Hotelik nad Stawem - Wola Ducka

Adres: Spacerowa 5, 05-408 Wola Ducka, Polska.
Telefon: 601148379.
Strona internetowa: hoteliknadstawem.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 87 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Hotelik nad Stawem

Hotelik nad Stawem to uroczy hotel położony w miejscowości Wola Ducka, w Polsce. Znajduje się pod adresem Spacerowa 5, 05-408 Wola Ducka, Polska. Można skontaktować się z hotelem pod numerem telefonu 601148379 lub odwiedzić ich stronę internetową hoteliknadstawem.pl.

Hotelik nad Stawem specjalizuje się w usługach hotelarskich, zapewniając swoim gościom komfortowe pokoje i przyjazną atmosferę. Firma ta cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając aż 87 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.9/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Hotelik nad Stawem charakteryzuje się przytulnym wystrojem, z dbałością o detale oraz profesjonalną obsługą. Położony nad stawem, oferuje swoim gościom spokojną atmosferę i możliwość relaksu w otoczeniu przyrody. Idealny na romantyczny weekend czy rodzinne wakacje.

Dla osób poszukujących miejsca na nocleg w spokojnej okolicy, Hotelik nad Stawem będzie doskonałym wyborem. Można tu wypocząć z dala od zgiełku miasta, ciesząc się ciszą i urokami natury. Zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi z pewnością znajdą coś dla siebie.

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na pobyt w urokliwej okolicy, Hotelik nad Stawem z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby zaplanować niezapomniany pobyt w tym uroczym hotelu nad stawem.

Recenzje dla Hotelik nad Stawem

Hotelik nad Stawem - Wola Ducka
Katarzyna Żurawska
5/5

Super hotelik na wypad z rodziną. Mila obsługa, stwarzająca rodzinną atmosferę. Jest to mały ale bardzo przytulny I czysty hotel, w którym znajdziemy rozmaite atrakcje dla dzieci. A w letnie wieczory można korzystać z paleniska i piec kiełbaski ?
Na dodatek świetna lokalizacja! Jest on położony 20 min od Warszawy, a jednocześnie możemy cieszyć się tutaj spokojem i ciszą.
Naprawdę bardzo polecam. Ostatnio z mężem odpoczęliśmy tu jak nigdy. Napewno wrócimy.?

Hotelik nad Stawem - Wola Ducka
Maciej Bochniak
1/5

Ogólnie pobyt nam się nie podobał. Pan obsługujący miły, jednak warunki na niskim poziomie. 2 łóżka w malutkim pokoiku, nie ma nawet gdzie butów postawić, bo zawsze są pod nosem. W nocy ogrzewanie wyłączone przy temp. 0°C. W łazience muszla 5cm od kabiny prysznicowej i prawie przy ścianie. Osoba tęga się nie zmieści. Kuchnia poza budynkiem sypialnym. Ogólny brud. Starałem się ocenić rzeczywiste warunki. Pozdrawiam

Hotelik nad Stawem - Wola Ducka
Sylwia Bobkowska
1/5

Kuchnia cała się klei. W pokoju jedno gniazdko na dwie osoby w dodatku na wysokości twarzy. W pokoju można również zbierać grzyby polecam na jesienne wieczory . Prześcieradło brudne . I spałam w kurtce także chyba zimno było .

Hotelik nad Stawem - Wola Ducka
Rufusek88
2/5

Słabe warunki, 2 łazienki na piętro i "kuchnia'' w oddzielnym budynku. Jedynie cena niska.

Hotelik nad Stawem - Wola Ducka
Jack Baranowski
5/5

Ok jest

Hotelik nad Stawem - Wola Ducka
Николай Груба
5/5

Bardzo dobry własnyk, ktury zawsze pomorze w sprawie. Ciepło, spokojnie, wygodnie.

Hotelik nad Stawem - Wola Ducka
Вовка Кирилюк
5/5

Bardzo cicho i spokojnie, ceny niskie ...właściciel super, polecam!

Hotelik nad Stawem - Wola Ducka
Александр Демишонков
5/5

bardzo dobry hostel wysoko wykwalifikowana obsługa.!?

Go up