Made in Napoli by Siervo Międzybórz - Międzybórz

Adres: Wrocławska 38, 56-513 Międzybórz, Polska.
Telefon: 607155155.
Strona internetowa: madeinnapoli.pl.
Specjalności: Restauracja, Sala bankietowa, Hotel.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy.
Opinie: Ta firma ma 464 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Made in Napoli by Siervo Międzybórz

Made in Napoli by Siervo Międzybórz to zawojowująca Polskę restauracja, która specjalizuje się w kuchni włoskiej. Znajduje się w Międzybórzu, przy Adres: Wrocławska 38, 56-513 Międzybórz, Polska. Jeśli szukasz autentycznych smaków Włoch, to Made in Napoli to miejsce dla Ciebie.

Restauracja oferuje szeroki wybór dań, w tym tradycyjne pizze i pasty, które przyrządzane są z najlepszych składników. Dodatkowo, Made in Napoli by Siervo Międzybórz posiada salę banquetową, hotel i ogródek, co czyni je idealnym miejscem na organizację uroczystości.

Jeśli preferujesz jeść w domu, możesz skorzystać z usługi dostawy dań do domu lub zamówić je na miejscu. Made in Napoli by Siervo Międzybórz to także miejsce, w którym można cieszyć się dobrymi drinkami i relaksującą atmosferą. Restauracja jest dostępna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i oferuje bezpłatny parking.

Made in Napoli by Siervo Międzybórz ma 464 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.7/5. Klienci chwalą smaczne dania, przyjazny personel i komfortowe otoczenie.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia strony internetowej madeinnapoli.pl i zapoznania się z ofertą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub zarezerwować stolik możesz skontaktować się z nimi przez telefon 607155155 lub korzystając z usługi płatności mobilnych NFC. Made in Napoli by Siervo Międzybórz to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i całej rodziny.

Recenzje dla Made in Napoli by Siervo Międzybórz

Made in Napoli by Siervo Międzybórz - Międzybórz
Adelheid Ilgmann
5/5

Razem z narzeczonym świętowaliśmy w okolicy ślub i większość naszych gości zakwaterowała się w "Made in Napoli" - komunikacja z Państwem była bardzo sprawna i bezproblemowa, na dodatek umożliwili nam Państwo zorganizowanie śniadania dla gości hotelu jak i dla gości z poza niego, warto też podkreślić, że jedno ze śniadań zostało zorganizowane z dnia na dzień na nasze życzenie! Obsługa była bardzo serdeczna oraz pomocna i mimo iż czasem pojawiały się problemy w komunikacji z niemickojęzycznymi gośćmi, to wszystko się udało idealnie. Bardzo serdecznie polecam ten hotel!

Made in Napoli by Siervo Międzybórz - Międzybórz
Alina Demko
5/5

Jak jechaliśmy to myślałam tylko o tym, żeby był wolny stolik. Byliśmy zaskoczeni, bo restauracja była pusta i nawet szkoda, bo zasługuje na aż 5 gwiazdek. Pizza i makaron wyśmienite. Jadłam w tym miejscu kilka lat temu najlepszą pizzę w swoim życiu (nawet we Włoszech tak nie smakuje) i dalej tak myślę. Obsługa jest przemiła i dba o klientów, można czuć się bezpiecznie. Szkoda, że nie ma ogródka i większego logo, bo chyba nie każdy wie o tym miejscu. Na pewno odwiedzimy ponownie i nie raz;)

Made in Napoli by Siervo Międzybórz - Międzybórz
Majka
1/5

Restauracja - minus
Obsługa - minus
Niedziela obsługują tylko jedną małą salę, brak miejsc zostaliśmy wyproszeni bez posiłku, mimo iż były puste stoliki - bo trzeba dokonać rezerwacji !! by zjeść obiad.
?Wstyd dla obsługi, pracują za karę, nie dla pieniędzy.
Kiedyś obsługiwano dwie sale, malą i dużą. Dziś z dużej sprzątali serwetki, w wystarczyło obsłużyć gości.
Jechaliśmy 150 km i niestety obiad jedliśmy w Oskiej Pile bo Międzybórz nie obsługuje gości z podróży.

Made in Napoli by Siervo Międzybórz - Międzybórz
Damian Kordasiewicz
1/5

Śmierdzi malizną. Byłem przejazdem chciałem tam zjeść. Znam to miejsce z kiedyś. Za mało miejsca i powiedziano nam że nie ma miejsca, choć można było złączyć dwa pojedyncze stoliki, żeby nakarmić moją rodzinę. Myślę że tak nie da się interesu prowadzić, jak głodny klient wchodzić do restauracji i wypraszają go...?

Made in Napoli by Siervo Międzybórz - Międzybórz
Alicja Wójcik
5/5

Świetne miejsce na imprezę. Byłam na 40 urodzinach. PYSZNE jedzenie! Czysto i ładnie. Obsługa przemiła, pomocna w gotowości. Zarówno organizatorzy imprez jak i goście będą bardzo zadowoleni 🙂 bardzo polecam!

Made in Napoli by Siervo Międzybórz - Międzybórz
Maja Trzeciak
5/5

Miła atmosfera tak jak obsługa. Jedzenie bardzo pyszne. Z chęcią odwiedzę jeszcze raz.

Made in Napoli by Siervo Międzybórz - Międzybórz
Mateusz Bartkowski
5/5

Najlepsza pizza neapolitańska jaką jadłem w Polsce jak do tej pory. Ciasto prawdziwie Włoskie. Dziwi fakt, że lokal świeci pustkami w piątkowy wieczór przy tak dobrej kuchni. Cena adekwatna do porcji.

Made in Napoli by Siervo Międzybórz - Międzybórz
Przemek Banasik
5/5

Bardzo świetne miejsce, pokoj i łazienka czysty, kawa i herbata, mydło, woda pitna, wygodne łóżka i piękny pokój. Minusem jest dłuuuugość oczekiwania na ciepłą wodę. Polecam !

Go up