Leliwa s.c. Hotel, restauracja - Leśna

Adres: Rynek 8, 59-820 Leśna, Polska.
Telefon: 757211129.
Strona internetowa: leliwahotel.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 358 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Leliwa s.c. Hotel, restauracja

Szukasz schronienia na noc lub miejsca na odprawienie uroczystości Leliwa s.c. Hotel, restauracja znajduje się w centrum miasta Leśna przy Rynku 8. Zapewniamy wygodne i nowoczesne pokoje, dostępne w różnych kategoriach. Nasza restauracja serwuje wykwintne dania polskich i międzynarodowych, przygotowane z najświeższych produktów.

Hotel Leliwa s.c. to idealne miejsce na organizację różnych imprez: ślubów, uroczystości rodzinnych, czy zebrań firmowych. Dysponujemy dużą salą bankietową, wyposażoną w nowoczesne wyposażenie audio-wizualne. Zapewniamy również usługi cateringowe.

Nasza lokalizacja jest idealna dla turystów, którzy chcą zwiedzać okoliczne atrakcje turystyczne. Do najważniejszych zabytków, jakich można tu zobaczyć, należą: Zamek Książ, Park Krajobrazowy Chełmy oraz Schronisko na Górze Wieżyca.

Na stronie internetowej Leliwa s.c. Hotel, restauracja leliwahotel.pl znajdziesz więcej informacji na temat naszych usług i ofert. Możesz również zapoznać się z opiniami innych gości, które oceniły nas na 3.9/5 na podstawie 358 recenzji na Google My Business.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł jak w domu, to zapraszamy do Leliwa s.c. Hotel, restauracja. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować pokój. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i spędzania przyjemnego czasu w otoczeniu profesjonalnej i przyjaznej obsługi.

Recenzje dla Leliwa s.c. Hotel, restauracja

Leliwa s.c. Hotel, restauracja - Leśna
Teresa Flisowska
5/5

Powiedzieć, że obsługa była na najwyższym poziomie to jak nic nie powiedzieć o tym miejscu. W żadnym innym hotelu w kraju i za granicą nie czułam się lepiej zaopiekowana jako klient. Na samym wejściu przywitał mnie sympatyczny pan słowami "Czekałem na panią. Pani Teresa?" - wow! Osobiście zaprowadził do pokoju, zadbał o mój komfort ustawienia temperatury do moich potrzeb. Przez okno wskazał restaurację gdzie mogę zjeść smaczny posiłek. Sprawdził na parkingu mój samochód i wrócił z informacją o otwartym oknie. Rano czekał przygotowany dla mnie stolik ze śniadaniem, miła pani zaproponowała, że przygotują ciepłe danie słowami "zaraz przygotujemy coś na ciepło..może jajecznicę, proszę powiedzieć na co ma Pani ochotę". Zapewniła, że rozliczenie za pobyt zostało już przesłane do mojej firmy. MOJE PODZIĘKOWANIA I GRATULACJE!! na pewno wrócę!

Leliwa s.c. Hotel, restauracja - Leśna
Georgo Lakisto
5/5

Restauracja i Hotel godne polecenia, jedzenie super pokoje czyste, polecamy. Właściciel bardzo uczynny i pomocny.

Leliwa s.c. Hotel, restauracja - Leśna
Grzegorz Wójcik
1/5

W hotelu miałem "przyjemność" nocować w okresie zimowym. Oprócz mojej rezerwacji, wynajęty był tylko jeszcze jeden pokój, co samo w sobie dobitnie pokazuje, że nie warto tu nocować. Od samego początku były problemy. Po przyjeździe pod wieczór musiałem czekać na pracownika recepcji, który był w domu! Na dworze panowała ujemna temperatura, a ogrzewanie w hotelu nie działało, bo jak stwierdził pracownik - dla dwóch pokoi nie opłaca się odpalać pieca. Do pokoju dostałem farelkę, która nie była w stanie nawet ogrzać okolicy łóżka, a co dopiero reszty pokoju - do łazienki nie dało się wejść, tak zimno było. A kiedy chciałem wyjść na zewnątrz zapalić papierosa, to okazało się, że hotel ponownie jest zamknięty i nikogo w recepcji nie ma. Rano dowiedziałem się, że klucz mieli drudzy goście. Ciekawe co jakby w hotelu wybuchł pożar, a obiekt byłby zamknięty. Właściciel obiektu na moją opinię stwierdził, że przesadzam. Tak więc nie polecam nikomu noclegu w tym miejscu. Bo to nie spełnia nawet norm hostelu.

Leliwa s.c. Hotel, restauracja - Leśna
Kamila Czerw
3/5

To miejsce swoją świetność ma już za sobą. Jest względnie czysto, widać że obsługa się stara. Hotel położony przy rynku, co wiąże się z hałasem, słychać imprezujących ludzi i gdy "rynek budzi się do życia". Przy większej ilości gości na śniadanko przed 10 już tylko resztki, choć samo jedzenie smaczne.

Leliwa s.c. Hotel, restauracja - Leśna
Sebastian
4/5

Hotel schludny, pokoje czyste, śniadania w formie bufetu z mnóstwem rzeczy do wyboru, bar czynny do późna.

Brak windy stanowić może duży problem dla osób z niepełnosprawnościami

Hotel posiada swój parking, który niestety ma ograniczoną liczbę miejsc przez co zdarza się, że trzeba szukać miejsca na okolicznych parkingach osiedlowych co ostatecznie nie stanowi dużego problemu.

Niestety podczas pobytu restauracja nie funkcjonowała co zmusiło mnie do skorzystania z sąsiedniego lokalu z ofertą dan włoskich, której nie polecam.

Okolica hotelu niestety nie należy do najokazalszych, kręci się mnóstwo głośnych meneli.

Leliwa s.c. Hotel, restauracja - Leśna
Marek kicinski
5/5

Pokoje ok szału nie ma ale jest czysto obsługa na poziomie mili pomocni lokalizacja ok niby rynek pizzeria po przeciwnej stronie gdzie swoje biesiady mają lokalne pijaczki fajna miejscówka na bazę wypadową śniadania bufet szwedzki bardzo smaczne duży wybór polecam

Leliwa s.c. Hotel, restauracja - Leśna
Mariusz Krzywda
5/5

Pokoje czyste, pościel świeżutka, śniadania smaczne i urozmaicone. Kamienica zabytkowa. Okolica urocza. Na hotelowym parkingu nie było miejsca, ale obok miejskie parkingi puste i bezłatne

Leliwa s.c. Hotel, restauracja - Leśna
Krzysztof Dziewięcki
3/5

Trudno jednoznacznie ocenić, obsluga zyczliwa choc nieobecna, musiałem chwile na żywego pracownika czekać (w ciągu dnia). Restauracja nieczynna, jak również nic w okolicy poza pizzerią na wynos. Parking malutki. Pokój znośny, telewizor z XX wieku. Czajnik w pokoju przy braku restauracji poprawiłby znacznie komfort pobytu. Sklep na parterze ratuje sytuację.

Go up