Ranczo na Sówce - Bujenka

Adres: Bujenka 81, 18-230, Polska.
Telefon: 606272741.
Strona internetowa: alpaki.pl.
Specjalności: Park zwierząt, Noclegi ze śniadaniem, Kawiarnia, Sklep z wełną.

Opinie: Ta firma ma 308 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Ranczo na Sówce

Recenzje dla Ranczo na Sówce

Ranczo na Sówce - Bujenka
Agata Grygoruk
5/5

Syn i córka byli na wycieczce zorganizowanej przez szkołę- nie było to ich pierwsze spotkanie z alpakami, a pomimo to zachwyt ogromny samymi zwierzętami jak i otoczeniem. Na pytanie o wrażenia odpowiedziały, że " czuły się jak w domu, jak u siebie ".
Wróciły z cudownymi pamiątkami w postaci łącznie 3 maskotek alpak, bo jak wiadomo alpaki to stadne zwierzątka i nie mogłaby być jedna ?
( cena produktów uzależniona od materiałów wykonania - te z którymi dzieci wróciły przedział cenowy od 20-40zl więc nie uważam cen za wysokich dałam dzieciom dużo więcej pieniążków a jednak nie wydały wszystkiego ?)
Mam nadzieję że kiedyś uda nam się pojechać całą rodziną, by przeżyć to samo co nasze dzieci.
DZIECI POLECAJĄ ?

Ranczo na Sówce - Bujenka
Anita Sirocka
5/5

Dnia 11.10.23 syn był z wycieczką szkolną. Po powrocie buzia mu się nie zamykała. Tak mu się podobało!. Po obejrzeniu zdjęć i filmików i ja się zakochałam w tym miejscu i w tych cudownych alpakach. Polecam z całego serca. My tym razem mamy w planach wycieczkę ale rodzinną.? Do zobaczenia.

Ranczo na Sówce - Bujenka
Tomasz Tobolski
5/5

Bardzo klimatyczne i przyjazne miejsce obfitujące w atrakcje. Oprócz alpak gospodarze mają też, konie, wielbłądy, przeróżne ptactwo, dzikie przyjazne koty, krowy włochate, osiołki, króliki - i najlepsze jest to, że każde zwierzątko jest przyjazne. Gospodarz przyjął nas miło, było ognisko, rowerki wodne i kilka atrakcji w miasteczku obok ? serdecznie Polecamy ?

Ranczo na Sówce - Bujenka
iza Gr
2/5

Spacer z alpaką dla 2 osób- 100 zł jedna 50 zł,miał trwać 30 min a było niecałe 20 .Mocna przesada z tą ceną.
Przejażdżka na ośle fajnie tylko osioł nie miał na nią ochoty.Niestety państwo oferują usługi których zwierzęta nie chcą wykonywać to po co je męczyć?

Ranczo na Sówce - Bujenka
John Red
5/5

Wspaniałe miejsce dla rodzin i nie tylko.
Dobre jedzenie, elegancka obsługa, bardzo pomocna, wyluzowana, bezproblemowa, bez zadęcia i z uśmiechem, bardzo, bardzo polecam! miłe zaskoczenie i wspaniałe spędzony czas, na pewno wrócimy!

Ranczo na Sówce - Bujenka
Marta M
5/5

Obserwuje profil rancza na instagramie od 2 lat. Dzisiaj w końcu udało mi się odwiedzić ranczo podczas wycieczki szkolnej.
Jestem pod ogromnym wrażeniem!!! Organizacja, cierpliwość i wiedza Pani odprowadzającej, błyskotliwe odpowiedzi do dzieci, interakcja z nimi!!! Pani malująca buzie również stanęła na wysokości zadania malując postacie z Marvela!! Pani „Mama” właścicielka uśmiechnięta i życzliwa, tak samo jak Pan „tata” właściciel!

Dzieci zachwycone, wybiegane, szczęśliwe 🙂

No i to ognisko z kiełbasami! W życiu nie widziałam dzieci jedzących z takim apetytem… a o kompocie Pana „taty” nie wspomnę 😉

Jeśli ktoś się zastanawia lub waha nad odwiedzeniem albo organizacja wycieczki to szczerze, z czystym sercem i sumieniem polecam Ranczo na Sówce.

A Państwu Właścicielom bardzo dziękuje i gratuluje za tworzenie tak cudownego miejsca ♥️

Ranczo na Sówce - Bujenka
Adam 777
5/5

Fajne miejsce. Alpaki przemiłe. Jak masz ze sobą marchewkę to chodzą krok w krok za Tobą. Są tam także konie, wielbłądy kury itp. Polecam

Ranczo na Sówce - Bujenka
Tom Tomasz
5/5

Urokliwe miejsce, można pospacerować po ranczu i nie tylko. Wyśmienite domowe gofry i grilowane kanapki. Na wejściu przywitał nas kot o imieniu Szary który wyraźnie lubi pieszczoty.

Go up