Pałac Jastrowiec - Jastrowiec

Adres: Jastrowiec 3, 59-420 Jastrowiec, Polska.
Telefon: 603549006.
Strona internetowa: palac-jastrowiec.com.pl.
Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 89 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Pałac Jastrowiec

Pałac Jastrowiec to agroturystyczna placówka, zlokalizowana w sercu Polski, dokładnie w Jastrowcu przy adresie Jastrowiec 3. Można je łatwo odnaleźć pod numerem telefonu 603549006. Ich oficjalna strona internetowa palac-jastrowiec.com.pl dostarcza wszelkich potrzebnych informacji.

Specjalnością Pałacu Jastrowiec jest agroturystyka, dzięki czemu goście mogą spędzić czas w bliskiej relacji z naturą. Na miejscu znajdują się liczne obiekty historyczne, które zapewniają niezapomniany klimat.

Placówka ta posiada 89 recenzji na Google My Business, co świadczy o jej popularności wśród turystów. Średnia ocena wynosi 3.7/5, co wskazuje na wysoki poziom usług świadczonych przez Pałac Jastrowiec.

Co więcej, Pałac Jastrowiec znajduje się w idealnej lokalizacji, dzięki czemu odwiedzający mogą łatwo dostać się do pobliskich atrakcji turystycznych. Na miejscu czekają goście na wiele niespodzianek, takich jak:

Zabytkowe wnętrza
Ogrody i parki
Przestrzenie do organizacji imprez
Zaplecze konferencyjne

Zalecamy odwiedzenie oficjalnej strony internetowej, aby zapoznać się z całym zakresem usług świadczonych przez Pałac Jastrowiec. Dzięki temu będziecie w stanie dokładnie zaplanować swoją wizytę i wykorzystać każdą chwilę spędzoną w tej unikalnej placówce.

Nie czekajcie dłużej i skorzystajcie z okazji odwiedzenia Pałacu Jastrowiec. Ośrodek ten zapewni Wam niezapomniane wrażenia i wyjątkowe wspomnienia. Zalecamy skontaktowanie się z nimi bezpośrednio przez oficjalną stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować swoje miejsce wkrótce

Recenzje dla Pałac Jastrowiec

Pałac Jastrowiec - Jastrowiec
waldi0055
5/5

Schloss Hojas (Lauterbach) jak nazywano to historyczne miejsce przez ponad 600 lat. Tak zwany pałac na wodzie. Niestety, woda zniknęła pozostał, zapewne z trudem ratowany zameczek. Zapewne tylko z komercyjnej konieczności nazywany pałacem. A właściwie to, jak nazwa wskazuje Agroturystyka plus mieszkania socjalne. Wjeżdżając na teren kompleksu przez niezwykle okazałą bramę ma się wrażenie cofania w czasie. I to w sensie negatywnym. A jawna wrogość mieszkańców czworaków odstrasza od chęci zwiedzania terenu. Czy też myśli wynajęcia pokoju. Niezależnie od tego sam obiekt zamkowy budzi szacunek. I jest na swój sposób urodziwy. Co w przepięknej okolicy Gór Kaczawskich daje mu szansę na przetrwanie.

Pałac Jastrowiec - Jastrowiec
Markus „MarKus”
5/5

Nie ma dostępu do tego pałacu, chyba że ktoś chce tutaj wynająć pokój. My chcieliśmy go obejrzeć chociaż z zewnątrz, udało się tylko zza płotu. Dojazd do pałacu przez wjazd bramny budynki należące kiedyś zapewne do tego majątku wszystko to bardzo zaniedbane, w pałacu ponoć prowadzone są prace remontowe. Front wygląda względnie, reszta bardzo kiepsko. Nie chciałabym przebywać w tym pałacu

Pałac Jastrowiec - Jastrowiec
Pawel Balcerowski
5/5

Kolejne magiczne miejsce przypadkowo znalezione na naszej rowerowej trasie. Historia tego pałacu unosi się w powietrzu, aż chce się zwiedzić każdy zakamarek tych murów. Niestety nasze plany nie pozwoliły nam zostać na dłużej niż jedną noc. Właścielka bez problemu przyjęła nas mimo późnej pory, a rano zaserwowano nam pyszne śniadanie. Polecam naleśniki. Pokoje są czyste i przyjemnie chłodne w te lipcowe noce. Bajka.

Pałac Jastrowiec - Jastrowiec
Jolka Ka
5/5

Wspaniałe miejsce i przepiękny pałac. Spędziliśmy tutaj jakiś czas i trzeba przyznać, że czuliśmy się w tym obiekcie cudownie. Pokoje klimatyczne i przestronne.
Ta cisza i spokój otaczająca to miejsce jest bezcenna. Na pewno pobyt w tym pałacu zostanie w pamięci na długo.

Pałac powstał przez przebudowę renesansowego obronnego dworu w połowie XVIII w., kiedy uzyskał wygląd barokowy, ponownie przebudowany w XIX w.
W roku 1945 pałac z majątkiem objęło PGR . Po zdewastowaniu pałacu stał opustoszały od połowy lat siedemdziesiątych do 1990 r.

Pałac Jastrowiec - Jastrowiec
Joanna Drecka-Blitek
5/5

Super miejsce z klimatem jako baza wypadowa do zwiedzania Dolnego Śląska. Spokój i fantastyczna atmosfera. Polecam

Pałac Jastrowiec - Jastrowiec
Marzena B.
5/5

W Pałacu spędziliśmy tydzień. Świetna atmosfera, spokój. Właścicielka Pani Ela wspaniała kobieta z klasą.
Pokoje czysciutkie, łóżka wygodne. A Pałac doskonałym miejscem na wypady, bo zwiedzaliśmy wokół co się dało, a jest tego naprawdę sporo.
Wspaniały urlop.
Bardzo dziękujemy za gościnę.

Pałac Jastrowiec - Jastrowiec
Rafal S
1/5

Właścicielka bardzo niemiła, gburowata i roszczeniowa. Wrogie i bardzo niemiłe nastawienie do odwiedzających. Już na starcie zepsuła nam wypoczynek chamskimi odżywkami.
Brak elastycznych godzin.
Doba hotelowa teoretycznie tylko od 15 do 10. Podczas przyjazdu po 15 właścicielka bardzo niemiło nas przywitała.
Pomimo opłacenia dostępu do kuchni właścicielka robi problemy.
Pomimo dużego i pustego parkingu, problemy z parkowaniem motocykla. 3 razy przestawiałem na żądanie właścicielki.
Brud w lodówce. Zostały otwarte wody mineralne po poprzednich gościach.
Zdecydowanie odradzam.

Pałac Jastrowiec - Jastrowiec
Joanna Jankowska
3/5

W pokojach czuć wilgoć. Poduszki na krzesełkach i dywanach z plamami. Pałac wymagający dużego remontu.

Go up