Pałac Osowo - Osowo

Adres: Osowo 23, 63-800 Osowo, Polska.
Telefon: 607301231.
Strona internetowa: paacwarchalowskichosowo23.business.site.
Specjalności: Noclegi ze śniadaniem.

Opinie: Ta firma ma 50 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Pałac Osowo

Pałac Osowo to uroczy obiekt zlokalizowany w malowniczej miejscowości Osowo, w Polsce. Pałac Osowo jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokoju i relaksu, a jednocześnie chcących cieszyć się luksusowym i komfortowym zakwaterowaniem.

Znajduje się pod adresem: Adres: Osowo 23, 63-800 Osowo, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: Telefon: 607301231. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: Strona internetowa: paacwarchalowskichosowo23.business.site.

Pałac Osowo specjalizuje się w Noclegach ze śniadaniem, co stanowi doskonałą okazję do zasmakowania lokalnych smakołyków i tradycyjnych potraw. Firma posiada imponującą liczbę recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.9/5.

Osowo to urokliwa miejscowość, która oferuje piękne krajobrazy, liczne szlaki turystyczne oraz możliwość relaksu na łonie natury. Pałac Osowo stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania okolicy i poznawania lokalnej kultury.

Dla wszystkich poszukujących wyjątkowego miejsca na wypoczynek, Pałac Osowo jest idealnym wyborem. Luksusowe warunki, przyjazna obsługa oraz przepyszne śniadania sprawią, że pobyt w Pałacu będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Jeśli jesteś zainteresowany/a spędzeniem magicznego czasu w Pałacu Osowo, nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez stronę internetową. Zachęcamy do odwiedzenia paacwarchalowskichosowo23.business.site i zaplanowania swojego wymarzonego pobytu już dziś!

Recenzje dla Pałac Osowo

Pałac Osowo - Osowo
Danka Skoczylas
5/5

Miejsce,w którym można poczuć się wyjątkowo. Przekraczając próg przenosimy się w przestrzeń wypełnioną antykami o których właściciel opowiada z pasją przy lampce czerwonego wina. Widoczna jest wielka dbałość o detale w wyposażeniu pomieszczeń. Śniadanie iście królewskie i ten weszechobecny spokój, jakby czas zatrzymał się w miejscu. Miejsce do którego się wraca.

Pałac Osowo - Osowo
Magda Wojak
5/5

Miejsce nietypowe, jeśli ktoś lubi historię i dworki to na pewno poczuje się tam wyjątkowo.
Najważniejsze: bardzo czysto. Przemiły Właściciel, śniadanie w cenie noclegu podane bardzo elegancko, naprawdę duuuzo jedzenia.
Godne polecenia.

Pałac Osowo - Osowo
Ewa p
5/5

Jeżeli kochasz historie i tradycje, cenisz sobie rozmowy z pasjonatą i właściecielem posiadłości ☺
to bardzo polecam to miejsce można się tu przenieść do innej epoki do innego świata poczuć się zaopiekowanym, poczuć się indywidualnie i wyjątkowo?

Pałac Osowo - Osowo
Asia Poćwierz
5/5

Urokliwe miejsce, z pięknym wystrojem pełnym zabytkowych mebli i rzeźb. Oglądając te gustownie zdobione pomieszczenia, można bezpośrednio poczuć klimat dawnych czasów. Właściciel niezwykle uprzejmy, a śniadanie podane z wyjątkową elegancją. Z chęcią kiedyś jeszcze wrócimy!

Pałac Osowo - Osowo
Lisa
5/5

Wszystko jest super, rekomenduję, osobliwie śniadania z muzyką ?
A odrazu w same serce ❤️

Pałac Osowo - Osowo
Grzegorz Piasecki
5/5

Super Pałac warty - wynajęcia,z miłą obsługą

Pałac Osowo - Osowo
piotrek1887
5/5

Pałac którym zajmuje się właściciel z pasją nadając zabytkowi nowe życie. Miejsce pełne historii, warte zobaczenia i spedzenia tam czasu. Piękne okoliczne widoki i wyśmienite śniadanie sprawia że człowiek odrywa się choć na chwilę od codzienności.

Pałac Osowo - Osowo
Aleksandra Górska
5/5

Przepiękny pałac, bardzo miły właściciel, opowiedział nam historie pałacu, pokazał wszystkie stare przedmioty i meble, które udało mu się kupić i sprowadzić do pałacu. O tym wszystkim cudownie opowiadał i oddał do dyspozycji gości, co jest niespotykane. Pokoje urządzone wspaniale, czuliśmy się jak w prawdziwym pałacu, otoczeni tymi antycznymi meblami. Coś pięknego i niesamowitego. Śniadania obfite, urozmaicine i przepyszne, a kawa rewelacyjna. W ogrodzie 2 dostojne pawie. Polecam wszystkim, naprawdę warto odwiedzić to miejsce.

Go up