Motel Kochlice - Kochlice

Adres: Lubińska 21, 59-222 Kochlice, Polska.
Telefon: 609297773.
Strona internetowa: kochlice.pl.
Specjalności: Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie, Noclegi ze śniadaniem.

Opinie: Ta firma ma 277 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Motel Kochlice

Motel Kochlice znajduje się w miejscowości Kochlice, przy adresie Lubińska 21, 59-222 Kochlice, Polska. Jest on łatwo dostępny i znajduje się w dogodnej lokalizacji, co czyni go idealnym miejscem do odpoczynku podczas podróży.

Zapraszamy do zarezerwowania noclegów ze śniadaniem w naszym motelu. Nasza oferta obejmuje także zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie, co oznacza, że na miejscu można skorzystać z pełnej i wygodnej usługi

Aby skontaktować się z nami, zapraszamy do skorzystania z naszego numeru telefonu 609297773 lub odwiedzenia naszej strony internetowej: kochlice.pl

Na naszej stronie dostępne są również szczegółowe informacje na temat usług i oferty naszego motelu. Na przykład, jeśli szukasz miejsca do organizacji spotkań biznesowych, możemy zapewnić odpowiednie warunki i wyposażenie.

Na portalu Google My Business firma posiada 277 recenzji i średnia ocena wynosi 4/5. Ocena ta świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu naszych gości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami i zarezerwowania noclegu w naszym motelu. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj wygodne i przyjazne miejsce do odpoczynku podczas swojej podróży.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami przez naszą stronę internetową i zarezerwowania noclegu we Motelu Kochlice.

Recenzje dla Motel Kochlice

Motel Kochlice - Kochlice
Sławek Garsztka
5/5

Jeśli ktoś chce się zatrzymać w trakcie wyjazdu służbowego do, na przykład dużego zakładu w Legnicy (12min. w jedną stronę), lub jest prywatnie, to polecam ten Motel. Pokoje są czyste i skromne. Z łazienkami i prysznicem. Można na miejscu również zjeść obiad. Pamiętajmy jednak, że to jest Motel. Jeśli ktoś chce /wymaga wyższego standardu, to powinien jechać do Hotelu. Obsługa jest bardzo miła, tak jak napisałem, miejsce jest czyste i zadbane. Za tę cenę- warto! Resztę informacji znajdziecie na stronie motelu.

Motel Kochlice - Kochlice
Angela M
5/5

Ciche, spokojne miejsce na nocleg gdy potrzeba coś na szybko. W rozsądnej cenie.
Pyszne jedzenie, zwłaszcza duży wybór w porze śniadania. Dla każdego coś dobrego. Polecam

Motel Kochlice - Kochlice
Krystian Lisowski
5/5

Tani, po drodze, można coś zjeść. Porzadny parking. Luksusów nie ma ale czysto. Więcej nic nie trzeba.

Motel Kochlice - Kochlice
Marcin Jagielski
5/5

Motel oceniam jak najbardziej na plus, jak za tą cenę. Po za tym czysto i schludnie. Co prawda obiekt jest mały, ale można za to odpoczać po długiej podróży w spokoju. Śniadanie za dodatkową opłatą.
Miła pani przyrządza z wiejskich jajek przyrządzoną pyszną jajecznicę! Plus wędlina, ser. Jedna osoba naje się do syta! Poza tym łatwy i bliski zjazd z autostrady, obszerny podświetlany parking.

Motel Kochlice - Kochlice
Borys Niewiński
3/5

Jakieś problemy z systemem rezerwacyjnym. Rano zarezerwowałem pokój telefonicznie potem jeszcze nawet koło 12:00 był telefon O której przyjeżdżam wszystko fajnie a potem po południu ktoś dzwoni że jednak muszą anulować rezerwację bo mają jakąś grupę która jest dla nich ważniejsza a która zostaje dłużej żadnej rekompensaty nic mało profesjonalnie.

Motel Kochlice - Kochlice
Ewelina Idzikowska
5/5

Mieliśmy okazję zorganizować w motelu przyjęcie urodzinowe i jestesmy bardzo zadowoleni.
Sala bardzo ładna,przystosowana do różnych uroczystości,oświetlenie i nagłośnienie duży plus,jedzenie bardzo dobre i obsługa bardzo miła i bezproblemowa.
Skorzystamy jeszcze napewno z usług.

Motel Kochlice - Kochlice
Marcin Kowalski
3/5

Motel zlokalizowany w pobliżu drogi ekspresowej S3. Jest to typowy motel przydrożny z malutkim pokojami.
Największym atutem jest obsługa. Tu ocena 5. Pozatym raczej przeciętnie. W pokojach gorąco i ciasno (a po otwarciu okna - głośno, że nie idzie spać...). Śniadanie bardzo skormne, bez wyboru. Kawa najtańsza, brak chlodnych napojów (nawet wody), chleb "wczorajszy"... Na jedna noc w to da się przeżyć.

Motel Kochlice - Kochlice
Damian Demon
1/5

Porażka, motel dobry na jedną noc , menu szału nie robi a pewnie ze względu że wszystko mrożone to łatwo przyrządzić. Brak klimatyzacji, lodówki . Bar to jedyne co może zainteresować jeśli ktoś spożywa alkohol . Po mojej wizycie wiem że nie polecam a na pewno nie na dłużej niż 2 noce Żeby zjeść coś konkretnego trzeba znaleźć albo korzystać z MC DONALD'S

Go up