Hotel Zajazd Tumidaj - Tumidaj

Adres: Tumidaj 20, 98-275 Tumidaj, Polska.
Telefon: 438203437.

Specjalności: Hotel, Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 584 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Hotel Zajazd Tumidaj

Hotel Zajazd Tumidaj to urokliwe miejsce położone w miejscowości Tumidaj, Polska. Znajduje się pod adresem Tumidaj 20, 98-275 Tumidaj. Można skontaktować się z hotelem pod numerem telefonu 438203437.

Oferuje on różnorodne usługi, specjalizując się głównie w obszarach hotelarstwa i restauracji. Hotel Zajazd Tumidaj cieszy się dobrą opinią wśród gości, z czego świadczy fakt, że firma posiada aż 584 recenzji na Google My Business. Średnia ocena opinii wynosi 4.2/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Hotel Zajazd Tumidaj charakteryzuje się przytulnym wnętrzem, przyjazną obsługą oraz doskonałą kuchnią. Goście chwalą sobie komfortowe pokoje oraz smaczne dania serwowane w restauracji. Lokalizacja hotelu jest również dogodna, umożliwiając szybki dostęp do atrakcji w okolicy.

Dla osoby poszukującej informacji o Hotelu Zajazd Tumidaj, warto zaznaczyć, że miejsce to zapewnia idealne warunki zarówno na krótki wypad, jak i na dłuższy pobyt. Znajduje się w spokojnej okolicy, co sprzyja relaksowi i odpoczynkowi. Dodatkowo, bliskość restauracji pozwala na skosztowanie lokalnych specjałów kuchni polskiej.

Na zakończenie, Hotel Zajazd Tumidaj to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego noclegu i wyśmienitego jedzenia w urokliwej okolicy. Zachęcamy do skontaktowania się z hotelem poprzez ich stronę internetową, aby dokonać rezerwacji i cieszyć się niezapomnianym pobyt w Tumidaju.

Recenzje dla Hotel Zajazd Tumidaj

Hotel Zajazd Tumidaj - Tumidaj
Piotr Oniszk
1/5

Noclegownia z duchem lat 90 lub schyłkowego PRL. Zdecydowanie zawyżone ceny! Dlaczego:
Zimno!!! - po 21.00 grzejniki zimne, choć przyznam, że Pani przydzieliła mi farelkę.
Brak sygnału wifi w pokoju i jednocześnie poza zasięgiem sieci telefonicznych - jeśli planujecie tu popracować.
Słabiutko też z sygnałem TV
Śniadanie przypomina stołówkę na wczasach w PRL

Hotel Zajazd Tumidaj - Tumidaj
JachU Fazi
4/5

Duze pokoje z łazienkami. W pokojach TV wi-fi wygodne łóżka. Na dole restauracja. Śniadania wliczone w cenę noclegu. Obiady można zamawiać do 18.00 . Dość duży parking przed obiektem a w samym budynku sporo miejsc noclegowych

Hotel Zajazd Tumidaj - Tumidaj
Daniel Zaqquq
5/5

Wpadłem tylko na szybki obiad , bardzo smaczny .i rozwalił mnie bulion , dostałem talerz i ...dzban gorącego rosołu .W mroźny dzień po prostu super!!! Drugie klasyk polski 😉

Hotel Zajazd Tumidaj - Tumidaj
Gosiek Nabuszka
1/5

Niedzielny rosołek mniami,ale pierogi byly zimne w środku ,dlugi czas oczekiwania na obsługę.

Hotel Zajazd Tumidaj - Tumidaj
Varioxx
3/5

Byłem kilka dni temu . Jeśli chodzi o pogodę +30 i te pokoje na poddaszu to jest istny dramat . Nie ma czym oddychać w pokoju nawet w tym większym z balkonem . Ogólnie śniadanie na plus i obsługa też pomocna . Nie wiem jak pokoje niżej ale ogólnie lepiej zrezygnować jeśli nie ma klimatyzacji .

Hotel Zajazd Tumidaj - Tumidaj
Agnieszka Soczówka
5/5

Zajazd w Tumidaju przeuroczy. Czuć tu klimat lat 90 ale wszytko odnowione (z lepszym bądź gorszym skutkiem). Niestety łóżka baaardzo miękkie.
Można zamówić śniadanie w formie bufetu. Jest taras i bilard (ale zamknięty). Miejsce dla dzieci. Bardzo przyjemnie ☺️

Hotel Zajazd Tumidaj - Tumidaj
Simon
1/5

Tragedia, brud, smród i głęboki PRL. Koszt za dobę jak w 3 gwiazdkowym hotelu. A standardów obsługi żadnych. W recepcji żywej duszy. "Hotel widmo". Jakaś Ukrainka siedząca w restauracji, która nie do końca rozumie i jest przeszkolona do obsługi gości hotelowych. Niezorientowana jakie były ustalenia z menedżerem obiektu. Wszem i wobec będę odradzał noclegu w tym "obiekcie".

Hotel Zajazd Tumidaj - Tumidaj
Adam Kowal
3/5

3 pokoje już swoje widziały ale są bardzo czyste. Obsługa pomocna i miła. Tu dałbym 5. Pani na recepcji powiedziała że o 17 włączane jest ogrzewanie. Ja tam do zmarzłych nie należę. Ale wyłącza się koło 4 rano 🙂 rozumie panikę i koszty grzania. Na wielki minus ledwo ciepła woda pod prysznicem. I jak nie zamarzam morsować też nie lubię. Jedzenie ok, ale bez szału. Śniadania skromne po taniości. Szczerze zamiast tandetnego soku z słodzikiem ludzie wolą zwykłą wodę z cytryną. Personel ratuje ten hotel przed porażką.

Go up