Pałac Krobielowice - Krobielowice

Adres: Krobielowice 21, 55-080 Krobielowice, Polska.
Telefon: 713166114.
Strona internetowa: palackrobielowice.com.
Specjalności: Hotel, Organizator imprez, Sale konferencyjne, Noclegi pod dachem, Restauracja, Sala weselna.

Opinie: Ta firma ma 786 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Pałac Krobielowice

Pałac Krobielowice to idealne miejsce do organizowania różnych rodzajów imprez, wypoczynku i spotkań biznesowych. Znajduje się w malowniczym Krobielowicach, przy Adres: Krobielowice 21, 55-080 Krobielowice, Polska.

Można je z łatwością skontaktować pod numerem Telefon: 713166114 lub odwiedzić ich Stronę internetową: palackrobielowice.com.

Specjalności Pałac Krobielowice to: Hotel, Organizator imprez, Sale konferencyjne, Noclegi pod dachem, Restauracja, Sala weselna.

Miejsce to jest cenione za swoją opiekę detali, wygodę i wykwintne otoczenie. Goście chwalą również superiorą jakość posiłków oraz profesjonalną obsługę.

Na Google My Business firma ta ma 786 recenzji i średnia ocena wynosi 4.4/5. Ocena ta świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu klientów.

Jeśli szukasz miejsca na organizację imprezy, wesela, biznesowego spotkania lub po prostu chcesz odpocząć w wyjątkowym otoczeniu, to Pałac Krobielowice jest idealnym wyborem.

Zapraszamy do kontaktu i zaplanowania wizyty. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej.

Recenzje dla Pałac Krobielowice

Pałac Krobielowice - Krobielowice
Targi Nieruchomości HOME ARENA
5/5

Oaza spokoju, pięknych widoków i idealnej baza wypadowa do dziesiątek zamków i pałacy położonych w zasięgu kilkunastu kilometrów. Bardzo dobre jedzenie w restauracji a ceny grubo z przed inflacji…
Pokoje w pałacowym stylu. Łazienki czyste wyremontowane z super miękką wodą. Ogrzewanie działa, choć w dzień było bardzo ciepło przez kilka dni ale noce były chłodne… ogólnie wrócimy na pewno !

Pałac Krobielowice - Krobielowice
Piotr Sitarz
4/5

Piękne miejsce. Miła obsługa. Cisza i spokój. Miejsce na odpoczynek, spacery i na wypady do Wrocławia czy np zamku Książ. Niestety wymaga nieco inwestycji dlatego niższa ocena za pokoje. Być może inne jak widzę ze zdjęć są dużo lepsze niż ten w którym ja mieszkałem 5 osobowym. Jednak i tak polecam.

Pałac Krobielowice - Krobielowice
Magdalena Waszak
5/5

Cudowne miejsce ! Piękny, klimatyczny pałac otoczony wspanialą przyrodą. Dużo zieleni, fajne tereny do spacerów, cisza, spokój :). Ładne, zadbane i czyste pokoje i łazienki. Przemiła obsługa. Bardzo dobra kuchnia ?. Miejsce przyjazne dla zwierząt. Serdecznie polecam !!!

Pałac Krobielowice - Krobielowice
Zbigniew Gołaś
5/5

Zabytkowy pałac z przełomu XVII i XVIII wieku. Dawna posiadłość marszałka von Bluchera, dowódcy armii pruskiej pod Waterloo. To renesansowo - barokowy obiekt. Obecnie kameralny hotel położony w malowniczej Dolinie Bystrzycy. Z ciekawostek, znajduje się tutaj palarnia wietnamskiej kawy. Pola golfowego już nie ma.

Opinia przeczytana? Kliknij poniższą łapkę w górę.
Zajmie to 0,5 sekundy, a potwierdzi, że wystawianie opinii ma sens.
Dziękuję!?
↙↙↙↙↙

Pałac Krobielowice - Krobielowice
Agnieszka Lipska
4/5

Z pałacem miałam styczność będąc na imprezie. Moje wrażenia dotyczą jedynie wnętrz, niestety nie dane mi było ocenić okolicy, gdyż było ciemno i deszczowo. Ogólne wrażenia są ok, choć wiele rzeczy moznaby poprawić, choćby cieknące krany w toaletach rodem z lat 90. Jeśli ktoś lubi czerwone dywany, dzikie głowy zwierząt na ścianach lub ciężkie ciemne drewniane meble, to jest to miejsce dla niego. Palac z bardzo ciekawą historią, i ciekawym właścicielem. Jest sporo miejsca na urządzenie imprez okolicznościowych. Jedzenie z tutejszej kuchni w porządku. Na pewno chciałabym wrócić tu wiosną, zobaczyć okolice i tutejsze stawy, napić się kawy w pałacowej restauracji.

Pałac Krobielowice - Krobielowice
Katarzyna Szindler
5/5

Miejsce absolutnie godne polecenia. Niezwykły Pałac do którego chętnie wrócimy. Czystość na bardzo wysokim poziomie, pokoje iście z minionej epoki robiące ogromne wrażenie- moja córka była zachwycona. Obsługa przemiła. Pyszne śniadanie. Szczerze polecam, jeżeli ktoś wybiera się w tamte okolice powinien zatrzymać się właśnie w tym miejscu

Pałac Krobielowice - Krobielowice
Aleksandra Poniewierska
5/5

W Pałacu Krobielowice mieliśmy ślub w ogrodzie oraz wesele. Było idealnie. Wspaniała, pomocna i bardzo miła obsługa sprawiła, że niczym nie musieliśmy się stresować. Pałac ma przepiękny, magiczny ogród. Sala weselna jest duża, ma także wspaniały parkiet. My oraz goście, wszyscy byliśmy zachwyceni.
Po weselu, w pięknym apartamencie mogliśmy odpocząć i wyspać się na wyjątkowo wygodnym łóżku.
Niezmiernie cieszymy się, że wybraliśmy Pałac Krobielowice. Zostanie na zawsze w naszych sercach jako wspaniałe, pełne magii miejsce. Ogromnie dziękujemy Pani Anecie oraz całej obsłudze Pałacu. To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu.

Pałac Krobielowice - Krobielowice
Maina 0-0
5/5

Mogę z czystym sumieniem polecić ten pałac. Pokoje są schludne, mają dobrze wyposażoną łazienkę. Zabytkowe meble nadają im odpowiedni pałacowy nastrój. Teren wokół jest bardzo zielony i spokojny. Powoduje że goście mogą się poczuć niczym w baśni. Restauracja w obiekcie jest przytulna z bardzo miłą obsługą, która pomaga przy doborze dań. Posiłki są smaczne. Cenowo są dostosowane do realiów. Panie na recepcji są uprzejme i życzliwe.
W skrócie obiekt jest bardzo ładny, lecz nie można się spodziewać takich cen jak w pierwszym lepszym hotelu.
Ps. Bardzo chcielibyśmy podziękować za pomoc w odnalezieniu zgubionej rzeczy na teranie obiektu i oddanie jej nienaruszonej.

Go up