Noclegi Małgosia - Licheń Stary

Adres: Konińska 5, 62-563 Licheń Stary, Polska.
Telefon: 603860508.

Specjalności: Pensjonat.

Opinie: Ta firma ma 32 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Noclegi Małgosia

Czy szukasz idealnego miejsca na odpoczynek podczas swojej podróży do Polski Pozwól nam zaprezentować Noclegi Małgosia, wyjątkowe miejsce na spokojne wypoczywanie. Usytuowane jest przy ulicy Konińska 5, w Licheń Stary, w pobliżu miasta Konina. Jest to miejscowość idealna, aby zwiedzać okoliczne atrakcje turystyczne i odpocząć w ciszy i spokoju.

Noclegi Małgosia to pensjonat, który oferuje komfortowe pokoje, przyjazny serwis i wygodę dla swoich gości. Firma ta ma na swoim koncie 32 pozytywne recenzje na Google My Business, co świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu gości. Średnia ocena 4/5 potwierdza, że jest to prawdziwie godna uwagi miejscowość na wypoczynek.

Położenie Noclegi Małgosia jest również plus, ponieważ znajduje się w dogodnej odległości od wielu interesujących miejsc. W pobliżu znajdują się m.in. sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, Zamek w Gołuchowie, a także lasy i jeziora, które zaproszą do spacerów i odpoczynku na świeżym powietrzu.

Noclegi Małgosia to miejsce idealne nie tylko dla turystów, ale również dla osób odwiedzających miasto ze względów biznesowych. Dzięki dobrej lokalizacji i wygodzie znajdowania się w pobliżu głównych dróg, jest to idealne miejsce do noclegu.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł jak w domu, to Noclegi Małgosia jest wspaniałym wyborem. Serdeczni właściciele i przyjazny personel zapewnią Ci wygodę i komfort, abyś mógł cieszyć się swoim pobytem w pełni.

Zalecamy kontakt z Noclegi Małgosia poprzez ich oficjalną stronę internetową lub poprzez telefon 603 860 508. Pozwoli Ci to uzyskać więcej informacji i zarezerwować najwygodniejszą dla Ciebie opcję noclegową. Nie wahaj się zadzwonić dzisiaj i rozpocznij swoją przygodę z Noclegi Małgosia.

Recenzje dla Noclegi Małgosia

Noclegi Małgosia - Licheń Stary
Łukasz Stępień
1/5

Lokalizacja świetna, wszędzie blisko.
Obsługa średnia, było zamówione dla 6 osób, a dzień przed przyjazdem zostaliśmy niegrzecznie potraktowani i przeniesieni do brata. Warunki były masakryczne, tym bardziej że było z nami 4 letnie dziecko. W pokojach było brudno i tyle kurzu, że łzy leciały z samego siedzenia tam. Ogólnie nie polecam, ale za te pieniądze, to właściciel mógłby mieć troszkę lepsze podejście do klienta. 🙂

Noclegi Małgosia - Licheń Stary
Dominika Dominika
1/5

Zamówione pokoje dla rodziny na dwa dni. Dzień wcześniej okazało się, że będziemy nocować u pani brata gdzie wszystko pozostawało wiele do życzenia. Nigdy więcej 🙂

Noclegi Małgosia - Licheń Stary
Patusia usia
5/5

U Państwa Nawrockich jest wprost cudownie! Oczywiście zarezerwowałam nocleg na wakacje i już nie mogę sie doczekać. PS:liczę na kiełbaske z grilla❤

Noclegi Małgosia - Licheń Stary
Barbara Jatczak
5/5

Super miejsce miła atmosfera,przemili gospodarze .Jeżeli się wybierasz bardzo polecam

Noclegi Małgosia - Licheń Stary
Przemysław Jakubik
4/5

Super posiłki pomocny i uczynni gospodarze

Noclegi Małgosia - Licheń Stary
Sebastian Kreja
4/5

Czysto schludnie i przyjemnie no i lokalizacja dobra.

Noclegi Małgosia - Licheń Stary
Ewa Gluszek
4/5

Jest milo mozna odpoczac do Sanktuarium niedaleko

Noclegi Małgosia - Licheń Stary
Piotrek
3/5

Ok.. Niski standard.

Go up