KrakowHouse.com - Libertów

Adres: Zgodna 232, 30-444 Libertów, Polska.
Telefon: 667942646.
Strona internetowa: krakowhouse.com.
Specjalności: Hotel, Hotel na wydłużony pobyt, Noclegi pod dachem, Motel, Apartamenty wczasowe.
Inne ważne informacje: Przyjazne dla osób LGBTQ+.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja KrakowHouse.com

Szukasz opcji noclegowych w Krakowie Zapoznaj się z ofertą KrakowHouse.com, lokalizowaną przy Adres: Zgodna 232, 30-444 Libertów, Polska.

KrakowHouse.com to szeroka oferta noclegowa, obejmująca różne opcje, takie jak: Hotel, Hotel na wydłużony pobyt, Noclegi pod dachem, Motel, Apartamenty wczasowe. Znajdziesz tutaj odpowiednie rozwiązanie, bez względu na Twoje potrzeby i preferencje.

Udogodnienie dodatkowe to przyjazne środowisko dla osób LGBTQ+, co czyni KrakowHouse.com jeszcze bardziej atrakcyjnym wyborem.

Co do lokalizacji, to KrakowHouse.com znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji, zapewniając łatwy dojazd do głównych atrakcji Krakowa.

Na Stronie internetowej: krakowhouse.com znajdziesz wszelkie informacje na temat ich usług, dostępnych ofert i przewodnik po noclegach.

Na Telefon: 667942646 możesz skontaktować się z ich przyjaznym personelem, aby uzyskać dodatkowe informacje lub zarezerwować pobyt.

Również, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, KrakowHouse.com może Ci pomóc. Firma ma 4 recenzje na Google My Business, co daje średnią ocenę: 3.8/5.

Na koniec, jeśli szukasz wygodnego i przyjaznego miejsca do spania w Krakowie, zalecamy skontaktowanie się z KrakowHouse.com. Odwiedź ich stronę internetową: krakowhouse.com i znajdź najlepszą opcję noclegową dla Ciebie. Polecamy KrakowHouse.com jako idealne miejsce do spania w Krakowie.

Recenzje dla KrakowHouse.com

KrakowHouse.com - Libertów
Agata Radwańska Jucha
5/5

Czułam się jak w domu. Mogę tylko napisać jedno słowo SUPER polecam każdemu.

KrakowHouse.com - Libertów
KARPIU_BARTO Karpiński
5/5

jedna noc, było ok

KrakowHouse.com - Libertów
Ronen Amsalem
2/5

מרווח. לא כ"כ נקי. מיושן ולא מתוחזק. תקשורת טובה עם המארחים.

KrakowHouse.com - Libertów
Elena Arhipov
3/5

Go up