Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski- - Kąty Wrocławskie

Adres: 1 Maja 92, 55-080 Kąty Wrocławskie, Polska.
Telefon: 516979342.

Specjalności: Motel.

Opinie: Ta firma ma 134 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski-

Szukasz miejsca noclegowego w okolicach Wrocławia Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski- jest idealnym wyborem dla Ciebie

Lokalizacja tego zakwaterowania jest naprawdę wyjątkowa. Znajduje się w Kątach Wrocławskich, w ciszy i spokoju, daleko od hałasu miasta, ale jednocześnie blisko Wrocławia, dzięki czemu możesz łatwo dojechać do centrum miasta. Adres tego miejsca to 1 Maja 92, 55-080 Kąty Wrocławskie, Polska.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zarezerwować pokój, możesz skontaktować się z nimi przez telefon pod numerem 516979342.

Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski- to w rzeczywistości motel, który oferuje wygodne i nowoczesne pokoje. Firma ta ma 134 recenzji na Google My Business, co świadczy o dużym doświadczeniu w branży turystycznej.

Średnia ocena na podstawie tych recenzji wynosi 3.8/5, co świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez ten zakład.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł jak w domu, to Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski- są idealnym wyborem dla Ciebie. Dzięki bliskości Wrocławia i ciszy miejscowości Kąty Wrocławskie, będziesz mógł odpocząć i odnowić siły po wyczerpującym dniu w mieście.

Zalecamy odwiedzenie oficjalnej strony internetowej Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski-, aby dowiedzieć się więcej o oferowanym zakwaterowaniu i usługach. Na pewno znajdziesz tam wszystkie informacje, które potrzebne Ci są, aby podjąć decyzję o rezerwacji noclegu w tym wyjątkowym miejscu.

Zarezerwuj teraz i zacznij planować swoją nadchodzącą podróż do Wrocławia

Recenzje dla Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski-

Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski- - Kąty Wrocławskie
Adam Bieda
4/5

Ze względu na awarię Busa musiałem gdzieś przenocować i pomógł mi właściciel firmy z pomocy drogowej który ma zarazem warsztat w Kątach Wrocławskich ul .legionów i dziękuję mu bardzo bo za 160 pln w czystym pokoju z łazienką i bardzo czystą pościelą raczej trudno... w mojej sytuacji gdzie jestem już bez jedzenia bo miałem wracać do firmy ważna jest lokalizacja a tu okazuje się że mam Orlena przy sobie i sklepy ogólnospożywcze.. SUPER.. obsługa Mega Wporządku

Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski- - Kąty Wrocławskie
Przemysław Nadrowski
2/5

Nigdy więcej nie chce mieć do czynienia z tym przybytkiem. Ogólne wrażenia bardzo negatywne. Pociągi jeżdżące za ścianą, hałas od stacji paliw, brud w pokoju i łazience. W łazience ruchome płytki na podłodze. Gdyby nie to, że byłem tam tylko jedną noc i dość awaryjnie to nie skorzystałbym z usług.

Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski- - Kąty Wrocławskie
Dominika Zachraj
1/5

Nie polecam.
Hotel w złym położeniu. Obsługa daremna a wrecz tragiczna.
Nocowałam w tym hotelu w delegacji.
Brak śniadań podawane są tylko w piątek sobota i niedziela a przez telefon zapewniali że będziemy mieć śniadanie
Pokoje z PRL-u łóżka za komuny w pokojach smród i duchota a okna nie dało się otowrzyc.
Zamiast ciszy i spokoju słychać było tylko pociągi hałasy itp.
Plus jedyny taki że była ciepła woda. Grzejniki nie grzeją a jak upomnielismy się o ciepło w pokoju grzejniki grzały tylko przez chwilę.

Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski- - Kąty Wrocławskie
Kolorowe Kadry
3/5

Ogromnym minusem hotelu jest jego lokalizacja - tuż nad torami kolejowymi. Budynek stoi dosłownie przy torach. Słychać w nocy każdy przejeżdżający pociąg, a budynek się cały trzęsie. Jeśli komuś zależy, żeby się wyspać, albo ktoś ma płytki sen, to zdecydowanie nie polecam.

Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski- - Kąty Wrocławskie
Gie Pe
1/5

W łazience spacerują sobie mrówki. Brak możliwości śniadania. Przejeżdżający pociąg trzęsie całym budynkiem.
Bardzo kiepsko.

Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski- - Kąty Wrocławskie
Marek Świacki
3/5

Powiem tak cena noclegu całkiem dobra w okolicy, ale lokalizacja taka sobie. Tuż przed noclegiem stacja benzynowa i przystanek pociągowy (tak więc wszystko słychać). Pokoje w miarę dobre, lecz trochę krążenia jest żeby pokój znaleźć. Jak na jedną noc może być (późno przyjść, wcześnie wyjść) lecz na dłużej nie polecam.

Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski- - Kąty Wrocławskie
Adam Bujny
1/5

Ten Zajazd to jedna wielka pomyłka. Ktoś pięknie zrobił zdjęcia, tylko nie widać popękanych ścian i zdartej farby. Powinien być natychmiast zamknięty z powodów bezpieczeństwa. Nie ma żadnego ogrodu, żadnych obiecanych kosmetyków, suszarek do włosów, klimatyzacji. Obiekt leży na terenie PKP, na przejezdzie kolejowym, pociągi przejeżdżają tuż obok, do tego głośna ulica pełna ciężarówek i stacja paliw gdzie całą noc trwają imprezy i wyścigi samochodów. Ciągły hałas to nic, ale trzęsący się co chwilę podczas przejazdu pociągu budynek jakby miał się zawalić. Jedynymi zaletami jest dobre śniadanie i miła obsługa oraz czystość.

Noclegi Kąty Wrocławskie -Zajazd Wrocławski- - Kąty Wrocławskie
kiki kiko
4/5

Bardzo mila i uprzejma obsługa. Śniadania smaczne i obfite, trochę głośno(stacja benzynowa i kolejowa zaraz obok), pokoje mają już za sobą swoje lata świetności, parking dostępny. Na jedną noc ok ?

Go up