylko będzie okazja napewno tam wrucimy!!!

Hotel VECTOR - Tarnowo Podgórne
Romuald
5/5

Wszystko ok, dobry hotel dla podróżujących służbowo

Hotel VECTOR - Tarnowo Podgórne
Antoni Stachnio
5/5

Bardzo fajne miejsce na wypady w okolice i do Poznania. Obsługa jest wspaniała! Zaradzą niemal wszystkim potrzebom. Pyszne śniadania, bogate i różnorodne! Każdy znajdzie dla siebie odpowiednie frykasy! Co było bardzo miłe - śniadanie było serwowane nawet o wiele wcześniej niż normalnie by klient wyszedł rano nasycony z pełnym brzuchem i wzmocniony kawą, którą po powrocie również mógł wypić w miłej atmosferze. Zachęcam by skorzystać z okazji i będąc w okolicy wybrać ten Hotel na wypoczynek! W budynku jest również kręgielnia i restauracja gdzie można się posilić i skorzystać z baru. Parking jest na terenie, który na noc jest zamykany i monitorowany.

Hotel VECTOR - Tarnowo Podgórne
KUBA BUBBA
5/5

Jestem pierwszy raz bardzo miła obsługa czysty przytulny pokój polecam

Hotel VECTOR - Tarnowo Podgórne
Joanna Urban
5/5

bardzo przyjemna, czysta miejscówka; idealna na krótki pobyt. ładne duże i jasne pokoje, OK śniadanie.

Hotel VECTOR - Tarnowo Podgórne
Klaudia Piaskowska
1/5

W restauracji był zamówiony obiad na 20 osób prawie miesiąc wcześniej a po przyjeździe okazało się że wszystkie wiadomość zostały w poczcie przekierowanie do spamu pomimo całej komunikacji odnośnie menu i nic nie jest przyszykowana bo restauracja „nie wiedziała”

Go up