Noclegi Czempiń u Marii - Czempiń

Adres: Strumykowa 11, 64-020 Czempiń, Polska.
Telefon: 603501583.
Strona internetowa: noclegi-czempin.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 9 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Noclegi Czempiń u Marii

Czy szukasz wygodnego i przyjemnego miejsca noclegowego w okolicach Czempiня Wtedy Noclegi Czempiń u Marii na pewno zostaną dobrym wyborem

To przytulne i eleganckie hotel znajduje się w idealnej lokalizacji, przy ulicy Strumykowa 11 w Czempiню. Jest ono łatwo dostępne, ma ono swój własny parking i znajduje się w bliskiej odległości do głównych atrakcji turystycznych w regionie.

W Noclegach Czempiń u Marii znajdziesz wygodne i nowoczesne pokoje, wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się jak w domu. Każdy pokój jest przestronny i jasny, z nowoczesnymi łazienkami, telewizorami LCD i bezpłatnym dostępem do Wi-Fi.

Goście mogą również skorzystać z wielu innych wygodnych usług, takich jak: basen, sauna i siłownia. Personel jest tutaj bardzo przyjazny i pomocny, zawsze gotowy do pomocy i zapewnienia, aby twoje przejazdy były przyjemne i bezproblemowe.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł jak w domu, to Noclegi Czempiń u Marii są idealnym wyborem. Zapewniają wysoki poziom usług i komfort, a także przyjazne otoczenie i wygodne miejsca do spania.

Lokalizacja hotelu jest również bardzo korzystna - jest on położony w bliskiej odległości do centrum Czempinia i wszystkich głównych atrakcji turystycznych. Możesz odwiedzić zabytki, wybrać się na spacer po pięknych okolicznych parkach lub skorzystać z bliskości licznych restauracji i kawiarni.

Noclegi Czempiń u Marii mają na swoim koncie 9 recenzji na Google My Business, z średnią oceną 4.2/5. Goście chwalą wygodę pokoi, przyjazny personel i wysoki poziom usług. Jeśli szukasz miejsca noclegowego w okolicach Czempinia, to Noclegi Czempiń u Marii są niezaprzeczalnie warto rozważenia.

Zalecamy zapoznać się z ofertą i szczegółami na oficjalnej stronie internetowej hotelu: noclegi-czempin.pl. Możesz także skontaktować się z nimi bezpośrednio pod numerem 603501583.

Zarezerwuj teraz swoje miejsce noclegowe w Noclegach Czempiń u Marii i zapewnij sobie wygodny i pamiętny pobyt w okolicach Czempiń

Recenzje dla Noclegi Czempiń u Marii

Noclegi Czempiń u Marii - Czempiń
Magnus „HarryD”
2/5

Mało ciekawie pokoje, następnym razem już nie skorzystam.

Noclegi Czempiń u Marii - Czempiń
Aggie
5/5

Wygodne i czyste pokoje w spokojnym miejscu. Bardzo polecam!

Noclegi Czempiń u Marii - Czempiń
Mateusz Jarocki
5/5

Pokoje czyste i ciepłe. Pani Maria bardzo dobra i pomocna dusza. Polecam z czystym sumieniem.

Noclegi Czempiń u Marii - Czempiń
Małgorzata Tomańska
5/5

Bardzo fajne pokoje

Noclegi Czempiń u Marii - Czempiń
Sandra Pawlicka
5/5

Polecam!

Noclegi Czempiń u Marii - Czempiń
Саша Гузун
1/5

А меж комнатная дверь ну вообще вас удивит.

Noclegi Czempiń u Marii - Czempiń
Margaret Tomanska
5/5

Noclegi Czempiń u Marii - Czempiń
jolanta zofia Malak
5/5

Go up