Pod Lasem - Wszewilki

Adres: Leśna 3, 56-300 Wszewilki, Polska.
Telefon: 661358544.

Specjalności: Agroturystyka, Noclegi pod dachem.

Opinie: Ta firma ma 14 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Pod Lasem

Pod Lasem to bardzo przydatna firma, znajdująca się w Wszewilkach przy Adres: Leśna 3, 56-300 Wszewilki, Polska. Jeśli szukasz kontaktu, Telefon: 661358544.

Ta firma specjalizuje się w Agroturystyce i Noclegach pod dachem. Jeśli szukasz wypoczynku w spokojnej i przyjemnej scenerii, Pod Lasem jest idealnym wyborem.

Na stronie internetowej firmy można znaleźć więcej informacji na temat usług i ofert. Jednakże, warto zauważyć, że strona nie istnieje w chwili obecnej.

Opinie klientów są bardzo ważne, dlatego też podsumowanie recenzji może być przydatne w podejmowaniu decyzji. Pod Lasem ma 14 recenzji na Google My Business, średnia ocena wynosi 4.9/5.

Czy szukasz relaksujących i odmiennych przeżyć Pod Lasem jest idealnym miejscem. Możesz rozpocząć swoją przygodę od odwiedzenia strony internetowej firmy i skontaktowania się w celu zorganizowania swojego wypoczynku.

Zalecamy Pod Lasem dla każdego, kto chce odpocząć i odzyskać siły w pięknej scenerii. Dzięki szerokiej ofercie usług i przyjaznej atmosferze, każdy znajdzie coś dla siebie. Skontaktuj się dzisiaj, aby zaplanować swoją wizytę.

Recenzje dla Pod Lasem

Pod Lasem - Wszewilki
Iwona Linowska
4/5

2 pokoje na parterze, są dla 6 osób ze wspólną łazienką. Spory hałas - skrzypienie podłogi przy chodzeniu przez gości z pierwszego piętra. Dom jest położony blisko przelotowej ulicy wyłożonej kostką, więc zamknięcie okien jest niezbędne do snu.

Pod Lasem - Wszewilki
Sylwia
5/5

Miejsce godne polecenia. Dom i ogród bardzo klimatyczny, urządzony z sercem. Czysto, przytulnie. Usytuowanie pod samym lasem, doskonałe na wyprawy rowerowe. Właścicielka ciepła i serdeczna. Bardzo odpoczęliśmy, będziemy polecać i chętnie wrócimy. Dziękujemy 🙂
Sylwia i Maciej

Pod Lasem - Wszewilki
TechnoLog
5/5

Fanyastyczne miejsce na odpoczynek. Z czystym sercem polecam. Miejsce bardzo klimaryczne, cena sensowna a dostajemy świeży pokój, kuchnię, toaletę i piękną leśną okolicę. Aż chce się oddychać:) dużym plusem także jest to że na posesji mamy ogródek, grill i wiele foteli na odpoczynek i jedzonko w plenerze:)
Właścicielka przemiła:)
Serdecznie polecam!

Pod Lasem - Wszewilki
Aleksandra Adler
5/5

Wspaniałe miejsce na odpoczynek, cisza, spokój, las po drugiej stronie ulicy. Osobne wejście na piętro, na terenie grill, miejsce ogniskowe, altanka. Pomocna gospodyni podpowie, co można zobaczyć w pobliżu, do tego ma własne kajaki, więc bez problemu można zorganizować spływ Baryczą (warto!). Polecam, chętnie tam jeszcze powrócę 🙂

Pod Lasem - Wszewilki
Florian Filip Grzelak
5/5

Prześliczny dom na skraju lasu. Doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki kajakowe, rowerowe lub piesze. Bliskość Milicza gwarantuje dostęp do sklepów i usług a zarazem 2 kilometrowa od niego odległość pozwala odczuć wiejską sielskość. Bardzo miła i pomocna właścicielka. Pokoje są czyste i urządzone z sercem. Gorąco polecam 🙂

Pod Lasem - Wszewilki
Tomasz Win
5/5

Świetne miejsce wypadowe na stawy milicke. Warunki dobre, czysto. Miła właścicielka obiektu u której jest możliwość wynajęcia kajaków na spływ Baryczą. Polecam

Pod Lasem - Wszewilki
marcin Mironiuk
5/5

Bardzo ładne miejsce na skraju miejscowosci pod samym lasem. Zadbane, czysto cicho i przyjemnie

Pod Lasem - Wszewilki
Gal Anonim
5/5

Pięć gwiazdek

Go up