Pod Dębami Jadwiga Paździora - Gorzeń Dolny

Adres: Dworkowa 34, 34-100 Gorzeń Dolny, Polska.
Telefon: 785149995.
Strona internetowa: poddebami.info.
Specjalności: Pensjonat.

Opinie: Ta firma ma 151 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Pod Dębami Jadwiga Paździora

Pod Dębami Jadwiga Paździora to znany i lubiany pensjonat, który znajduje się w malowniczym Gorzeniu Dolnym przy Adresie: Dworkowa 34, 34-100 Gorzeń Dolny, Polska. Jeśli szukasz spokojnego i wygodnego miejsca na wypoczynek, to tu go znajdziesz.

Pensjonat Pod Dębami oferuje swoim gościom komfortowe pokoje, które wyposażone są w wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się komfortowo i wygodnie. Mogą Państwo korzystać z ogródka, gdzie można relaksując się w ciszy i spokoju, czytać książki lub po prostu odpocząć od hektyku codziennego życia.

Na miejscu znajduje się również restauracja, w której serdecznie zaproszeni jesteście do skorzystania z bogatej oferty potraw kuchni polskiej i międzynarodowej. Przygotowując posiłki, zwracamy szczególną uwagę na jakość i świeżość składników, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom usług.

Pod Dębami Jadwiga Paździora to miejsce idealne zarówno dla osób, które przyjeżdżają tutaj w interesach, jak i dla tych, którzy szukają relaksu i odpoczynku w pięknej i spokojnej okolicy. W pobliżu znajdują się różne atrakcje turystyczne, takie jak zabytkowe kościoły, muzea i parki, więc można tu spędzić tu całkowicie pomyślny weekend lub wakacje.

Na stronie internetowej poddebami.info można zapoznać się z pełną ofertą usług i cennikiem, a także zobaczyć zdjęcia i opinie innych gości. Firma ta ma 151 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu gości.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł jak w domu, to Pod Dębami Jadwiga Paździora jest idealnym wyborem. Polecamy zapoznać się ze stroną internetową i skorzystać z oferty pensjonatu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu przez stronę internetową lub poprzez telefon 785149995. Polecamy serdecznie

Recenzje dla Pod Dębami Jadwiga Paździora

Pod Dębami Jadwiga Paździora - Gorzeń Dolny
Na Widelcu Przeznaczenia
4/5

Apartament w bardzo dobrej cenie, jak dla dwóch osób, dostaliśmy pokój trzyosobowy z pełnym wyposażeniem: lodówka, mikrofala, telewizor, zlew, parking i co najważniejsze, łazienka. Chyba jedyną wadą była nieco za niska temperatura w pokoju i brak ręczników, co zmieniło się bardzo szybko po interwencji właścicieliki. Miłym akcentem były chińskie zupki którymi chętnie posililiśmy się przed wyjściem. Nie zobowiązująca atmosfera, luźne godziny wymeldunku i bardzo miła odprawa w postaci przybycia kotka pod okno.

Pod Dębami Jadwiga Paździora - Gorzeń Dolny
Lena Brach
5/5

Seerdecznie polecam! Pokoje duże, schludne, przytulne, w pełni wyposażone, czysto, miło, spokojnie. Pani Właścicielka przemiła, bardzo pomocna, troskliwa. Okolica spokojna. Bardzo miłe miejsce, do którego warto wrócić.

Pod Dębami Jadwiga Paździora - Gorzeń Dolny
Aleksandra Kalemba-Krajewska
5/5

Bardzo dziękujemy za miły pobyt!
Pokój bardzo przytulny, czysty i wygodny. W pełni wyposażona, przestronna kuchnia a przy tym piękne otoczenie 🙂

Pod Dębami Jadwiga Paździora - Gorzeń Dolny
Joanna Szymeczko
5/5

Świetne miejsce na odpoczynek, duży teren pełen zieleni, plac zabaw dla dzieci, miejsce na grilla. Cisza i spokój. Pokoje czyste zadbane. Właściciele mili i sympatyczni, staraj się aby każdy kto przyjezdza tam był zadowolony. Polecam serdecznie ?

Pod Dębami Jadwiga Paździora - Gorzeń Dolny
Awaria Awaria
1/5

Właścicielka budzi rano, nie dostosowuje się do prośb choćby by dnia następnego zostawić otwarta pralnie o podanej godzinie.
Może to nie ważne szczegóły ale przyjechałam tu na hotel pracowniczy, nie ma mnie po 12 godzin i mam jeden dzień wolnego wiec jeżeli mam potrzebę zrobić pranie z powodów prywatnych i proszę o coś wcześniej to uważam ze skoro płace to można sie do mnie dostosować i choćby zostawić klucz jak codzienny wyjazd na działkę jest tak ważny .
Po ripoście przez telefon zostałam wyrzucona z hotelu także, No nie polecam

Pod Dębami Jadwiga Paździora - Gorzeń Dolny
Marcin Marciniak
5/5

Bardzo fajne miejsce. Przede wszystkim czysto i schludnie. Niezłe wyposażenie. Są naczynia kuchenne, lodówka, czajnik elektryczny telewizor. Jest WiFi. Łazienka OK. Brak ręczników, ale właścicielka wcześniej o tym uprzedziła. Można rozliczyć się bonem turystycznym. Przemili właściciele. Blisko Biedronka. Polecam.

Pod Dębami Jadwiga Paździora - Gorzeń Dolny
Krzysztof Nowaczyk
5/5

Potrzebowaliśmy noclegu na już i zostaliśmy uratowani przez Panią Właścicielkę?
Super ludzie, spokojna okolica i fajna cena

Pod Dębami Jadwiga Paździora - Gorzeń Dolny
Irena Plesniak
5/5

Jesteśmy już w tym hotelu Pod Dębami u p Jadzi Pazdziora drugi raz, jest miło, czysto, jasno i rodzinnie ponieważ właściciele są bardzo mili. Polecamy wszystkim chętnym. Jest tutaj piękna okolica cisza i spokój. Jest telewizja, internet można w kuchni przygotować posiłki a w pokoju dobrze wypocząć. Dziękujemy właścicielom i życzymy im zawsze dużo dobrych i miłych gości. Irena P i Norbert Orth.

Go up