Ośrodek wypoczynkowy Rueda - Januszkowice

Adres: Wolności 64a, 47-330 Januszkowice, Polska.
Telefon: 609773373.
Strona internetowa: ruedajanuszkowice.pl.
Specjalności: Willa, Wynajem mieszkań wakacyjnych.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 834 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Ośrodek wypoczynkowy Rueda

Ośrodek wypoczynkowy Rueda to urokliwe miejsce wypoczynku, znajdujące się pod adresem Wolności 64a, 47-330 Januszkowice, Polska. Ten obiekt oferuje swoim gościom możliwość zakwaterowania w Willi lub wynajmu mieszkań wakacyjnych, co sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno na krótkie wypady, jak i dłuższe urlopy. Telefon kontaktowy to 609773373, a więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej ruedajanuszkowice.pl.

Ośrodek wypoczynkowy Rueda wyróżnia się nie tylko swoją lokalizacją, ale także dostępnymi udogodnieniami. Warto podkreślić, że obiekt posiada parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazny dla wszystkich gości, niezależnie od indywidualnych potrzeb. Ta firma ma imponujące 834 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.4/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Dla osób poszukujących idealnego miejsca na relaksujący wypoczynek, Ośrodek wypoczynkowy Rueda jest doskonałym wyborem. Położony w malowniczej okolicy, oferuje spokojną atmosferę i piękne krajobrazy, idealne do odpoczynku i naładowania baterii. Zarówno dla rodzin, par czy grupy przyjaciół, to miejsce zapewnia komfortowy i przyjemny pobyt.

Jeśli szukasz miejsca, w którym można oderwać się od codzienności i cieszyć się spokojem oraz pięknem otaczającej przyrody, Ośrodek wypoczynkowy Rueda jest idealnym wyborem. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nimi już teraz poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować niezapomniany pobyt

Recenzje dla Ośrodek wypoczynkowy Rueda

Ośrodek wypoczynkowy Rueda - Januszkowice
Tygrys Pietrek
1/5

To miejsce zdecydowanie polecam ludziom lubiącym rozrywkę w klimatach disko polo, impreza wioskowa. Byłem (niestety) widziałem i wiem co piszę. Poza tym taka uwaga do prowadzących ten przybytek a zapewne mają w tym temacie doświadczenie. Nie każdy na takich imprezach upija się na umór. Podawanie nieświeżego jedzenia nie mogą wszyscy goście tłumaczyć nadmierną ilością spożytego alkoholu. Ci którzy nie piją albo piją minimalnie mają później sensacje żołądkowe. W zasadzie nie wiem dlaczego nie zrobiłem odpowiednich badań i dlaczego nie zawiadomiłem Sanepidu. Może dlatego, że mam na takie miejsca wywalone i nie zamierzam nigdy więcej tam się udać a moi znajomi również takie miejsca omijają. Ale pomimo wszystko okolicznej ludności szczerze polecam, będzie wam się podobało zwłaszcza miłośnikom pobliskich działek.

Ośrodek wypoczynkowy Rueda - Januszkowice
Joanna Joanna
1/5

Domki to wielka porażka, brud, pełno pajęczyn, w pojemniku na mydło mydła prawie w ogóle nie było. Tv nie działał po zgłoszeniu problemu miała przyjść obsługa,która się nie zjawiła. Meble to typowa sklejka staroci, łóżka z wbijajacymi się sprężynami. Był to mój pierwszy i ostatni raz. Myślę ,że za taką kwotę mianowicie 370 za noc to gruba przesada.

Ośrodek wypoczynkowy Rueda - Januszkowice
Piotr Szczygielski
1/5

Nie mogę polecić tego miejsca ze względu na brak czystości w domkach i narażanie klientów na muzykę dobiegającą z restauracji w czasie imprez. Jeżeli ktoś lubi disco polo i takie klimaty to może śmiało tutaj przyjechać.

Ośrodek wypoczynkowy Rueda - Januszkowice
Piotr Kubiesa
1/5

Zdecydowanie potwierdzam jednogwiazdkowe opinie o tym miejscu. Nie ma w nich ani odrobiny przesady.

Ośrodek wypoczynkowy Rueda - Januszkowice
Zdzisław DOMIRSKI
5/5

Bardzo ciekawa lokalizacja, z dużą możliwością rekreacji, cały rok. Kolejny rok przybywa ciekawych rozwiązań

Ośrodek wypoczynkowy Rueda - Januszkowice
Walk Walker
1/5

Sam kompleks fajnie zagospodarowany, jednak brud który tam zastaliśmy zdecydowanie zniechęca mnie do tego miejsca. Rowerki wodne zalane z występującą tam pleśnią i okropnym odorem. Pomijam fakt, że wydane były na zasadzie wskazania palcem, a później "radźcie sobie sami". Czystość domku pozostawia wiele do życzenia: pajęczyny, urwane szuflady w lodówce, brudne naczynia.

Ośrodek wypoczynkowy Rueda - Januszkowice
Marzena Linca
4/5

Fajna lokalizacja blisko jeziora ale niestety brak plaży. Pokoje wyposazone ale skromnie. Jak dla mnie brakuje miotły, mopa czy czegokolwiek do posprzatania piachu z podłogi. Wi-Fi nie dziala mimo 5 rożnych dostępow, w tv jedynie TVP. Jedzenie pyszne, sniadania zróżnicowane. Basen zamknięty, kuchnia socjalna nieczynna. Ogólnie było fanie i wszelkie niedogodności usprawiedliwiam początkiem sezonu ?

Ośrodek wypoczynkowy Rueda - Januszkowice
Paulina
1/5

Sam kompleks fajnie zagospodarowany. Natomiast jeśli chodzi o domki to masakra.. Brud, pełno pajęczyn i pająków, w lodówce pourywane szuflady, brudne naczynia. Rowerki wodne też dają wiele do myślenia. Brudne, zalane i śmierdzi stęchlizną, obsługa też miała nas w nosie przy wypożyczaniu - obsługa pokazała tylko palcem gdzie i jak i dalej 'radź sobie sam'.

Go up