Kuźnia Nad Bobrem - Przeździedza

Adres: Przeździedza 25, 59-610 Przeździedza, Polska.
Telefon: 605670166.
Strona internetowa: kuznianadbobrem.pl.
Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 110 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Kuźnia Nad Bobrem

Cześć Poszukujesz informacji na temat Kuźni Nad Bobrem Jesteś na pewno w dobrej stronie

Kuźnia Nad Bobrem znajduje się w Przeździedzy przy adresie Przeździedza 25, 59-610 Przeździedza, Polska. Jest to miejsce idealne do wypoczynku i relaksu. Firma ta specjalizuje się w agroturystyce, dlatego jeśli szukasz kontaktu z naturą i tradycyjnymi wartościami, to tutaj jest dokładnie to, czego potrzebujesz.

Firma posiada również bardzo przyjazną stronę internetową: kuznianadbobrem.pl. Możesz znaleźć tam wszystkie informacje o oferowanym zakwaterowaniu, atrakcjach turystycznych i innym udogodnieniach.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, możesz skontaktować się z Kuźnią Nad Bobrem pod numerem telefonu 605670166. Pracownicy będą mile widzieli i pomogą wszelkimi możliwymi sposobami.

Na stronie internetowej firmy można również znaleźć opinię klientów. Kuźnia Nad Bobrem ma aktualnie 110 recenzji na Google My Business, z czego średnia ocena wynosi bardzo wysokie 4.9/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i satysfakcji klientów.

Czy jesteś nadal wątpiący, czy Kuźnia Nad Bobrem jest właściwym miejscem dla Ciebie Zalecamy zapoznać się bliżej z ofertą i zarezerwować zakwaterowanie. Spędzisz tam prawdziwie niezapomniany czas.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z Kuźnią Nad Bobrem dzisiaj Odszukaj więcej informacji na stronie internetowej i zarezerwuj swoje miejsce w najbliższym terminie.

Dziękujemy za przyglądanie się i zapraszamy do Kuźni Nad Bobrem

Recenzje dla Kuźnia Nad Bobrem

Kuźnia Nad Bobrem - Przeździedza
Anna B
5/5

Bardzo miłe miejsce, nawet na krótki pobyt, w dodatku w zabytkowym miejscu, pokój z klimatem, jak cały dom, materac pierwsza klasa! Świetna gospodyni, bardzo pomocna. W bliskiej okolicy żeremia bobrów, książęcą wieża i cudowny lokalny Targ pod wieżą w sobotę dla tych, co lubią produkty hand made, Chleb na kołkach - po prostu przesmaczny? Cisza, spokój, piękne widoki, slow life nawet w lutym

Kuźnia Nad Bobrem - Przeździedza
Tomek Jankowski
5/5

Fantastyczne miejsce do wypoczynku. Klimat 300 letniego domu. Spokój, cisza. Byliśmy z żoną na urlopie. Odpoczęliśmy. Jeździliśmy rowerami po okolicy, zaliczyliśmy spływ pontonami Bobrem. Warto skorzystać ze śniadania. Bardzo zróżnicowane, pyszne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy wszystkim, którzy klimat cenią wyżej niż doskonałość.
Dziękujemy.

Kuźnia Nad Bobrem - Przeździedza
Adam Wołkowicz
5/5

Wspaniałe miejsce! Jeśli jedziecie w ten rejon Polski- to Kuźnia nad Bobrem jest dla was najlepszym rozwiązaniem! Cicho, uroczo, smacznie! Pani Lidia z czworonożnymi przyjaciółmi są godni najwyższej oceny!

Kuźnia Nad Bobrem - Przeździedza
Artur Szych
5/5

Bardzo lubimy tu wracać. Super klimat naprawdę zabytkowego lokum, dyskretnie unowocześnionego we współczesne media sanitarne i internetowe (ale bez TV) z małym aneksem kuchennym dla chętnych, a także mini kinem domowym z filmoteką. Spokój i cisza dookoła, wspaniała okolica prowokująca do wycieczek pieszych jak i dalszych eskapad samochodowych do innych miejsc proponujących różnorakie wydarzenia w ramach tematycznych warsztatów. Stosowne informacje dostępne u bardzo aktywnej w promocji okolicy gospodyni obiektu. Nie ma miejsca na nudę a jednocześnie jest czas na kameralne bycie Tu i Teraz. Można przybyć z pieskami co dla nas ma akurat kapitalne znaczenie. Dzięki za ciepło w pokojach i gorącą wodę w prysznicach. Dzięki za dyskretną opiekę. Super.

Kuźnia Nad Bobrem - Przeździedza
Wojciech Mendecki
5/5

Piękna, ponad trzystuletnia kuźnia, odrestaurowana z ogromną starannością i dbałością o każdy detal. Dla kogoś kto lubi i potrafi docenić takie klimaty coś absolutnie wyjątkowego. Każde przemieszczanie się po domu wiąże się z odkrywaniem nowych smaczków, przedmiotów, detali, przy czym atmosfera kojarzy się bardziej z dobrym sklepem z antykami, niż pchlim targiem. Umiejętne połączenie tradycji z nowoczesnością - łóżka pozwalają wygodnie się wyspać, warunki sanitarne na poziomie z XXI wieku. Rewelacyjne śniadania, umilane dodatkowo ciekawymi rozmowami z właścicielkami.

Kuźnia Nad Bobrem - Przeździedza
Renata Kaniecka
5/5

Piękne miejsce z klimatem historycznym.
Prawdziwa stara kuźnia, dom przysłupowy. Gospodyni dba o zachowanie charakteru obejścia. Wokół teren rekreacyjny. Zielono, czyste powietrze. Przemiła gospodyni. Udostępnia do obejrzenia turystom.
Przyjmuje gości w wygodnych pokojach.

Kuźnia Nad Bobrem - Przeździedza
Karolina Miądowicz
5/5

Genialne miejsce prowadzone przez ludzi pełnych pasji, którzy bez zbędnego lukru mogą rozmawiać z Wami godzinami o wszystkim i o niczym. Dom jest pełen klimatu, posiada czyste, zadbane pokoje i wyposażenie wspólnej kuchni pozwalające bez problemu przygotować podstawowe posiłki. Warto jednak skorzystać z opcji wyżywienia i spróbować lokalnych produktów zaczynając dzień przy wspólnym stole z kawą w bolesławieckim kubku :). Przy okazji macie niespotykaną okazję poobcować z wilczarzami irlandzkimii (my widzieliśmy takie psy pierwszy raz w życiu).

Kuźnia Nad Bobrem - Przeździedza
Kamila Aleksandrzak
5/5

Bardzo mili i przyjaźni gospodarze. Doskonałe i różnorodne jedzenie ? Miejsce o wyjątkowej historii i klimacie. Każdy pokój prztulny, inny, z dodatkami tworzacymi charakter przestrzeni i mający wszystko co niezbędne. Oprócz telewizora którego tu nie potrzeba. Dogodne miejsce wypadowe na piesze i samochodowe wycieczki. Cisza i spokój sprzyja resetowi od codziennej gonitwy.

Go up