Michałowa Zagroda Noclegi - Piechowice

Adres: Stroma 9, 58-573 Piechowice, Polska.
Telefon: 757612080.

Specjalności: Noclegi.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 102 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Michałowa Zagroda Noclegi

Michałowa Zagroda Noclegi to idealne miejsce dla osób, które szukają spokojnego i pokojowego otoczenia, aby odpocząć i odnowić siły. Firma znajduje się w Piechowicach, na dolnym Śląsku, przy Stromej 9.

Michałowa Zagroda Noclegi dysponuje atrakcyjnymi ofertami noclegowymi, które zostaną zapewne uznane za doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób podróżujących indywidualnie, jak i dla grup. Spełniają one wszelkie wymagania co do komfortu i wygody.

Jedną z cech charakterystycznych tej firmy jest jej niedostępność dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Jednakże, Michałowa Zagroda Noclegi ma za to duże plusy dla osób korzystających z wózków inwalidzkich. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie, a nawet dzieci będą czuć się tu komfortowo.

Na stronie internetowej Michałowej Zagrody Noclegów znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat lokalizacji, oferty i cen. Firma korzysta również z usług Google My Business, co pozwala klientom zapoznać się z opiniami innych gości.

Na Google My Business znajdziesz 102 opinie na temat Michałowej Zagrody Noclegów, co świadczy o dużym zaufaniu do tej firmy. Średnia ocena wynosi 4.8/5, co jest niezaprzeczalnym dowodem na wysoką jakość usług.

Jeśli szukasz miejsca do spania w Piechowicach, to Michałowa Zagroda Noclegi to definitywnie warto rozważyć. Firma oferuje wygodne i tanie noclegi, a jej lokalizacja jest idealna jako punkt wyjściowy do zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych.

Nie czekaj dłużej - skontaktuj się z nimi dzisiaj i zarezerwuj swoje miejsce

Recenzje dla Michałowa Zagroda Noclegi

Michałowa Zagroda Noclegi - Piechowice
Imnoen (Imnoen)
5/5

Bardzo przyjemne miejsce, przemili właściele. Każdy pokój dwuosobowy wyposażony w łazienkę z toaletą i prysznicem. Duże pomieszczenie wspólne z aneksem kuchennym ze zmywarką, stoły z krzesłami i dwie sofy, telewizor. Idealne miejsce na wypad z przyjaciółmi. Byliśmy dużą ekipą i wszyscy się pięknie pomieściliśmy. Z racji tego że to agroturystyka za oknami tuptały gąski, kurki, były też króliczki, pieski i kotki. Raj dla zwierzęcych przyjaciół 🙂 co prawda nie było zbyt dużo miejsca na zaparkowanie, mieliśmy bardzo dużo samochodów, ale mimo wszystko wszyscy się pomieściliśmy. Polecam serdecznie, myślę że wiosną/latem to miejsce byłoby jeszcze przyjemniejsze do odwiedzenia

Michałowa Zagroda Noclegi - Piechowice
Mariusz Waldon
5/5

Kolejna wizyta i na pewno nie ostatnia. Świetna baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Gospodarze Henia i Wojtek mili i gościnni. Polecam to miejsce ❤️

Michałowa Zagroda Noclegi - Piechowice
Dawid Majka
5/5

Bardzo fajne miejsce, przemili ludzie, którzy prowadzą gospodarstwo. Warto wspomnieć o śniadaniach... rozmaitość, przepyszne kozie sery, własnej roboty konfitury i wiele innych.
Jak przystało na prawdziwe gospodarstwo agroturystyczne dużo zwierząt: kozy, gęsi, króliki, kaczki itp.

Michałowa Zagroda Noclegi - Piechowice
Marek G
5/5

Wspaniali właściciele widać že robią wszystko z pasją i z zamiłowania totalne przeciwieństwo komercyjnych hoteli. Miejsce spokojne ze sporą iloscią inwentarzu kury kaczki gęsi króliczki kozy koty i psy 😉 świetna lokalizacja na wypady w góry. Istnieje możliwość zakupu pysznych serków i nie tylko. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni serdecznie polecamy na pewno wrócimy

Michałowa Zagroda Noclegi - Piechowice
Mirek Boberek
5/5

Może nie centrum, ale o to chodzi. Miła atmosfera. Właściciele wspaniali.

Michałowa Zagroda Noclegi - Piechowice
Przemek Gad (gadd33)
5/5

Dla lubiących spokój, naturę, zwierzęta i kozie sery ? Polecam

Michałowa Zagroda Noclegi - Piechowice
Maciej Hojan
3/5

Pokoje nawet ok. Brudne - brak sprzątania. Obsługa niezbyt miła. Lokalizacja dobra

Michałowa Zagroda Noclegi - Piechowice
Krzysztof Kasperuk
5/5

Wspaniali, cudowni właściciele, miejsce z duszą, zwierzęta, wspaniała historia miejsca, która Pan Wojtek opowiada z pasją, mnóstwo serdeczności, wsparcia, no pyszne sery ? polecam zdecydowanie miejsce, dla wszystkich szukających, ciszy i spokoju, a jednocześnie rodzinnego klimatu i gościnności.

Go up