Noclegi Pan Leon - Ludwikowice Kłodzkie

Adres: Kazimierza Jacukowicza 1, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie, Polska.
Telefon: 605243288.

Specjalności: Noclegi ze śniadaniem, Sklep z płytami.

Opinie: Ta firma ma 15 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Noclegi Pan Leon

Cześć Czy szukasz informacji na temat Noclegi Pan Leon znajdujących się w Ludwikowicach Kłodzkich Jesteś w dobrej miejscu

Noclegi Pan Leon znajdują się w idealnej lokalizacji przy adresie: Kazimierza Jacukowicza 1, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie, Polska. Możesz je łatwo znaleźć i dotrzeć do nich bez problemu.

To miejsce oferuje noclegi ze śniadaniem oraz sklep z płytami. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł komfortowo i będziesz mógł skorzystać z wyboru płyt, to Noclegi Pan Leon są idealnym wyborem.

Na stronie internetowej firmy znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat ich usług. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, możesz skontaktować się z nimi poprzez numer telefonu 605243288.

Na Google My Business Noclegi Pan Leon ma ocenę 4.9/5 i 15 pozytywnych recenzji. Klienci podkreślają wysoki poziom usług, przyjazną obsługę i wygodne warunki noclegowe.

Czy jesteś zainteresowany Skontaktuj się z Noclegi Pan Leon i zaplanuj swoją wizytę. Polecamy serdecznie

Recenzje dla Noclegi Pan Leon

Noclegi Pan Leon - Ludwikowice Kłodzkie
Damian Jakubowski
5/5

Polecam płyty twórczości Leona Jacukowicza. Okazało się, że właściciel ma bogatą przeszłość muzyczną, jest znaną postacią w regionie.
Płyta 40 zł - warto kupić 🙂

Noclegi Pan Leon - Ludwikowice Kłodzkie
Jarosław Kot
5/5

Pedałując na rowerze po Dolnym Śląsku deszczowa aura przygnała mnie pod drzwi do Pana Leona.
Miejsce ze swoim klimatem, Pan Leon lubi opowiadać o historii powojennych Ludwikowic i okolic.
Miałem zostać na jedną noc, zostałem na 3 dni, aż żal było jechać dalej.
Pozdrawiam też Pana Zbyszka i dziękuję za miły prezent który na pewno będzie przypominał mi to miejsce.
Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę.
Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.

Noclegi Pan Leon - Ludwikowice Kłodzkie
Tadusz Rock
5/5

Najważniejsze to ludzie którzy tu przyjmują wędrowca z otwartym sercem i ciekawymi opowieściami .Pan Leon jest okazem człowieka który swoim życiem i historią obdzielił by kilka osób i mimo swojego wieku jest pełen energii i bardzo otwarty na ludzi . Warunki adekwatne do ceny możliwość spania na ponad stuletnich łóżkach w jednym z pokoi

Noclegi Pan Leon - Ludwikowice Kłodzkie
Olga Rząsik
5/5

Bardzo klimatyczne miejsce, zwierzęta mile widziane. Świetne obiady, byliśmy tak najedzeni, że deser zjadaliśmy rano:) Przemili ludzi, Pan Leon to kopalnia wiedzy o okolicy.

Noclegi Pan Leon - Ludwikowice Kłodzkie
Tomasz Herman
5/5

Z całej wycieczki po ziemi Kłodzkiej nocleg u Pana Leona jako jedyny zapadł nam w pamięć. Warunki noclegowe adekwatne do ceny, do tego istnieje możliwość domówienia niedrogiego śniadania, z którego nikt na pewno nie wyjdzie głodny - takiego ze swojskim smalcem od sąsiada i ciekawymi historiami z regionu. Pan Leon - niezwykle interesujący jegomość - chętnie dzieli się swoją wiedzą i sprawia, że chce się wrócić w tamte strony! Na miejscu można nabyć też świetną płytę z muzyką autorstwa gospodarza, która uprzyjemni czas w podróży (:

Noclegi Pan Leon - Ludwikowice Kłodzkie
Blazej Kliks
5/5

Fantastycznie dla osób gotowych na kontrasty, historie i nowoczesność, mega sympatycznych ludzi i wspomnienia.

Noclegi tutaj to dla mnie najważniejszy element wyjazdu!!!
Wyjechałem uśmiechnięty, najedzony i z wrażeniami na poziomie dobrze zaopiekowanego małego dziecka.

Noclegi Pan Leon - Ludwikowice Kłodzkie
Łukasz Bałaziński
5/5

Gorąco polecam nocleg u tego Pana.Starszy człowiek ale z ogromem wiedzy turystycznej w regionie i nie tylko (zawodowo przewodnik górski).Cena bardzo atrakcyjna do tego możliwość wykupienia wyżywienia staropolskiego na miejscu.Ciekawostką jest to że mieszka ten Pan na ulicy o swoim nazwisku z czym uważam ,że warto się zapoznać przy rozmowie.

Noclegi Pan Leon - Ludwikowice Kłodzkie
Cezary Chojnacki
5/5

Polecam,ciekawi ludzie,kuchnia domowa rewelacyjna,ceny za pobyt rozsądne.80 zł.za nocleg z pełnym wyżywieniem.Można mieć ze sobą psa,kota itp.

Go up