Pokoje Gościnne MODR - Karniowice

Adres: Osiedlowa 9, 32-082 Karniowice, Polska.
Telefon: 453057299.
Strona internetowa: modr.dobrynocleg.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 72 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Pokoje Gościnne MODR

Pokoje Gościnne MODR to hotel znajdujący się w Karniowicach przy Adres: Osiedlowa 9, 32-082 Karniowice, Polska. Jest on łatwo dostępny, gdyż znajduje się w dogodnej lokalizacji.

Telefon kontaktowy to 453057299. Możesz również odwiedzić oficjalną stronę internetową: modr.dobrynocleg.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Pokoje Gościnne MODR oferują komfortowe i nowoczesne pokoje, które zapewniają wygodne miejsce do odpoczynku. Ich specjalnością jest profesjonalna obsługa i nienaganna czystość.

Na Google My Business firma posiada 72 recenzje, a średnia ocena wynosi 4.2/5. Większość gości podkreśla przyjazny serwis i czyste oraz wygodne pokoje.

Położenie tego hotelu umożliwia również szybki dostęp do lokalnych atrakcji turystycznych i interesujących miejsc. Dzięki temu można łatwo połączyć odpoczynek z zwiedzaniem okolic.

Zalecamy Pokoje Gościnne MODR każdemu, kto poszukuje wygodnego miejsca do spania w Karniowicach. Aby skontaktować się z hotelem i zaplanować swoją wizytę, odwiedź oficjalną stronę internetową modr.dobrynocleg.pl. Polecamy skorzystać z tej możliwości i zarezerwować najwcześniej możliwe daty pobytu, aby zapewnić sobie spokojny i wygodny pobyt w tym miejscu.

Recenzje dla Pokoje Gościnne MODR

Pokoje Gościnne MODR - Karniowice
Krzysztof Gaudyn
5/5

Update opinii po remoncie w 2023:
Część hotelowa wyremontowane na błysk, w każdym pokoju łazienka, na parterze miejsca do odpoczynku i świetlica. W tej cenie bez konkurencji.
Stara opinia:
Pokoje w porządku (i dość tanie), wyposażona kuchnia ogólnodostępna (można też zamówić jedzenie z knajp w pobliżu, dowóz gratis z tego co pamiętam), łazienki z prysznicami i pętla autobusowa minutę od budynku. Ogólnie dobra baza wypadowa na skałki w Karniowicach.

Pokoje Gościnne MODR - Karniowice
OLIWET Tube
5/5

Z zewnątrz- komuna. W środku- nowoczesne, nowiutkie, eleganckie pokoje z pieknymi łazienkami w super przystepnej cenie!!
Wracam i polecam.

Pokoje Gościnne MODR - Karniowice
kwadik kwadik
5/5

Super miejsce. Świetna cena. Duża nowoczesna łazienka.czysto i pachnąco. Dozorowany parking. Polecam

Pokoje Gościnne MODR - Karniowice
Halina Łazarz
5/5

Pokoje czyste, po remoncie
Łazienki duże, czyste
Obsługa miła
W ogóle wszystko super
Polecam jak najbardziej

Pokoje Gościnne MODR - Karniowice
Sławomir Ślubowski
3/5

To jest całkiem przyzwoite miejsce noclegowe za niewygórowaną cenę. Owszem, trochę zalatuje PRL-em, ale jeśli nie masz jakichś wygórowanych wymagań - to miejsce jest dla ciebie. Jest w miarę czysto, w kuchni zaparzysz sobie kawę, pokoje przestronne, a w cenie - parking. No i piękna okolica. Miejsce polecam zmotoryzowanym - wprawdzie dojeżdża tu autobus i przystanek jest rzut beretem, to jednak samochodem wygodniej i szybciej. Włącz nawigację - bez niej trudno trafić...

Pokoje Gościnne MODR - Karniowice
Aleksandra Johnson
5/5

tanio, miło i blisko do dolinek Kobylańskiej i Bolechowickiej 🙂

UPDATE:
Po remoncie widać duże zmiany. zadbane i czyste pokoje, miła obsługa, wszystko nowiutkie. Jest super, polecam!

Pokoje Gościnne MODR - Karniowice
mlsk sakowski
5/5

Miła obsługa, czysto, pokoje po remoncie, polecam

Pokoje Gościnne MODR - Karniowice
Bartosz Malowicki
5/5

Obsługa doskonała, bardzo dobre jedzenie, czysto, przytulnie.

Go up