Noclegi Gościnne - Ropczyce

Adres: Wincentego Witosa 1a, 39-100 Ropczyce, Polska.
Telefon: 731779835.

Specjalności: Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie.

Opinie: Ta firma ma 25 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Noclegi Gościnne

Noclegi Gościnne to przytulne miejsce noclegowe z możliwością samodzielnego wyżywienia, położone przy ulicy Wincentego Witosa 1a, 39-100 Ropczyce, Polska. Firma ta oferuje zakwaterowanie w komfortowych warunkach, idealne dla osób poszukujących spokojnego i przyjaznego miejsca na nocleg.

Specjalnością Noclegi Gościnne jest zakwaterowanie z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków. Dzięki dobrze wyposażonym kuchniom, goście mogą poczuć się jak w domu i cieszyć się swobodą w planowaniu swojego czasu.

Adres: Wincentego Witosa 1a, 39-100 Ropczyce, Polska

Telefon: 731779835

Opinie na temat Noclegi Gościnne są pozytywne, firma posiada 25 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3,8/5. Goście chwalą atmosferę, czystość oraz dogodną lokalizację obiektu.

Dla osób poszukujących spokojnego miejsca na nocleg w Ropczycach, Noclegi Gościnne jest doskonałym wyborem. Bliskość atrakcyjnych miejsc turystycznych oraz możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków sprawiają, że goście czują się jak w domu.

Jeśli szukasz przytulnego miejsca na nocleg w Ropczycach, Noclegi Gościnne to idealna opcja. Zachęcamy do skorzystania z ich usług i kontaktu poprzez stronę internetową, aby zaplanować niezapomniany pobyt

Recenzje dla Noclegi Gościnne

Noclegi Gościnne - Ropczyce
Taki Owaki
2/5

Warunki dość słabe w stosunku do ceny (75-80zł za dobę za pokój dwuosobowy). Na plus jest fakt, że pokój ma własną łazienkę, ale do kuchni trzeba wejść z zewnątrz... W pokoju śmierdzi m.in. papierosami i jest zimno - ogrzewanie włącza się tylko na chwile co nie zdaje efektu... ?

Noclegi Gościnne - Ropczyce
Wint3rr
3/5

Osrana pościel ale takto git

Noclegi Gościnne - Ropczyce
Wojciech Cz.
5/5

Przyzwoity nocleg za uczciwą cenę. Bardzo sympatyczna Pani, która nas przyjmowała. Polecamy turystom pieszym bądź rowerowym.

Noclegi Gościnne - Ropczyce
monika wojcik
1/5

Nie polecam !!!!! Właścicielka jest przeeee okropną nie miłą i wścibską osobą!! na pewno nigdy wiecej nie skorzystam z usług tej Pani .

Noclegi Gościnne - Ropczyce
A A
5/5

Czyste i schludne miejsce w dobrej cenie. Polecam

Noclegi Gościnne - Ropczyce
dariusz polska
5/5

Pokój jednoosobowy z łazienką. Czysto, spokojnie, miła obsługa, rozsądna cena.

Noclegi Gościnne - Ropczyce
Kazek Kowalik
5/5

Ok

Noclegi Gościnne - Ropczyce
Marcin Kułek
4/5

Na krótką metę może być.

Go up